American Horror Story

• USA American Horror Story (viac)
USA, (2011–2024), 100 h 14 min (Minutáž: 34–74 min)

Predloha:

Ryan Murphy (kniha), Brad Falchuk (kniha), Danielle Vega (kniha)

Sarah Paulson, Evan Peters, Lily Rabe, Jessica Lange, Denis O'Hare, Kathy Bates, Angela Bassett, Frances Conroy, Taissa Farmiga, Emma Roberts, Adina Porter (viac)

Recenzie používateľa Vabr k tomuto seriálu (12)

American Horror Story (2011)

1. Murder House 2. Asylum 3. Freak Show 4. Apocalypse 5. Roanoke 6. 1984 7. Coven 8. Cult 9. Hotel NEJLEPŠÍ POSTAVY: Murder House NEJHORŠÍ POSTAVY: Hotel NEJLEPŠÍ PŘÍBĚH: Asylum NEJHORŠÍ PŘÍBĚH: Hotel NEJMÉNĚ NELOGIČNOSTÍ: Freak Show NEJVÍCE NELOGIČNOSTÍ: Roanoke NEJLEPŠÍ ZÁPLETKY: Asylum NEJHORŠÍ ZÁPLETKY: Hotel NEJLEPŠÍ INTRO: Freak Show NEJHORŠÍ INTRO: Hotel NEJKOMEDIÁLNĚJŠÍ: Apocalypse NEJHOROVĚJŠÍ: 1984 NEJDRAMATIČTĚJŠÍ: Asylum NEJLEPŠÍ KONEC: Freak Show NEJHORŠÍ KONEC: Roanoke NEJLEPŠÍ ÚVOD: Murder House OSTATNÍ POZNÁMKY BEZ SPOILERŮ: První 3 série jsou točené ve stejném stylu. 4. série je trochu odlišná, ale stále se stylem dost podobá. 5. série je hrozná. Úplně jiný styl. Od této série začínají v AHS být nelogičnosti. 6. a 7. série jsou dost jiné než 5.,4. a první 3 série, ale celkem jdou. V 6. sérii je výrazně 2. polvina horší. Od 7. série začíná v AHS humor. Na AHS se mi líbí, že to nemá souvislý příběh, proto můžete série přeskakovat (až na 3. a 8. sérii). Takhle jsem to třeba udělal s 5. sérií. 9. série se podobá 7. a 8. sérii. Jediné série, na které se stojí podívat jsou Murder House a Asylum, popřípadě i Freak Show. Myslím si, že jako celek AHS tak dobré není. Je škoda, že to trochu zkazili. AHS je zatím nejlepší seriál s intrem i hudbou. Štve mě herec Evan Peters (hrál Tatea, Kylea, Kita). Postupně bude hrát i dokonce více postav v jedný sérii! Nejlepší herečka je Sarah Paulson a Emma Roberts. ()

Murder House (2011) (S01)

Předčilo to mé očekávání! Čekal jsem, že na ten rok to bude hodně amatérské, neoriginální , zastaralé, hloupé a špatné jako 2. série TWD. Náhodou byly tady samé zvraty. Postavy dokonalý (nejlepší Tate,Violet, holka s Downuvým syndromem, partička high school děcek). Oproti TWD se to zkoukávalo mnohem snáze a záživněji. Stranger Things je stejně lepší, ale tohle je taky boží. Nejlepší díl byl Halloween 1. Dobrý soundtrack. Vadilo mi, že se tam někdy bezdůvodně zabíjelo. Od tý doby, kdy se přistěhovala ta rodina, tak tam narostl skoro dvojnásobek duchů! Líbily se mi smrti ze začátku. Občas se pár nelogičností našlo (hlavně na konci). 2. půlka byla horší. Štve mě, že jsem logiku toho baráku, duchů atd. zjistil celkem brzo a proto druhá polovina nebyla tak závažná. Konec mě trochu naštval, ale po chvilce mi to tak strašný nepřišlo. Jen to bylo takový trochu jednoduchý. Sérii jsem zkouknul za 1 týden. Na rok 2012 neuvěřitelně dobrý. VYHODNOCENÍ: PODŘEZÁVÁNÍ JE ZÁBAVA ()

Útočisko (2012) (S02)

Murder House > Asylum + Hlavní postava i jiné postavy jsou výborné + Příběhem lepší + 1. polovina je úplně supr + Dobré zápletky (Anna Franková, Lanin útěk) + Úchynej doktor a nacistickej doktor + Hlavní jeptiška a její vyvrcholení + Dobré halucinace + Intro - Mimozemťani / Na ději to njak nepřidává a akorát mě to tam docela sere. V posledním díle se mi líbí vyvrcholení s mimozemšťany, ale i tak bych je tam vůbec nedával. - U konce (nemyslím poslední díl) se Lana chovala jako absolutní mrcha / Proč se tak najednou chovala? Trochu mi jí tím zkazili, ale naštěstí se to v posledním díle spraví. - 2. polovina byla výrazně horší / Proto dávám horších 5 hvězd - Přítomnost / To samé jako s mimozemšťany. Na ději to nijak nepřidává, akorát v posledním díle je vcelku dobré vyvrcholení. Něměli to sem dávat. ÷ Jeptiška, ve které byl ďábel / Ze začátku se mi nápad líbil, ale čím déle tam byla, tím více mě srala. Hlavně, že jí pak domluvili :). VYHODNOCENÍ: LEJNA JE PĚKNÝ LEJNO ()

Coven (2013) (S03)

Asylum > Coven + Poslední díl, ve kterém dělají zkoušky / Zkoušky jsou akorát hrozně krátké a nevýrazné, bohužel. + Dobře poukázané na rasismus - Intro / Je takové chabé a neděsivé oproti Asylum a Murder House. - Odehrává se v dnešní době - Hodně zbytečných smrtí, které jsou často následovány oživením - Nemá to takové dobré zapletky jako v Asylum - Točení GoPro kamerou - Hodně nelogičností - Konec - Úvod - Nemohl jsem si absolutně zapamatovat jména - Jednoduchý příběh / Normálně mi to nevadí, ale vůči ostatním míusek to musím zkritizovat. - Vadil mi dost Kyle / Po oživení se choval jak úplnej dement. - Violet z Murder House zde měla roli na prd - Lovci čarodějnic byli úplně k ničemu / Buď je sem měli zakomponovat o dost víc nebo vůbec. VYHODNOCENÍ: R.I.P. MOČÁLNICE ()

Freak Show (2014) (S04)

Coven < Freak Show +Zpívání + Opravdu dobré intro + Postavy (dvojčata, Elza, věštkyně) + Dost dobrý konec +Dobré smrti a pomsty + Zjistil jsem něco o Pepr - Bez příběhu / Nemá to žádný cíl, ale to tolik nevadí. - Gayové / Tolik tam nebyli, tak mi to moc nevadilo. - Smrti některých postav - Málo rozvedené příběhy o každé zrůdě - Pár špatných postav (kouzelník a jeho loutka, tlusťoch) - Krabák a jeho nová ruka / WTF?! Proč si nenechal vyrobit normální ruku? - Někdo chtěl někoho zabít, ale nakonec to neudělal / Bylo to zde použité v nějaké době celkem dost a to mi vadilo. - Nepamatuji si jména postav Pokud si pamatujete ten zvuk, který připomínal zaseknutý počítač nebo zvuk UFA, tak jsem si zapisoval, kdy hrál. Ten zvuk hrál, když se někdo rozhodoval a přemýšlel, při něčem tajném nebo špatném, při děláním pochybných věcí, apod. 2. polovina byla lehce lepší než 1. polovina VYHODNOCENÍ: NESNÁŠÍM! NESNÁŠÍM! NESNÁŠÍM! ()

Hotel (2015) (S05) odpad!

Hotel < Freak Show Nyní to budu psát v jiném stylu - žádná plus ani mínus, pouze shrnutě, co jsem viděl za ty 4 díly. Čekal jsem od toho asi moc - Lady Gaga, upíři, vraždy, další vyborný příběh a herci. Po prvním díle mě nadšení ihned zmizelo z tváře a byl jsem ukrutně znuděný a udivený z toho, jak to takhle mohlo klesnout. Intro je úplně strašný a ubohý. Je tam asi 7 záběrů, jak někoho někdo vtáhne do postele neb sedí na posteli. To mě tak tu myšlenku znechutilo. Celkem mě děsila, ale už se jí kvůli tomuhle nebojím. Jediné pozitvum jsou ty neonové nápisy, ale jinak je fakt trapný. Zatím nejhorší intro. I v Covenu bylo hrozný, ale tohle je příšerný. Příběh by mohl mít úroveň, kdyby zde nebyly hloupé a špatné postavy, otřesný příběh a upíři. Je to jen o hotelu, ve kterém ,,se něco děje''. Lana z Asylumu zde hraje strašnou postavu s ještě horším účesem. Lady Gaga zde také hraje strašnou postavu. Vypadala jak křeček. Nezdá se Vám? Upíří děcka byly tak hrozný. Jejich oblečení a celkem styl byl prostě na zabití a o hereckým výkoně se zde přece nemůžem ani bavit. Detektiv je nesympatickej. Celkem mi to zde vadilo ta kriminálka. Jediní dobří herci jsou jen 2 - detektivova žena a dítě. Když tam byly ony, byl jsem lehce spokojen, ale moc dlouho tam stejně samy nebyly, protože s nimi vždy někdo byl třeba Lana drtící si zuby nebo upír pařící hry z 90. let. Zápletka se ztracením dítětem je tak směšná. Jak se mu může tak rychle a snadno ztratit dítě? Tohle je teprve nezodpovědný rodič. AHS Hotel se snaží hrát na strašně hororvou atmosféru a originalitu s upírama, ale to nevychází. Skoro každý v hotelu je upír. Vztahy, buď kamarádské nebo milostné jsou úplně k zblití. Nemůžete se tady s nikým srovnat v reálným životě. Název hotelu mě straší ještě do dnes. Hotel Cortez *říkám snobsky jak ve filmu*. Tak nafrněný jméno pro hotel jsem snad nikdy neslyšel. To je jak kdybyste pojmenovali hotel Ariana. Nevím, jak to je tedy v dalších dílech, ale podle mě to nikam nevede, moc postav tam ani nepřibyde a křeček(Lady Gaga) tam kousne určitě ještě někoho. Dějová linka s vrahem z desatera je tak nezajímavá. Vůbec jsem nad ní nepřemýšlel. Proč by se někdo takhle hloupými přikázáními řídil při vraždě? Co je na tom tak složitýho? Prostě si vezmeš nůž a někoho kuchneš. Opravdu jsem se snažil na to koukat, ale ty nelogičnosti a ta trapnost upírů mě donutila to pohřbít spolu s rozdrcenýma zubama Lany hluboko pod zem. Dost mě i štve, že to byla trochu komedie. Nevím jestli cíleně, ale našel jsem pár hlášek. ,,Proč?'' ,,Protože radiace.'' a další, ale ty si už nepamatuju. Nechápu proč to lidi hodnotí tak dobře. Dokonce i líp než Freak Show. Tam byly boží postavy a další věci, ale tohle je na mě moc. Asi tohle nikdo už nečte, ale vám lidem se asi líbí, rozdrcený zuby, úchylárny, upíři, kteří se*ou každýho a lidi vylézající z postelí. Prostě smutný. Ach jo, kam to AHS spěje. Ani se nehodlám podívat na konec, abych zase trpěl. Stejně bych to dokoukal a seděl a po chvíli řekl: ,,Aha.'' Ti lidi na rok 2015 vůbec tak nevypadaly. Hrozně mi to po celý 4 díly vadilo. Nebyly zde vůbec zmíněné jména postav, tudíž jsem si nemohl pamatovat postavy. Představoval jsem si to víc o příbězích postavách, které žijí v hotelu a pár zápletek do toho a by se seriál neodehrával venku. Strašné zklamání. VYHODNOCENÍ: TAK CO ÚCHYLÁCI? VY SE RÁDI DÍVÁTE, JAK SI LANA DRTÍ ZUBY? () (menej) (viac)

Roanoke (2016) (S06)

Hotel < Roanoke + Děj + Dva pohledy kamer v 1. polovině série + Konec 1. poloviny - 2. polovina docela pokazila sérii spolu s myšlenkou - 2. polovina změnila styl natáčení (Found Footage) - Konec celé série - Nelogičnosti (zvlášť v druhé polovině) - Smrti v 2. polovině - Mobily v 2. polovině DALŠÍ POZNÁMKY: 2. polovina série byla pokles, ale 8. a 9. díl byl dost dobrý z 2. poloviny. Docela dlouho mi trvalo, než jsem si zvyknul na kameru v 2. polovině. Nápadem to 2. polovina zabila. Skuteční lidé vypadali lépe, než ti hraní. Kdyby byla druhá polovina o jiné rodině nebo něco takového, tak bych dal klidně horších 5 hvězd, ale kvůli 2. polovině dávám dobré 3 hvězdy. VYHODNOCENÍ: UTEČME Z DOMU, HNED!!! NÉ, POJĎME ZPÁTKY DO DOMU!!! MUSÍME UTÝCT!!! MUSÍME SE VRÁTIT!!! ()

Cult (2017) (S07)

Roanoke = Cult +Hlavní postava je Sarah Paulson +Téma volby a nenávist +Fóbie +Klauni (masky a jejich vraždy) +Lesby -Většina postav byla špatná -Evan Peters opět -Sekta -Nelogičnosti -Trapný řvaní -Většinou zkazili pointu něčeho (atentát na Evana Peterse) -Trapný malíčky -Konec BACHA BUDOU TEĎ SPOILERY!!!!!!! DALŠÍ SPOILEROVÉ POZNÁMKY: Stejně jako u 6. série dobrý začátek i námět, ale špatné využití a druhá polovina to vedla jiným směrem. Nejlepší díly byly 1,2,3,7. 6. díl byl taky vcelku dobrý. Ostatní díly byly většinou dost průměrný nebo podprůměrný a i špatný. Díly, ve kterých nebyla Sarah Paulson nebyly dobrý. Líbí se mi na této sérii feminismus, nenávist vůči lidem, kvůli jejich volbě prezidenta, fóbie, začátek. Fóbie byly hodně málo využité. U SP (Sarah Paulson) nechápu to jak dlouho její postava, dokázala předstírat, že je se sektou. Jak je na konci práskla úplně! I její hraná postava umí kure*sky dobře hrát! Ale je to blbost. To by nikdo tak dlouho nedokázal. Od tý doby, kdy se SP připojí do sekty, tam vůbec není Oz. Né že by jsem ho měl nějak rád, ale mohli to mít víc vychytaný. Ty chemický auta jsem moc nepochopil. K čemu to jako vůbec bylo. Žádný důležitý využití to ani nemá, když to jezdilo jenom v noci. Četl jsem si, že je prej tady SP ubulená a ukřičená, ale mně se to vůbec nezdálo. Spíš byla ubrečená a uřvaná v 6. sérii. Chůva a EP (Evan Peters) byly hrozně špatný postavy. Ty jejich malíčky tak trapný! Ze začátku mi to tolik nevadilo, pak už to bylo strašný. O Donalda Trampa a Hillary Clintonovou tu ani tolik nešlo, myslel jsem, že víc. Ale nevadilo to vůbec. Tohle je trochu jak s 6. sérií, začátek naběhlej dost dobře, ale druhá polovina nic moc. Poslední díl byl špatnej. Co je to za debi*ní věznici, že se dostal ven? Nechápu, že tam mohl dostat nějakej obdiv. Divím se, že ta černá policistka byla nakonec proti němu. Když se poslední díl blížil ke konci, tak to tak strašný nebylo, ale mohlo to být lepší. Zase konec s televizí. Nevím, jestli to má něco znamenat, ale skoro ve všech sériích to končí s televizí! Nečekaný zvraty zde byly ve stylu COŽE?! Byly spíš divný než překvapující. Divím se, že EP zabil svoji sestru, bylo jasný, že ona není špeh. A pak jak bulí, to je fakt trapák! Dokonce jsem to i věděl, že bude bulet! Série není úplně špatná, ale Roanoke bylo lehce lepší, i přesto dávám =. Zvraty a další věci byly čekané. VYHODNOCENÍ: UKÁŽU NA TEBE MALÍČEK!!! ()

Apocalypse (2018) (S08)

Cult < Apocalypse +Dobrý humor (postava Coco) +Dobrý nápad na sérii +Dobré spojování sérií +Dobré zápletky +Intro -Převažují špatné postavy -Antikrist a všechno okolo něj -Začátek série je dost utnutý -Špatně využité téma apokalypsa BACHA SPOILER SPOILER SPOILER!DALŠÍ POZNÁMKY: První tři díly se mi líbily a říkal jsem si, že pokud bude taková celá série o přežívání, že to bude dobrý, ale konec 3.dílu myšlenku hodně zkazil. Od 4. dílu až po konec je to jenom o čarodějnicích a čarodějích. Ze začátku mi to fakt nedávalo smysl, ale pak jsem si na ty díly zvykl a líbilo se mi to, ale prostě je to celý mimo hlavní příběh. Až v posledním díle zjistíte, že hlavní dějová linka jsou vlastně čarodějnice. To, že Mirtle je na živu vám nebude dávat smyl celou dobu. Nechápu, že to vysvětlí až v 8. nebo 9.díle! Myslel jsem, že Madison dostane hlavní roli, ale bohužel ji zase nedostala. Myslím, že by to s ní v hlavní roli mohli vyzkoušet. Škoda, že to nepojali jako normální apokalypsu (přežívání v úkrytu, ve kterém je plno zápletek a podivností, hledání zásob, přemýšlení o tom, zda přežili i jiní lidé a nakonec útěk). Antikrist byl hrozná postava. Byla tak nepříjemná a vlezlá. Nezajímalo mě to. Díly s ním byly nudný a o ničem. Poslední díl byl dobrej, divím se, že má tak málo procent. Líbilo se mi použití vrácení časem. Ale poslední 3 minuty tam fakt dávat jako nemuseli. To jako budou muset asi každých 5 let zachraňovat Zemi nebo co?! Štve mě, že nezkusili klasiku a namísto toho tam dávali čarodějky.Ty nebyly špatný ba naopak, ale prostě se to tam nehodí. Dávám horší 4. Doufám, že se AHS začne lepšit. VYHODNOCENÍ: OTRÁVENÝ APPLE BOBBING! ()

1984 (2019) (S09)

Apocalypse > 1984 Dám vám všem, kteří se hodláte dívat, radu. První dva (tři) díly stojí za ho*no, ale pak se to zlepší, ale ke konci to už je zase trochu horší. Dost se to tu rozvine a půjde jiným směrem. Něco, jak když u Apocalypse ve 3. díle všechny vyzabíjeli a vy jste zjistili, že to nebyl hlavní záměr. Hodně mi vadil strašně rychlý úvod. Většina postav je nepříjemná. Komu jsem fandil byla Brooke a Ray. Ze začátku jsem si fakt říkal, že dám 1 nebo 2 hvězdy. Naštěstí se to pak zlepšilo a všechno hloupý a nelogický se normálně vyřešilo. Killy jsou špatný ve většině případech. Intro je 2. nejlepší. Je zde použit Satan a to mi přišlo takové zbytečné. Myslím si, že tohle si zcela určitě zaslouží štítek horor před drama. Byl tu dost gore. Přetrpte ten začátek a zlepší se to. VYHODNOCENÍ: DVANÁCTILETÁ HOLKA: KDE JE EVAN PETERS?!?!?!?!?!?! ()

Double Feature (2021) (S10)

Rozhodně mě už tak jako poněkolikáté nalákalo vysoké hodnocení 1. poloviny této série, že to bude pecka, když díly mají okolo 80%. Nakonec tu oblíbenost ale nechápu. Red Tide se mi nápadem pilulek líbilo, ale přišlo mi, že se z toho nedokázalo vůbec prodat nějaké drama, horor, intenzita nebo lítost. Postavy nebyly sympatické a zklamalo mě, že Lily Rabe neměla zase moc prostoru. Jedinou sympatickou postavou byla Karen, kterou hrála Sarah Paulson. Takže to bylo zklamání a říkal jsem si, že už se dokonce těším na tu druhou modrou půlku série, že aspoň dostanu něco, z čeho jde něco cítit (v tomto případě pořádná sra*ka, u které bych mohl pořádně kroutit hlavou nebo se zasmát). ALE 5. díl mě megálně překvapil! Takovej skvost, kterej se podobá dílům z prvních 4 sérii AHS, jsem ani v nejmenším nečekal. Díl začíná poměrně dost nechutně, což mi úplně připomnělo první série AHS, a pak je díl tak intenzivní a hrozně smutnej a dramatickej. Tomuhle dílu bych s jistotou napálil 5⭐. Je to právě ten ukázkovej příklad toho, jak celý ten potenciál měl být využitej a kam se dostat. Škoda, že tvůrci to všechno úžasné hodili do 5. dílu a zbytek Red Tide moc nevyužili. Dokonce je v tomto díle (troufám si říct) jedna z nejlepších scén v AHS vůbec - Karen a Mikey na pláži. Ta scéna je tak šíleně působivá a tragická. Je mi ale dost líto, že víc prostoru nedostala Karen, která byla hodně zajímavá a jako jediná postava mně sympatická. Bohužel 6. díl je totální sra*ka. Nevím, jestli se tvůrce praštil do hlavy, ale takový pokles z 5⭐ na 0⭐ bych nezvládl udělat ani já. Death Valley připomíná lepší verzi American Horror Stories. Dokonce jsem se musel zasmát tomu faktu, že tu jsou i dva herci odtamtud. Za mě mělo Death Valley zajímavější myšlenku než Red Tide, ale bylo to o dost levněji zpracované. Ze začátku se mi moc nelíbilo rozdělení na minulost a současnost, ale pak jsem si na to zvykl. Přesto mi ale přišlo, že by stačilo, kdyby byla vybraná jen jedna doba, protože si myslím, že to až tak provázané mezi sebou nebylo. Bylo zde několik vtipů, které se povedly. Intro se mi moc nelíbilo. Najde se tu celkem dost nelogických/nevysvětlených věcí (rozpůlené krávy). Postavy v současnosti byly hloupé a naivní. Jsem rád, že ukázali, jak vypadá mimozešťanský baby. Bylo cute 🥰. Hezčí než normální mimina. Konec byl takovej celej divnej. Zbývalo 6 minut a já si úplně říkal, že mají jen 6 minut od konce a furt se to k němu nechýlí. Tak to potom i vypadalo. Na konci je pronesena zajímavá myšlenka, ale moc se mi zakončení/osud lidí nelíbí. Radši bych byl za jinačí konec. Bráchovi se ale líbí. Celkově je 10. série docela bídná, protože tohle je podle mě 2. nejhorší série ze všech. Není moc dobrý nápad míchat 2 série do jedné (tak jako u Roanoke). Vyhodnocení: Doufám, že se ještě někdy dočkám dobré série ()

New York City (2022) (S11)

New York City. Je to poprvé, co máme jako téma série město samotné - takový velký potenciál to byl, a tak promrhaný. Mohli jsme sledovat osudy prostitutek na rozích pochybných ulic, divoké naháněčky neonově prosvíceným New Yorkem, drogy kolující mezi feťáky, kruté vraždy, zkorumpovanou policii, honičky v autech, noční bary atd. atd. Místo toho šlo ale všechno hezky do kytek. Hlavním a jediným, co se v 11. sérii odehrává, je totiž vraždění gayů, a jako vedlejší prvek pro doplnění slouží propuknutí nového viru (AIDSu). To je vše. Skutečně slabota , protože z města samotného šlo vytřískat tolik! Mohli jsme vidět mnohem, mnohem více hlavních postav s vlastními rozdělenými osudy napříč celým New Yorkem, které by se třeba sem tam potkali nebo tak nějak, a do kupy by ale všechny řešili nějakou tu mystiku panující nad celým New Yorkem nebo tak. Tady však hlavních postav máme jen pár, a k tomu ani ne z originálního AHS castu - to tu jsou jen dvě (Billie Lourd a Leslie Grossman - hrály skvěle, zasloužily si však více prostoru). Hlavní postavy jsou spolu s vedlejšími postavami věčně agresivní, paranoidní, přehrávající, občas úchylné a nervní, což nebudí příliš velké sympatie, a obvykle se s tímto nešvarem objevují seriály/série levnějšího ražení. Ještě přidejme, že je celá série gay, což si velké ohlasy taky dvakrát moc nezíská. Příběh samotný je potom příliš jednoduchý a skončí strašně brzy. K tomu poslední dva díly byly opravdu do počtu a nedokázaly si už kvůli své zbytečnosti udržet mou pozornost. To je ale problém celkově u AHS, nejenom u této série. Za mě osobně jediný kvalitní díl byl ten 5. Snad pouze tam postavy opravdu měly charisma, minulost a kvalitně zpracované vzájemné vztahy (Patrick s exmanželkou). Došlo zde i na nejlepší kill celé série, který byl hezky smyslný. Ten díl se mi skutečně líbil, ale zbytek byl zkrátka bída na 2⭐. AHS 11. série ani není žádný horor, pouze krimi thriller říznutý s prvky hororu, takže do toho budete s tím muset jít. I přes všechna negativa se na to ale jakž takž fajn dívalo a stále to bylo mnohem lepší než Hotel, kterým jaksi opovrhuju (asi ho někdy zkouknu znovu). Vyhodnocení: Stejně byl nejzajímavější vývoj viru, přestože ta linka byla odstavená na druhé koleji ()

Zemřel herec Mark Margolis

29.12.2018

Netflix ulovil Ryana Murphyho

Netflix ulovil Ryana Murphyho

16.02.2018

Jméno Ryan Murphy vám možná nic neříká, určitě ale znáte Plastickou chirurgii s. r. o., Glee, American Horror Story nebo American Crime Story. Ano, tyhle seriálové hity pochází z Murphyho hlavy. A… (viac)