Partia medikov sa vyberie na výlet do prírody. Rozhodnú sa, že noc prečkajú v lese, ale netušia, že práve dorazili na teritórium, v ktorom sa z nich stáva lovná zver. (Marceloo)

Magika82

Kluci mí zlatí, Jason_X a Marceloo nevědomky oba shrnuli mou osobní kritiku k tomu filmovému snímku... Takže, kluci, posílám políbení na tváře za ušetřený čas psaním vlastní kritiky... Také nemohu jinak, a s přimhouřenýma oběma očima hodnotím snímek 40% a tedy dvěma hvězdami.... Jednou vidět stačilo... ()

Trash

Tohle komentovat je mlácení prázdné slámy – prostě takové to přitroublé hororové béčko, které ničím nepřekvapí ani nezaujme. ()

Wancohoff

natocene to nieje špatne, ale gore sa takmer nekona, a tí akoze infikovani zombici vydavaju take smiesne zvuky ze koniec. vlastne je to nuda cely film, ktorych tu uz bolo stovky.kludne sa mu vyhnite. 20% ()

Hernycztek

Ačkoli herečky hlavních postav už mají alespoň s jedním hororem zkušenost, tady předvedly katastrofální výkony. Samozřejmě, dostaly scénář a podle toho jely, jenže na kameru se ztrapnily ony, né pánové scénáristi. A to je věc co nikdy nepochopím, na to, aby byly napsány logicky smýšlející charaktery není potřeba žádný rozpočet, tak proč i v dnešní době vycházejí takovéhle hrůzy.. Sledovat se dala pouze ta nejzkušenější, tedy Scout Taylor Compton, ale ani ta to celé nedokázala sama utáhnout a v lesbické roli se mi ani trochu nelíbila. Další co to zabíjí jsou scény mimo kameru a tím pádem málo gore. K našemu štěstí jsou dobré alespoň masky, no za to chování oněch příšer, je ještě horší než chování obětí. Jednou jsou agresivní a rychlé, a potom se sotva vlečou a neútočí, to zkrátka na důvěryhodnosti nedodá. Takže nic co by stálo za doporučení, vydržet se to dá, ale po dvou dnech už nevím nic o ději. ()

Hapretor

Jen na zabití času ... postavy ve filmu byly "skvělé" ... nefandil jsem nikomu ... všichni studovali medicínu, všichni by tedy měli být nejvíc kompetentní k tomu, danou situaci vyřešit . .. právě že naopak, vůbec ... nejhorší debil byla ta rázná lovkyně ... virolog ? ... dyť se chovala úplně debilně ... no... další film, co studentům dělá dobré jméno v "hororech" ... ()

figliar

Podobných survival hororov, kde skupina mladých cestovateľov je uväznená na chate v lese je kvantum, no tento by som zaradil medzi tie horšie. Herecky aj scenáristicky je film strašne odfláknutý - bez emócií, napätia, logickosti. Všetci členovia skupinky ten vírus brali akosi príliš v pohode, ako keby sa nič zvláštne nedialo. Dej je zdĺhavý a nič nové nepriniesol. Jediná ľakačka, ktorá bola jasná 30 sekúnd vopred, proste nestačí. ()

Rathalos

Feral je horor,ktory ma prijemne prekvapil,aj ked ma nizke hodnotenie,mojimi ocami spokojnost nadovsetko,herecke vykony bez problemov,nenudi,ma to spad,masky su skvele,nechyba napatie a atmosfera,cize nemam ziadne vyhrady...:-) ()

beso74

Tri páry viac-menej priateľov (medzi nimi aj jeden lesbický) sa rozhodli povyraziť do hôr, k jazeru. Keďže tam okrem jedného z nich ( aj ten len dávno, pradávno) nikto nikdy nebol, zablúdia a tak sa utáboria, tam, kde ich zastihne súmrak. Tie najprimitívnejšie dialógy na svete preruší až jeden nešťastník, ktorý sa rozhodni ísť si to uľaviť. Keďže je to vo filme, aj na malú potrebu sa chodí minimálne pol kilometra od táboriska. Odrazu niečo zavrčí, skočí a priateľov je razom 5. Nikto nič nepočuje a tak sa ho po čase vydá hľadať jeho priateľka, ktorá sa čuduj sa svete v tej tme vydá správnym smerom a v podstate ho nájde. Nanešťastie aj stvorenie, ktorého apetít nepozná hraníc. To na ňu zaútočí a ona zvrieskne. Samozrejme, má lepšie vyvinuté pľúca a tak ju zvyšok počuje a zachráni. Problémy však ešte len začnú, dievčina je uhryznutá a vyzerá to tak, že aj niečim nakazená...aby som sa zbytočne nerozpisoval, podobne to funguje zvyšných 80 minút. Mark Young sa pokúsil natočiť nízko rozpočtový horor, ktorý by bol trochu iný ako tie ostatné. Žiaľ, výsledkom je x-tý zombie klon, v ktorom je len veľmi málo nového. Titulné monštrum - feral, je zmesou zombíka, upíra a vlkolaka a prvé husle tu hraje lesbický pár, ktorý robí jedno hlúpejšie rozhodnutie ako druhé. Na počudovanie (vďaka milosrdným scenáristom) nezatrepú všetci zúčastnení krpcami za 40 minút, ale bojujú oveľa dlhšie. ()

SilentMemory

Nečakajte klasické zombie ale skôr monštrá na štýl Pád do tmy a trošku mi to pripomína aj Summer camp. Vôbec ma nebavili postavy nemala som ani komu držať prsty a ten priebeh, ach kde sa podela kreativita. Scenár oničom, predvídave zato obludky sa aspoň postarali o svoje a aspoň ako tak tam utvárali atmosféru. Aj kamera fajn v mnohých filmoch nakrúcaných v tme nie je vidieť nič, tuto pekne to bolo zobrazené, hodnoverne. ()

petrik11

Azda pre dnešok bolo pre tvorcov vypichnúť, že LGBT komunita je tu a prežije aj keby zombíci z neba padali. Inak priemerný horor, škoda toho posolstva. A výber hercov bol des. ()

Polgedney

Tři hvězdy hlavně za to, že je to Slasher a to je můj oblíbený horrorový subžánr, ale jinak nic moc. Herci svoje výkony moc neprodali, zápletka neoriginální a dokonce ani holky nejsou svojí krásou nějak zvlášť výjimečné, aby se dalo koukat aspoň na ně. A jediná bojeschopná ženská ve filmu má IQ tak 80, řeknu jen že jsem měl chuť jí vyškrábat oči za ty její stupidní rozhodnutí. ()