V pokračovaní hudobného animáku Spievaj 2, sa partička nadšených hudobníkov snží preniknúť do vyššich poschodí soubyznysu. Aby to dokázali, musia na svoju stranu získať legendu, ktorá sa zaprisahala, že v už nikdy v živote na pódium  nevystúpi. (Cinemart SK)

jemine

Kýč. Ale kýč, na který je vcelku radost pohledět, zahradní trpaslík, jehož není třeba tak zcela schovávat před návštěvami do houští. Neurážející animák, stylizovaný do pestré směsi neonových barev  vcelku organicky kombinované s  výtvarnou fádností prostoru Win10, odpočinkový film naplněný hudebními fláky všeho druhu a vypočítavě podsouvanými emocemi. Zpívej 2 není, a to ani zdaleka, nižádným uměleckým počinem, ale může být příjemnou, a možná i zdravější alternativou k večerní dvojité skotské před spaním. ()

imaginer21

Jednička byl experiment, který vyšel, dvojka už musela pracovat s odhaleným wow efektem (fantastickými pěveckými výkony v závěrečném aktu jedničky). Takže pochopitelně to posunout dál, to osvědčené ponechat či i umocnit. Nejsem si jist, že to vyšlo ve všech ohledech; tahounem jsou ostatně především zvolené písničky, které mohou (anebo nemusí) každému sednout. Naštěstí výběr je široký, zasahuje do srdcí všech generací, a tak každý si nakonec něco najde. U mně to byla linka s Clayem a písničky od Bona. Mít tahle linka větší (dějový i hudební) prostor, šel bych s hodnocením jednoznačně výš. Johansson/Bono ale vynesli film v jeho samotném konci ke stejným výšinám, jako se nesli oni sami. Pro děti fajn, pro dospěláka podle vkusu. I přes to doufám, že tahle značka ještě bude pokračovat (a třeba se hudebně víc přiblíží mému srdci). ()

universal

Všechno klaplo, příběh, songy i "herci". Je s podivem, jakou práci to muselo dát, dotáhnout ty jednotlivé detaily a vtipné dialogy, aby to nepůsobilo trapně nebo kýčovitě. A v tom je ten animák skvělý a světelné roky vzdálený od třeba českých výtvorů. 9/10  Zábava, kde se opravdu nenudíte. ()

Tomas_PO

Rana na istotu od Illumination, ako pokračovanie úspešnej jednotky (2016). Trošku konformné, bez rizika, no stávka na istotu. Ale inak príjemný rodinný hudobný animák, s výborným soundtrackom, aj keď žánrovo doslova od buka do buka - od U2, Princa, či Eltona Johna až po Drakea a Biebera. Holt, snaha uspokojiť čo najširšie publikum. Príbeh príjemný, postavičky krásne zanimované, snáď chýbalo viac vtípkov na spôsob Mimoňov. Ako bonus dubbing od Scarlett Johansson, Reese Witherspoon, Matthew McConaughey, no dokonca aj Bona. ()

Zuzato

Naprosto souhlasím s Nevkou: Druhé Zpívej má parádní energii, písničky i postavy. Co na tom, že nepřináší nic moc nového, když vás na začátku chytí a už nepustí... V takovém případě nemám potřebu cokoliv vytýkat, i když by se něco málo určitě dalo. ()

JesterKruger

Je to sice chvílemi předvídatelné, a chvílemi se mé předpovídání o ději filmu potvrdilo, ale je to sakra povedený animák, a šokuje mě to, že mě to fakt bavilo. Dokonce to bylo moderní. Ale chvílemi jsem v tom viděl film Breakin'. Ovšem netvrdím, že by Zpívej 2 byla kopie, ale přišlo mi, že se tu více tančilo, než zpívalo oproti prvnímu Zpívej. Co se týče dějové stránky, tak se mi to chvílemi líbilo více než jednička, ale je tu přeci oproti jedničce jedno minus. Přišlo mi, že jednička chtěla divákům chvílemi hrát na city. Tady to moc na city nehrálo. Moon dělá chyby opět jako v prvním díle. Nevím proč, ale Porsha mi z nějakého důvodu přišla fakt zvláštní. Chovala se jako rozmazlená puberťačka, a ležela mi chvílemi na nervy. Dokonalý animák, jenom škoda, že to skončilo v moment, kdyby bylo možné dál pokračovat. Očekávám Třetí díl. ()

Ovecka_Saki

Častokrát se stává, že pokračování nedosahuje kvality jedničky. A Sing je jedním z mých nejoblíbenějších animáků (ovšem musím se na to dívat pouze v originálním znění). Po prvních trailerech jsem měla trošku strach, že se to stane i tentokrát a příběh nebude tak dobrý. Nicméně jsem byla nakonec velmi mile překvapena. Největším tahounem byla osobní linka lva Claye. A musím říct, že na konci jsem měla slzy na krajíčků, když publikum spustilo I Still Haven't Found What I'm Looking spolu s Ash, husinu mám ještě teď, když si to vybavím. A taky celkové scifi vystoupení bylo super vymyšlené, připomnělo mi to Madagaskar 3 a cirkusové vystoupení, které mám taktéž velmi ráda.  Nakonec dávám ale "pouze" 4* protože dějové linky ostatních za tou lví zaostávaly. Nevím, jaký je dabing, Sing sleduji výhradně v originále a doporučuji. ()

Pafouk

Od začátku je úplně jasné jak to dopadne, dokonce i jak to bude přesně probíhat - kdo si najde sexy slona, koho vytáhnou ze samoty, kdo se naučí tancovat... Jenomže to strašně frčí, neustále se něco děje, má to výtečný cz dabing, fajnovní postavy a hlavně - vypadá to fantasticky! I blbej fukar na WC vypadá opravdověji než opravdový fukar na WC. Takže je pořád na co kouklat. Možná je to tím, že jsem to sledoval cestou do porodnice, ale možná mi jenom stačí jen vyprávění o paní prasátkové, která si nakonec splní svůj sen. ()

bonovox

Oveľa lepšie ako jednotka, množstvo nápadov, vtipných momentov ale hlavne skvele zvládnuté songy zakomponované do celého predstavenia a príbehu. A k tomu nesmrteľný Bono s U2 ktorý to celé krásne doplňuje hlavne v skvelom závere. A k tomu špičková animácia. 80% ()

Grázl83

Pěkný animák cílený spíše pro dětské publikum, ale některé fóry fungují i u dospělých.  Za slabší a i trochu nudný začátek jenom  3* ()

oli9

Animák má neuvěřitelný drive... Plný pecek od Systém of a Down, Bona, SOYO, Billie Elish...  Postavy mají charisma a vtip   hlavně  asistentka Crawlyová s jejím očkem je plná vtipu.. Ano Pane, Pane!! K tomu přidejme děj, který absolutně jede jako pila, žádné hluché místo... Prostě zpivej 2 je o zpívání. A já si to zase užil. A zpíváme všichni.. A o tom to je ()

Mancunian

Co na tom, že je děj předvídatelný a ohraný? Je to skvělá jízda plná známých písniček, která rozhodně nenudí a v mnohém převyšuje první díl. ()