Ambrose vyrazí na dovolenou do Maine. Když ale místní rodinu zasáhne tragédie, je tenhle bývalý detektiv vtažený do vyšetřování a do spletité sítě tajemství. (Netflix)

Moly

Ta katarze, která se dostaví v samém závěru série jinak naprosto zdrcujícího dílu, voní po moři a kachně na pomerančích. Jestli to není málo? Chce se mi odpovědět jako Harry Ambrose - nejsem si jistá. ()

Stillborn83

K seriálu The Sinner a detektívovi Ambrosovi som si vytvoril vzťah už od úvodnej série. Zaujímavý koncept na prvý pohľad jasného prípadu. Druhá séria bola za mňa úplne najlepšia. Opäť zdanlivo jasný prípad sa začal čoraz viac zamotávať, ale aj keď to bolo prekvapujúce, malo to hlavu a pätu. Trojka bola doteraz najslabšia, chýbal jej správny drive. (Odteraz budú SPOILERY): A štvrtá séria ma popravde sklamala. Po nevydarenej trojke sa tvorcovia vrátili ku konceptu rozmotávania prípadu, ale nemalo to ani hlavu ani pätu. Tu a tam zabrdli do akejsi mystiky, psychických problémov, family biznisu, obchodu s ľuďmi a neviem ešte do čoho. Vôbec to nebolo kompaktné a akoby nevedeli scenáristi, akým spôsobom zamotávať vhodne prípad, tak tam napráskali z každého trošku. Takže, za mňa trocha sklamanie a žiaľ, najslabšia séria. ()

Najt

Plný počet, protože se jedná o nejlepší sérii seriálu. První řada byla super, o její úspěch se podělil BillPullman a JessicaBiel. V té poslední je to pouze na Billovi, ale o to líp to zahrál a postava Harryho Ambose je zkrátka parádní. Co ale dominuje nejvíce je povedený a zamotaný příběh, který rozhodně patří k nejpovedenějším ze všech čtyř sérií. ()

oiuoiu

Čtvrtá série mi udělala opravdu radost. Uvěřitelné, dramatické, logické, lidské. Ambrose mimo službu mi přirostl k srdci víc, nežli v předchozích sériích - jakkoli s mi také líbily. ()

Muffino

Velmi zdařilý obrat z klesající kvality způsobené razantním pádem v sérii třetí. Opět je tu temno, záhadno a zajímavě barevno. Začátek hrozí sklouznutím k Stieg Larssonovým Mužům, ale v polovině se začne odvíjet již jen racionální lodní lano příběhu. Na škodu je však nejen stále ňoumovitější chování hlavního hrdiny, ale hlavně jeho schopnosti rozpovídat prakticky kohokoliv mohou uvěřit jen krevety u dna. Divák tak překvapivě ocení, když jde hlavnímu hrdinovi o krk a vlastně už jen čeká, že někde jednu chytí aspoň ráhnem. Hudba je minimalistická, ale naprosto funkční. Přetáčení bábrle ze záporné role do kladné několikrát sem a tam je fajn a seriál herecky pěkně živí. Finální scéna jejího padnutí do náruče egoslayerky je již zbytečná. ()

FiVe

Geniální gradování příběhu s vynikajícím odvedením pozornosti ohledně náboženských rituálů Wicca (a tudíž nejakou sektou, to dá rozum) a pochopitelně se skvělou zápletkou celého příběhu. Gradiózní. ()

lineker

Tahle série se moc nepovedla. Možná již bylo z Hříšnice vše vyždímano a dál není co nabídnout. V průběhu sledování se mne stálo, že seriál ztrácel chvilemi moji pozornost. A to asi není dobře. ()