Náčelník

• Slovensko Alfa (viac)

Epické dobrodružstvo sa odohráva počas poslednej doby ľadovej pred 20 000 rokmi. Po nevydarenom love ostáva mladý bojovník zranený, opustený vlastným kmeňom a ponechaný napospas divočine. Cestu mu skríži vlk, taktiež opustený svojou svorkou. Z odvekých nepriateľov sa zrazu musia stať spojenci. Iba tak totiž dokážu v krutej a drsnej divočine prežiť a nájsť cestu domov pred príchodom neľútostnej zimy. (Itafilm)

zuzza11

Nevím, jako moje kozy - neurazí, ale ani nenadchnou. Něco tomu chybí, špetka napětí, špetka strachu o hrdinu, necítila jsem s ním a bylo mi jedno jak to dopadne... Pes "vlk" malý, :-( ()

t.b.kat

Bože, to byl prostuduchý výlet do doby ledové. Všichni tak krásní, vyumělkovaní, načančaní a korektní. Děj jak rodinná pohádka nebo myšlenkové soft/porno pro náctileté. 1-2* ()

Plaque

Praveký Hačikó na mňa nepôsobil. Ale čo sa dalo čakať, keď najlepší herecký výkon podal v tomto prípade pes? A k tomu dej pôsobil tak uponáhľano-utrápene, až si jeden myslí, že tvorcovia to už od začiatku nemysleli vážne a iba sa nechali strhnúť vidinou rýchleho zárobku alebo sladkými rečami producentov. ()

blondboss

Ale hej, podobné filmy sa mi väčšinou vryjú pod kožu a ja si ich proste vychutnávam. Alpha je niečo medzi Emmerichom a Revenantom, pričom rozpráva príbeh strateného lovca a vlka v nehostinných podmienkach onej doby. Niektoré klišé scény sú popremiešavané s výbornými efektnými dobrodružnými scénami (napr. tá pod ľadom) a navyše si človek môže plnými dúškami vychutnať kanadskú prírodu. Slabé štyri hviezdy si to určite zaslúži. 70 % ()

Dejf4

Krásně vypadající rodinné dobrodružství, které se nebojí ukázat jak drsná příroda může být. Je to podmanivé, okouzlující, perfektní hudba a velmi sympatický hlavní hrdina. Jen škoda utahaného začátku a celkového schematického a předvídatelného děje. Každopádně překvapilo a potěšilo. 6/10 ()

OwlDanielson

Revenant to uplně neni no..příběh jednoduchý > náčelník kmene vzal poprvé syna na lov, tam se něco stalo, všichni si mysleli, že syn umřel, on neumřel nějak se z toho dostal, pak skorozabil vlka, pak se s vlkem skámošil, navzájem si zachraňují životy a pak se snaží najít cestu zpět domů krz pro ně tehdy zabijácké roční období. Některé záběry a vizualizace celkem povedené, některé do očí bijící svou nereálností. Zvířecí faktor vždy zatahá za srdíčko a vyvolá nějakou emoci. Těch pár momentů tady je. Trailer nadchne víc, než-li samotný film (nebo alespoň u mě to tak bylo, čekal jsem od toho kousek víc) ()

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz