Julius "Lavi" Lavický byl velký fotbalový talent. Večírky, alkohol, kouření, holky a eskápada za eskapádou mu ovšem ničí slibně rozjetou kariéru. Už dokonce nehraje za Spartu, ze které byl stylově odejit, ale "pouze" za Vyšehrad. Bude sekat latinu v tomto rodinném klubu, řízeném charismatickým majitelem, nebo nás čekají další až mýtické historky? (oficiálny text distribútora)

Johny303

Zhruba nějak takhle jsem si ten život mladých přemachrovaných čutálistů představoval. Musím říct, že Štáfkovi ta role sedí jako prdel na hrnec a Prachař s Pavelkou mu dokonale sekundují. Využívaný humor je prostý a béčkový, přesto funguje fantasticky a díky krátké stopáži každého dílu si může divák přesně dávkovat, kolik ho v danou chvíli snese, než se mu přejí. Shrnu to tak, že mě seriál velmi příjemně překvapil, přestože fotbal sleduji už jen okrajově... ()

Flopik

Ja som sa nasmial, niektorý diel bol slabší ale ako celok super. Škoda že nebola druhá séria.Najlepší diel rozhodne druhý. ()

Aurus

3/10. Apsotutně nechápu proč má tento seriál 77%, jako proč? Tenhle seriál si zaslouží 30% protože ty epizody nebyli ani moc záživné. Jediný důvod proč sem se koukl na tenhle seriál je to že Stopáž je 7-13 minut jinak bych se na to nekoukl. Příběh je docela ok, postavy jsou docela nesympatické, hudba je špatná, atmosféru tento seriál nemá, napětí zde neexistuje, vtipy skoro nejsou vtipné ale spíše trapné, lokace jsou docela zajímavé a kamera filmu je docela ok. ()

inutihar

Krátké, úderné, místy vtipné. Pokud vás baví nebo aspoň zajímá český fotbal (mě ně), možná si v tom najedete něco víc. ()

Luk Skywalker

Velice přesná satira českého fotbalu nebo spíš její realita. Sympatické je, že epizodní role dostali opravdoví fotbalisté (celkem se divím, že to přijali, když je seriál ukazuje v nelichotivém světle) a navíc odkazuje na kauzy českého fotbalu. Seriál mě opravdu baví a vzhledem k délce jednotlivých dílů nejsou žádné odbočky a jede se přímo na branku. Další díly bych uvítal, ale seriál jako parodie reality svůj účel splnil a naplnil. ()

Evander

Vyšehrad je jistě zajímavým nápadem a do cca poloviny i velmi zábavným počinem. Bohužel druhá polovina je spíše z nouze ctnost. ()

DEADMANincCZ

"Vyšák" dneska 10. dílem skončil. Českou filmovou nebo seriálovou branži (od Pelíšků) nejedu, ale prdel to byla, jen co je pravda. :D Z novějších dílů cca 2-3 byly celkem slabý, ale celková vzpomínka zůstává pozitivní enormně...Jakože hodně. :) 4* ()

mala_kea

Oproti okresnímu přeboru je to všechno nalíčené a nafintěné a mě to tolik nebaví. Hlášky jsou fajn, Štáfek taky překvapil, ale extra seriálová bomba to určitě není. Všechno je to pro tu sortu s nižsím IQ. ()

Olík

Můžete mít názor, jaký chcete, ale každý musí uznat, že od Okresního přeboru (jestli je shoda v tématu náhodou je otázka) tady nebyl seriál, který by tak zahýbal děním. Grandiózní úvod, pak sem tam i teklo do bot, tlačilo se příliš na pilu nebo došlo i na vyloženě trapné momenty….ale celkově proměněná rozhodující penalta ve finále Mistrovství světa…..a dost možná dloubákem ala Panenka. Tohle nadějné lvíče vtrhlo do obývacích pokojů, hospod, kabin, médií, prací....no jako lavina. Muži chtějí být jako on, ženy chtějí být s ním. Vlasy se odbarvují, hlášky se stávají lidovými. No, možná trochu zkrotíme doposavadní nadšení. Seriál má bohužel klesající tendenci. Lavi jako takový se okouká, autorům dochází nápady a jeden další díl se začíná čím dál více podobat karikatuře původního Vyšehradu….každopádně jeho zásah do bytí tuzemských domácností měl rozměry Mount Everestu a tak „prcám Barcu“. ()

Ozzy2

Přesně takhle to bylo zřejmě s kariérou "superhvězd" Fenina, Šumskýho a spol.Za mě dobrý:)Akorát cháterníkům se to určitě nebude líbit.:)Malarkey, jsi stejný jako Štáfek..ten prohlásil, že Limberského osobně nezná,ale že si o něm myslí, že je zákeřnej člověk.Podle čeho usuzuješ, že Limberský je dementní?Že ty budeš rudý koště? ()

Plechpetr

"Říkejte mi třeba Lavi. Nebudem si na nic hrát." "A co Juldo?" :D Tak to je pojeb jak má bejt. Hodně dobrej krátkometrážák. Doufejme že si to udrží kvalitu a taky doufám že díly se zase začnou natahovat na nějakých solidních 10 minut. Díly se natáhly a to je dobře. Ovšem ztratili z původní nabitosti vtipem. Druhá polovina tak za 3*. ()

bif

Nečekal jsem, že to bude až tak vtipné. Jediné co mi chybí, je vidět Laviho hrát. Tento seriál má veliký potenciál. ()

Stíba

Fajn minisérie. Štáfkovi to sedí, najde se zde dost dobrých hlášek (hlavně penízky se vžily) a potěší i hostující kopačky a lidi z prostředí fotbalu (Sňozík, Řepka, Zelenka, Vízek a další). Na tomhle časovém prostoru navíc ani není čas nějak moc uletět do nudy a tak i někeré prázdnější věci člověk úplně v pohodě přejde. ()

FOCKE_WULF

Český národ miluje burany s buranským chováním, to máme: Švejka, Homolkovi, našeho pana prezidenta s prasečí hlavou, ty ludry ze Slunce, seno.., Bohuš z Kurvahošigutentág a fotbalista Lavi do toho pěkně zapadá. Stačí asi první 3 díly co jsou na youtube + desátý ()

tranquill

"Ten by nedoběh ani couvající tramvaj!" Člověk se při této komediální short-sérii rozhodně zasměje, ale taky mockrát překročí čáru vkusu... ()

Začal se natáčet film Vyšehrad

Začal se natáčet film Vyšehrad

17.09.2020

Po úspěšném seriálu přechází postava Laviho do celovečerního filmu, za kterým stojí jeho původní tvůrci. Film Vyšehrad vzniká v produkci Gangbang production a bude se natáčet do poloviny října… (viac)