Santa Clarita Diet

• USA Santa Clarita Diet
USA, (2017–2019), 14 h 37 min (Minutáž: 26–36 min)

Tvorcovia:

Victor Fresco

Drew Barrymore, Timothy Olyphant, Liv Hewson, Skyler Gisondo, Natalie Morales, Kaylee Bryant, Ricardo Chavira, Mary Elizabeth Ellis, Richard T. Jones (viac)

Bývali to obyčejní manželé, realiťáci, dokud se ona nezměnila a nezavedla je na cestu zkázy a smrti. V dobrém slova smyslu. (Netflix)

uodevr

Nejvtipnější zombie flákota od Shaun of the Dead, nejvíc šokující od Walking Dead. Amíci se fakt pochlapili, natolik odvážné gore, decentní míru bizára a neskutečně návykový nadhled jsem si opravdu ani netroufal slibovat, and yet! Suspension of desbelief dostává pekelně do těla, ale při nepřerušovaném bingu si člověk fakt ani nevšimne. ()

Mamlas odpad!

Zkusil jsem 1, 2., 3. a poslední díl 1. série. Hrají tam hlavně 2 lidi a ti neustále mluví. A když je tam někdo jiný, tak taky furt mluví. Mluví samé zbytečné a nezábavné hovadiny, pořád, pořád, pořád. Hrozně protivný seriál, při kterém jsem se ani 1x nezasmál a ani 1x neusmál. Za mě nedívatelné, blbé, trapné a zejména otravné. (7%) ()

IZFNP

Mňa táto milá šialenosť nesmierne bavila. Charaktery sú sympaticky napísané i zahrané a postavy majú medzi sebou chémiu. Dialógy i situácie sú tu často veľmi zábavné a len minimálne silené, a celý námet i spracovanie sú veľmi svieže. Ako päťhodinová komediálna jednohubka je Santa Clarita Diet vlastne veľmi záživná ;) ()

cernakus

První série byla dobrá, ale bylo v něm málo nadhledu a opravdového humoru. Druhá série se v tomto pochlapila, je více ztřeštěná a tím i více sedne námětu. Celá rodina Hommondovic je k sežrání, chemie funguje na 100%. Po druhé sérii za 5 ukousnutých prstíků. ()

peeteno78

Na SCD jsem narazil vlastně náhodou, ale jsem za to rád. Zprvu jsem si ho pouštěl jen pro odlehčení po náročném dni. Pak jsem se ale do toho děje nechal vtáhnout (hlavně díky Drew a Timothymu) a nakonec jsem byl mile překvapen. Druhá a třetí řada sice byly o něco slabší (třetí řada pak ještě o něco slabší), ale stále se na to dalo koukat a myslím že to mělo i docela slušné zakončení. ()

wowylgu313

Tohle je opět jedem z těch seriálů na který rád vzpomínám a na který se určitě kdokoliv koho to chytne nepodívá jen jednou za život. Příběh tady není zrovna nejefektivnější ale byl dobře natočený. Hlavně si to jede opravdu krásné tempo, humor a herecké obsazeni? To tady je do posledního, více než skvělé. První dvě série by jsem ohodnotil klidně i na 85-90% , poslední série už mírně upadala, skoro jakoby nevěděli jak to celé co nejrychleji ukončit. Pamatuji si že tam dokonce v průběhu dotočení byli nějaké komplikace. Stopky nebo tak něco ... Každopádně třetí sérii dávám 75-80% ... Ten příběh tam nevěděl jakým směrem se dostat k zdárnému finiši. Nebo aspoň tak jsem to cítil já. Jako celek? Doporučuji, pokud máte rádi ten kvalitní humor v podobě hlásek a kvalitní obsazení a né moc kvalitní ale ujetý story. ;-) ()

ekzorcist

Niekedy čítam recenzie a potom si ešte raz preverím či som videl to isté. To platí aj o tomto seriále. Trápne? Cringe? Nefunguje? ČO?! Kašlite na jemnocitné inteleguánstvo a pozrite si to, lebo je to od A po Z bomba. Že je Drew Barrymore prepnutá mi bolo jasné už z toho, že sa kedysi dávno vydala za utečenca z psychiatrie Toma Greena a dokonca si zahrala v jeho celovečernom prepadáku Freddy Got Fingered. Je 20 rokov po žatve zlatých malín a Drew sa nechá nahovoriť na túto absurditku :) OK, nemusí to byť pre každého inťoša, ale ak máte radi ostrejší humor a viete vydržať pohľad na krv, chlapa v mrazáku či ovracanú kúpeľňu, je to ten správny sitcom na nedeľný večer. ()

Astonko

Takto dobre som sa pri seriáli už dávno nezasmial. Má to mnoho dobrých nápadov, je to plné vtipných hlášok a Drew má asi najlepšiu rolu kariéry. Potenciál využitý na maximum. 1. séria - 9/10 2. séria - 10/10 3. séria - 7.5/10 ()

PanJelen

Tohle se k prostřenému stolu moc nehodí. Nevíte totiž, co z koho vypadne, co komu kdo sežere, upiluje, rozdrtí, nakrájí a co nenasytně roztomilá Drew Barrymore, najde v mrazáku.  Ale zároveň pokud trpíte nadváhou, jistě vám tahle dieta prospěje a nebo se stanete rovnou býložravcem. ()

WilliamMW

Trailer rozhodně navnadil. Navíc Netflix momentálně produkuje to lepší, co k nám ze zámoří přichází, takže jsem se važně těšil a očekávání byla možná až příliš vysoká. Co se mi dostalo, bylo zklamání. Tohle není seriál. Tohle je poněkud delší skeč ze SNL. Herecké výkony jsou tak příšerné, že jsem se až ptal, jestli tam někde v pozadí vůbec nějaký režizér je. Zápletka přesně kopíruje trailer, takže pokud jste jej viděli, můžete bez problému první dva díly vynechat. Škoda, potenciál a obsazení to má, ale přesto to nefunguje. ()

Evee04

!Netflix!___1.Séria Ako človek,ktorí miluje zombie a videl už hádam všetko som pristupoval k tomu seriálu s odstupom,ale vedel som že ako komédia na Netflixe to bude niečo originálne a jedinečné.Obýčajný nudný americký život Sheily a Joela sa rázne zmenil po tom ako sa tak povediac zo Sheily stal "zombie".Scéna,ako sa stala tým čím sa stala bola nezabudnutelná rovnako,ako koniec prvej epizody.Treba podotknút že tu je význam slova zombie trochu iný.Sheila je normálne i ked už inak zmýšlajúci,živý aj ked bez puzlu a po sexu dychtiaci človek.Celá séria je absurdná a nastoluje niekolko príbehov,kde hlavný je zistit pôvod toho čo sa jej stalo a ako to zvrátit.Pomoc prikláda aj rebelská dcéra a jej najlepši kamarát/sused.Bohužial Sheila netúži po ničom inom,ako jest čerstvé ludské mäso a neni nič lepšie,ako to spojit zo zabíjaním vrahov,fetákov,pedofilov a podobne.Už teraz sa tešim na druhú sériu._____1.Séria 90% ()

dalver

Ono je to príjemná pohodová zombedy s fajn fuckovacými dialógmi, úmyselne teleshoppingovými hereckými výkonmi (Olyphantovi to veľmi ide a evidentne sa baví), ale žiaľ na konci 1. série show totálne dochádza dych k čomu sa pripája úmorná snaha natiahnuť show na ďaľšiu sériu. ()

mikruu

Tak jsem měl trochu strach při pročítání hodnocení. Drew zrovna dvakrát nemusím, ale v prvních čtyřech dílech měla i pár úsměvných hlášek. Uvidíme, jak to půjde dál. Má to tři řady, tak snad to nebude moc degradovat. Tak nakonec se to celkem dalo. Dokonce jsem i znovu shlédl díly, u kterých jsem usnul. :-D ()

Carcooli

Už dlouho mě nic tak dlouho nebavilo, jako SANTA CLARITA DIET! Jako Fanda černých komedií a černého humoru (pane boze, teprve teď jsem fanoušek Drew Barrymore, jaktože až teď?) jsem si pošušňávala od prvního do posledního dílu. Absolutně skvělá herecká plejáda. Mladej Erik je herecká budoucnost - úžasné výkony, skvělý dej a opravdu vtipný scénář, za který bych se nestydela udělit Oscara. Až mi je lito, ze to skončilo … ()

DDCC

Jsem rád, že tady někdo sdílí stejný názor, že toto vypadá, jakoby to vypadlo z SNLka. Celý díl vypadá jako takový ten "fake parody trailer", které často v SNL dělají. Občas mi přijde, že doslova čekají na smích z publika. Většina vtipných scén nakonec vyjde jako hodně hodně HODNĚ cringe. Cítíte se jednoduše trapně, že jste se nesmáli, i přesto, že vám na to seriál dává prostor. Co můžu dát ke kladům je lokace, herecké obsazení, náznak reálného života. Ve výsledku dostanete na talíři podprůměrný Céčkový hollywoodský film o zombících s city, "vtipnými" hláškami, "vtipnými" výrazy a dobrými herci. Vše tu už bylo. ()

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz