Nesmělý Lionel a horkokrevná Paquita si nejsou souzeni. Panovačná matka jejich vztahu brání i po smrti. Kousla ji totiž obávaná krysí opice a tak se po smrti proměnila v olezlou zombie. Lionel, novodobý Norman Bates, však své tajemství neskryje před prohnaným strýcem, který má zálusk na dědictví i Paquitu. Schyluje se k exkluzívní párty a jenom on ví, že všechny zombie je třeba rozsekat, četl totiž americké comicsy. (oficiálny text distribútora)

Nikolas__

Tenhle film je extrémní řežba. Jeden z absolutních vrcholů devadesátých let a dokonce jedna z nejlepších hororových komedií všech dob. Naprostá klasika d o k o n c e od začátku d o   k o n c e. ()

pff

Myslel jsem si že se na film nedodívám, protože se budu moc bát ale prvních 5 minut filmu mě vyvedlo z omylu. Od začátku až do konce jsem se válel smíchy. Tomu filmu není co vytknout, vše je naprosto dokonalé ! ()

Madax

Nejlepší film Petera Jacksona! Po shlédnutí tohoto veledíla se už nebudete na obyčejnou sekačku na trávu dívat stejně jako předtím. ()

Marv

Krysí opice, spousta zombíků, hektolitry krve, sekačka na trávu,vnitřnosti prosící o život, matka horší než stará Batesová a spousta humoru dělá s tohodle filmu naprostou klasiku.P.S. Asi se vám z toho dost zvedne kýbl, je to strašnej humáč. ()

Bytchaz

Zombie mimino, hektolitry krve, usekaný hlavy, ruce, nohy, vyhřezlý střeva, kung-fu mnich, hlášky typu "Tvoje matka mi snědla psa!"...Má cenu pokračovat? Nejkrvavější, nejnechutnější a zároveň nejvtipnější film od Petera Jacksona tohle všechno má. Jestli na to máte žaludek a máti rádi černočernej humor, jděte do toho. Kdo neviděl, nepochopí =) 100% ()

picsisko

Teda, väčšina hororov ma nudí, pokiaľ to nie sú tie staré, ale toto bol presne ten typ hororu, aký ja dokážem zniesť. Konečne som videl jatky.. a k tomu ten humor, ktorý tu bol na mieste asi ako v Gašparkovi zabijakovi a ktorý sa tak nehodí (a preto tam ani nebol) do pôvodného Omena. Dobrý kúsok. ()

Pateyl

Tak tohle je bezpochyby nejlepší krvárna, co jsem kdy zatím viděl.Asi začnu shánět horory, kde létaj hlavy a střeva vzduchem. Nechápu, jak někdo může říct, že je to umělé! Rozhodně je to lepší, než podříznutý krk mimo kameru, jak vidíme v dnešních hororech. 5 hvězd! ()

Alfonso198

Kdybych byl hercem, tady bych snad radši ani hrát nechtěl. Viděl sem na netu lecos - řezání hlav, upalování zaživa, trhání těla autem, pitvu, ale nic z toho mi tak nikdy nehnulo žaludkem jako scéna spudinkem, nemluvě o scéně s pudinkem a uchem - humus neskutečnej :-D !!! První půlka mě nepobavila a ani nezabavila vůbec ničim - druhou půlku sem dokoukával až druhej den, o poznání zábavnější :-D Sice nechápu, co vás pobavilo zrovna na tom děcku a na scéně se sekačkou (podle mě tam bylo pár o dost lepších scének...) Každopádně dávám pět hvězd, protože bych nerad tomu filmu ukřivdil a nemám dost duševní a žaludeční síly abych ho sjel v dohledné době ještě jednou a vůbec vstřebal o čem to bylo... :-D jo a Lionelův strejc vynikající :-) ()

sibskyn

Já fakt nevím co říct.....snad....ABSOLUTNĚ největší masakr co může být! Tohle miluju celým svým srdcem. (Jenom je škoda, že Jackson asi už nic takového nenatočí) ()

Humans odpad!

Co dodat??? dalo mi hodně přemáhání se dodívat do konce, ikdyž jsem poslední půl hodinu hleděl jen do zdi. Nemám nic proti masochistům, pokud si nevylévají své potřeby na mě, ale třeba způsobem jako je sledování tohoto...... no, nechci nikoho urážet. Asi je to styl který mi nesedl, ale nechápu to hodnocení? Tohle je dost vyhraněný styl filmu, to se tolik lidí nechalo ovlidnit vysokým hodnocením páru nadšenců? ()

Tomasisko

Prvá polhodina príšerne nudná, váhal som či mám film vôbec dopozerať...neskôr som sa síce par krát zasmial, ale to nestačí. Tento film ma ničím neoslnil. Nemohol som sa dočkať konca ()