Nesmělý Lionel a horkokrevná Paquita si nejsou souzeni. Panovačná matka jejich vztahu brání i po smrti. Kousla ji totiž obávaná krysí opice a tak se po smrti proměnila v olezlou zombie. Lionel, novodobý Norman Bates, však své tajemství neskryje před prohnaným strýcem, který má zálusk na dědictví i Paquitu. Schyluje se k exkluzívní párty a jenom on ví, že všechny zombie je třeba rozsekat, četl totiž americké comicsy. (oficiálny text distribútora)

plissken

Bezkonkurenčně nejbrutálnější zábava jakou sem kdy viděl a k tomu tolik výborných (a výborně realizovaných) nápadů že by to vystačilo i na 5 zombie komedií. Plus ty hlášky typu: "I kick ass for the lord!" Dokonalé! ()

marocco

Totálny hnus, ktorý vo mne vyvolával záchvaty smiechu a nadšenia. V momente naštartovania kosačky na trávu a prenesenia hlášky „party is over" sa začala písať história kinematografie. :) ()

Svratkin

Nevím, jestli braindead, ale brainwash určitě pořádný. FIlm, po kterém se budu muset dlouho nutit, než sním puding a při kterém se prolínal řev, jimž jsem se snažil oddálit akty dějící se na plátně s rezignovaným smíchem. Film, který musí v každém vzbudit silné emoce a hnát člověka k jejich okamžité ventilaci. Super! ()

JAzzeURo

Naprosto šílené psychadelické představení, které se zrodilo v jednom "chorém" mozku. Kdo má rád netypické filmy, ve kterých uvidíte všechny možné i nemožné způsoby jak někoho zabít, tak se bude náramně dobře bavit. Klíčem je tento film nebrat seriózně. Je to prostě jen pořádně "hustý" filmový úlet. ()

doginko

Tak takéto nechutnosti mi asi nič nehovoria.Nudil som sa od začiatku do konca a hektolitre slizu,či kosačka tomu vôbec nepomohli. Nechutné a trápne a začínam si myslieť o P.Jacksonovi že s ním asi niečo bude... ()

Fixa

Asi jsem uchyl, ale tohle je přesně druh filmu, na kterym ulítávám. Tolik zvrhlý zábavy v jednom filmu, to je prostě úžasný ! ()

tombass

Dlouho jsem tento film přehlížel kvůli nedůvěře. "Stvořitel" Pána prstenů a zombie horror/comedy? Po shlédnutí ovšem musím říci, že takovou jízdu jsem fakt nečekal. A závěrečný masakr sekačkou na trávu byl luxusní třešničkou na krvavěkečupovém dortíku. ()

Avventurato

Tohle bylo na jedno podívání. Příběh je vtipný, místy zvrácený. Masky jsou dobré a opravdu někdy nechutné. Plno krve, jatka, shnilé maso, potoky lidských tekutin všeho druhu. Podívejte se sami. Já dávám 3 z 5 ()

adooo

krása proste....perla....natoćiť silne romantickú zombie paródiu to sa len tak nevidí....nezabudnutelné scény ako puding, kňaz ale hlavne zombie dieťa to je niečo čo navždy ostane v pamäti....pán Jackson to skrátka vie ()

Koubes

Velice povedená řežba s příjemnou nechutností, u které jsem se pobavil a několikrát pořádně zasmál. Film mě příjemně překvapil, jelikož je to opravdu zážitek. Scény jako ta se sekačkou nebo uchem v pudinku jsou jedinečné a nezapomenutelné. Doporučuji všem tuto zombie filmovou melu zhlédnout. ()

ala777

Úžasná záležitost, abych si trošku zahrál na Dona Corleona, tedy 2 zajímavosti: Ve Španělsku se film promítal pod názvem Your mother ate my dog a nádherná scéna v parku, kdy jde chlapec venčit novorozence-zombíka, byla natočena až dodatečně, když Jacksonovi a spol. zbyly po natočení celého filmu ještě nějaké peníze. Díky bohu za to:)) ()

Astu.

Braindead má dost pomalej rozjezd, ale to, co se rozjede v druhý půlce, je skutečně něco nezapomenutelnýho. Parodie, pocta, O-R-I-G-I-N-A-L-I-T-A, hektolitry krve a přinejmenším hodina šílenýho smíchu. Kněz nabodlej na ruku sochy ukazující k nebi mi dlouho nezmizí z paměti. 8,5/10 ()

Traktorista

Pecka a to ve všech směrech. Člověk se chláme div mu netečou slzy a přitom kouká na to, jak se všude válí kusy těl, krev stříká proudem a střeva vyhřezlá na všechny strany. Vynikající spojení humoru, skvělé kamery a úžasných efektů to nádherně doplňují. Klasika klasik, rozhodně stojí za podívání se několikrát a vyhledávání různých drobností a detailů .) ()

Montmorency

Sice jsem byla upozorněna, že se nejedná o "normální" horor, nýbrž o jakousi parodii, kult atd....mno já nevím - já se ani nezasmála, ani mě to nebavilo a ke konci už jsem opravdu zívala a i když nejsem kdoví jakej "cíťa", tak se mi ke konci z toho množství krve (kečupu, marmelády, barvy či co to bylo:-) zvedal žaludek.....Takže sorry, kult nekult, parodie neparodie - já se nudila...Jednu * za povedené miminko:-) ()