Ghost House

• Thajsko มันอยู่ในศาล

Mladý americký pár počas exotickej dovolenky v Thajsku ľahkovážne podcení miestny folklór a dostane sa do hrôzostrašnej konfrontácie so zlomyseľným duchom prezývaným Watabe. (Karamanlis)

Rodriguez

Tajemná kletba a temné zákoutí Thajské kultury dostihne mladý pár na dovolené. I když se k tomu nachomýtnou úplnou náhodou, tak Watabe si nevybírá. Bere vše co se jí připlete do cesty... Jedinou záchranou je pro dvojici.... 70% ()

dubinak

Panebože, to byl shit. Rozhodla jsem se, že s těmahle ztrátama času už budu neúprosná a prostě nasadím své nejpřísnější atributy, tudíž, že na to už můžu jen sprostě nadávat. To je sice hezký, že si dali tvůrci tu práci jet až někam do Thajska, ale to nemění nic na tom, že natočili nejzbytečnější, nejnudnější a naprosto prachobyčejnou duchařinu, která mě nevyděsila ani jednou. Řemeslně ok, ale to je tak všechno ok, co jsem tam našla. ()

A.Fish

Další neoriginální snímek u kterého jsem několikrát usnul. Prostředí Thajska je možná fotogenické a svým způsobem neokoukané, ale příběh to už je stokrát ohraná písnička a finále je strašně špatně natočené i sestříhané... Bída... ()

oveckaoa

Mladý pár se vydá na cestu do Thajska. Jelikož ženu fascinují domy duchů tak si to začne fotit a trošku se to zvrtne a něco ji posedne. Bohužel se jedná o průměrný horor, který zachraňuje jen prostředí a kultura Thajska. Za týden si nevzpomenu o čem to bylo jen, že hlavní herečka je opravdu kus a hlavní herec mě chvílema připomíná Dolpha Lungrena. ()

Forsberg11

Tak musíme si priznať, že veľa sa od toho čakať nedalo. Názov je rovnako prefkláknutý ako samotná zápletka. Jednoznačne však treba pochváliť dobré masky a niektoré skutočne kvalitné hororové scény, pri ktorých mi behal doslova mráz po chrbte. Taká poctivá trojka, ktorá rozhodne stojí za jedno večerné zhliadnutie. 65 %!! ()

MiaMahoney odpad!

Když si vyrazíte do Thajska, může to dopadnou dvěma způsoby: buďto se vrátíte s jiným pohlavím, než s jakým jste do země vkročili nebo se na vás nalepí ohyzdná, značně uleželá bangkoxká houmlesačka s obsesí pro strkání svých pařátů do krků turistů a bude vám děsně nečekaně bafat přes rameno. Gousthaus je ten druhý případ. To, co se parádně dařilo vybudovat v Drag Me to Hell se tady stalo nudnou pičovinou, která může bavit a vyděsit tak leda pár obyvatel klecových lůžek nebo (oprava: včetně) LIVINGDEADa. Jako cestopiss by to snad vydalo i na tu jednu, ale jako horor je to sračka z nejhlubší phuketské žumpy, které je třeba se vyhnout jako nemytému ovoci z tamějšího pouličního stánku. ()

Magika82 odpad!

Bloodyšu, opět jsi shrnul do jedné věty to, co bych zde sama "pitvala" na dva odstavce... Jeden rozdíl zde však přece je. Nelogičnost neodpouštím... Odpadkový koš, prosím! ()

Flopik

Trailer ma zlákal nakoľko milujem takéto filmy a musím povedať že som neni vôbec sklamaný.Typická ducharina ktorá vykráda úplne všetko ale aj tak ma to bavilo.Duch je celkom odporný a lakačiek je hojne, výprava tak isto pekná.Akurát postavy sú dosť nesympatické ale inak som sa bavil a 4* pohode dám. ()

Junys

Mladý pár z Ameriky si vyrazil na dovolenou do Thajska. Všechno je v pořádku do té doby než do Julie vstoupí duch. - Pěkný mě se to líbilo. Prostředí taky dobrý a pár lekaček tam bylo. ()

Rathalos

Vydareny horor o zlom duchovi starej zeny,ktora zneprijemnuje zivot mladej zeny a chce ziskat jej dusu,bolo tam zopar slusnych lakaciek,samotny duch bol na pohlad odporny,herci sympaticki,atmosfera fajn,co ma sklamalo bol zaver a happy end,neznasam,ked horor skonci dobre,bleeeee,preto jedna hviezdicka dole...:-) ()

helraiser

V podstatě průměrná duchařina zasazená do exotického prostředí Thajska a právě o to prostředí jde především, opravdu nádhera i když mohlo být využito lépe, ale i tak už jen kvůli tomu, stojí se na tento snímek podívat. Jinak lekačky jsou klasika, nijak nepřekvapí, ale na druhou stranu ani neurazí. Pro mne za prostředí lepší průměr. ()

ANTYCHRYST

Tohle vůbec nefungovalo. Thajsko jako strašidelna lokalita na mě nezabirala.. a hlavní postava krajně nesympaticka..35% nějaká ta lekacka se tam našla to jo...ale atmosféru jsem tomu nevěřil. ()

Fungore

Na tohle jsem se celkem těšil, ale žádné překvapení se nekoná. Hlavní postavy nejsou sympatické a chovají se debilně. Pár slušných momentů a lekaček se najde, ale není to nic, co bych si po pár dnech pamatoval. Na jedno zkouknutí ok. ()

TesterX

Skoro mi přijde, jak kdyby měl film dva režiséry. V některých momentech pěkná kamera i snaha o děsivou atmosféru, jiné scény působí nechtěně vtipně, potažmo lacině. Korunoval to naprosto příšerný závěr, co všechny lepší pokusy předtím totálně pohřbil. ()

brasek

Prvých pár minút pozoruhodných s optimizmom na celý príbeh. Žiaľ filmári postupne uberali na plyne, niekde potom stratili niť a miestami sa stáva z príbehu iba obyčajná fraška. Pár dobrých sekvencií však nemožno uprieť napriek tomu, že herci boli o ničom, v teplom Thajsku sa ani nepotili a stále v tej istej košeli... priemerne ne-zaujímavý príbeh bez mimoriadnej a zapamätateľnej atmosféry. ()

Kushina

Říkejte si co chcete, ale byl to skvělý béčkový horor, sice jednoduší a okoukaný příběh, ale mělo to, co by měl horor mít. Příběh rozuzlení a závěr. A konec dobrý, hlavní hrdinka přežila. Upřímně mně běhala husí kůže po zádech. I thajské mytologii to též bylo a zkrátka si nestěžuji, bylo to dobré. 55% ()