Oblíbené trio je zpět. Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May se vrací v novém seriálu The Grand Tour, který je nepřímým pokračováním jejich posledního působení v Top Gearu. Naše trojka se vydává na cestu po celém světě, kde testuje různá auta, plní úkoly a především si užívají život jako "motoristi ve středním věku", kdy každou epizodu uvádí v jejich mobilním stanu. (UncleMorty)

Recenzie používateľa NiaWolf k tomuto seriálu (5)

The Grand Tour (2016)

první díl byl takový jiný, spíš taková talk-show, vůbec se mi nelíbil ten jejich nový jezdec, který si myslí, že střílí vtipy z rukávuy, ale mně přijdou spíše trapné. Trénovací trať je hodně divná a nezáživná. S celebritami měli celkem zajímavý nápad, ale po prvních dvou „nehodách“ už to začalo být vyčpělé. Druhý díl mi přišel mnohem lepší, ale paradoxně nebyl skoro vůbec o autech. Spíš jen vyvádějí různé kraviny a o auta šlo bokem. Třetí díl se mi už vůbec nelíbil. Hammond si hraje na namachrovaného blbečka, Jeremy a James zase na snoby, ale ani jednomu to nevěřím. Je to zkrátka až moc okatě hrané a chybí tomu přirozenost, která byla v TG. Uvidíme, co bude dál.. ()

Velký lov (2020) (S04E02)

Chybí tomu nějaké rozuzlení, ten závěr to celé prostě zabíjí. Bohužel tam není nic, co by člověka donutilo to zkouknout znovu. Prostě jen tři vytuněná auta jedou po hrozné cestě. Nic víc, nic míň. ()

Lochdown (2021) (S04E03)

Naprosto zbytečný díl, který se až moc snaží podkuřovat americkým divákům. Začátek vypadá slibně, když si trio přiveze rozměrná americká auta v ne zrovna skvělém stavu. Chybělo mi, že ani neřekli, za kolik auta pořídili, kolik stála tehdy a jak byla dostupná. Pak se pořád bohužel přehoupne do x-krát viděných a scénaristicky velmi nepovedených úkolů, které nejsou ani vtipné a ani zajímavé. Nebo je tu snad někdo, kdo se cítil překvapen tím, že dlouhá americká auta mají problém projet úzkými historickými uličkami? To už zkoušeli v TG, když projížděli Itálií. Pak je tu zcela nesmyslný závod sovětských a amerických aut. Původní auta moderátorů v tom vůbec nehrají roli a mezi auty je rozdíl 30 let, jaký to má smysl? Následují karavany, které se mírně upraví, ale vůbec je nevyužijí, když pominu Jamesův karavan. Pak čirou náhodou o karavany přijdou...jo jistě. Najednou prostřih a jedou v úplně jiných autech kamsi na lov, kam když přijedou, tak se dozví, že jsou trapní a střih...zase jedou zpátky v původních autech, které zmrší nelogickými úpravami, které nemají žádné využití. Jedinou dobrou pasáží zůstává stavba mostu, kde paradoxně auta nejsou, tedy až na úplný konec, kdy se opět auta náhodou rozsypou a moderátoři se zničehonic objeví v cíli cesty. Nemá to šmrnc, nebaví to a TG speciálům to bohužel nesahá ani po výfuk. ()

Carnage a Trois (2021) (S04E04)

Asi poprvé, co se GT přiblížil úrovni TG. Škoda, že tam je tak dlouhý závod na okruhu, který tak zábavný není, nicméně trefování do Francouzů je povedené. ()

Skandi-film (2022) (S05E01)

První půl hodina ještě ujde, pak už je to jen recyklace starých forků, to by ani tak nevadilo, kdyby to nebylo zoufale přehrávané, že to ani už nebylo k smíchu. Zasmála jsem se jen u pár vtípků, které i vypadaly, že vznikly spontánně. ()

Amazon zachránil The Expanse

Amazon zachránil The Expanse