Záhadný vrah v maske (CHRIS PALERMO) zavraždí jednu zo študentiek strednej školy Bulimia Falls High. Čoskoro dostanú viacerí jej spolužiaci plavovlasá kráľovná krásy Barb Primesuspectová (JULIE BENZOVÁ), športovo založený slaboduchý Slab O´Beef (SIMON REX), hispánska kráska v čiernom a s lesbickými sklonmi Martina Martinezová (MAJANDRA DELFINOOVÁ), nováčik Dawson Deary (HARLEY CROSS) a panic Boner (DANNY STRONG) lístok, ktorým im vrah oznamuje, že vie, čo robili minulý rok v lete. Študenti sú vyľakaní, necítia sa bezpečne. Prípadom sa zaoberá miestny policajt Doughy (TOM ARNOLD), ale aj zvedavá televízna reportérka Hagitha Utslayvoá (TIFFANI THIESSENOVÁ), ktorá chce vraha vypátrať, aby získala mediálnu slávu. Všetci zúčastnení sa napokon rozhodnú, že najlepším úkrytom pred maskovaným vrahom bude nejaké odľahlé miesto, napríklad letný tábor. Kým však stačia nejaký nájsť, ukryjú sa vo veľkom dome, kde vrah konečne môže rozohrať celý rad bláznivých pokusov, ktorými by naplnil očakávania filmových postáv i divákov... (oficiálny text distribútora)

zabro odpad!

Tento film je absolutne bez napadu. Je tu prezentovano neco co uz nekdo a mnohem lepe natocil. V tomto filmu neni ani spetka originality. ()

jirkis

Naprsoto jednoduchá parodie velmi podobná Scary movie 1, až na to, že Scary movie je pořádná pecka :-D (alespoň poslední dva díly ). U tohoto filmu se sice párkrát zasmějete, ale je tam dost hluchých a zbytečných fórů... ()

Besyn

Opravdu nevím co tohle mělo znamenat.Celé se to tváři jako remake Scary movie 1 (nebo netváří a skutečně jím je-nevím,kde je pravda),ale ten byl aspoň místy vtipný a zábavný.Tohle je jenom křeč,nuda a čiré zoufalství. ()

plagjoklas

Dve hviezdičky za jeden fakt podarený gag. Keď si hlavný záporák zapálil cigaretu, podpálila sa mu maska a roztiekla sa. Na tom som sa celkom dobre zasmial. Ale stále je to lepšie než Scary Movie 2 ()

Lord Fuck

Ať si kecá kdo chce co chce byla to fakt prdel. Je to parodie snad na všechno (i na parodie), prostě užasnej nápad-no a ten konec, fakt povedená věcička. Škoda že si tam Coolio nestihl zahrát víc :) ()

Wencek

Bože to byla ale kravina. Rozhodně ztráta času a další pitomý film z americké produkce parodií. Nechápu, proč někdo musí parodovat parodii na horory. Tohle už tu jednou bylo a bylo to mnohem lepší než tohle. Nenašel jsem tam nic co by tento film dělalo zajímavým a nebo vtipným (výjimkou jsou asi tak 2, slovy dva, vtipné okamžiky). Hodnotím jak hodnotím a to 1*. A to za tu slečnu co hrála postavu podobnou Sydney z Vřískotu. Ta byla asi tak jediná na koho a nebo na co se dalo v tom filmu koukat. ()

dewil21

Tak tohle bylo hodně slabý, vážně. Parodie jsou dost těžký oříšek v tom, že je třeba známou situaci obrátit ve vtip a neztrapnit se při tom. Parodie na parodii je skoro nemožná. Důkazem budiž, že tady se to moc nepovedlo ()

megan017

No, je to v podstatě taková parodie na Scary movie, což vysvětluje tu zvýšenou absurditu.Někdy to bylo vtipné, ale až přehnané, aby to byla zabáva. ()

habertek

Typická americká parodie. Plno rádoby vtipných scén, ale zasmějete se u každé desáté. Spíš to vypadá jako velice levný a jemný odvar ze Scary movie 1...nebo Scary movie bez vtipů a vtipných scén! ()

MaxPower

Je to parodie na parodii. Bez problemu sem to videl snad 2x az do konce a bavil sem se.. Nektere gagy jsou spickove, jako celek trochu slabsi. Doporucuju byt na tento film radne zhuleny. ()

Prubner

Vtipnější než Scary Movie a taky bez nechutných vyměšovacích vtipů. Některé vtipy jsou tak blbé, až jsou geniální (zabiják na stadiónu). ()

djbarrel

Příjemná parodie ve stylu Scary Movie. Škoda jen, že tam nebylo víc vtipných gagů, chvílemi se zdálo, že film vaří z vody, ale i tak jsem se příjemně pobavil. 60 % ()

TesterX odpad!

Snažím se filmy dokoukat do konce, ale tohle nešlo. Já to vzdal v polovině. To je snad největší trapnost ze všech trapáren, kterou jsem měl tu čest shlédnout. Scary Movie je proti tomuto odpadu naprostá bomba. ()

MorraEddie

Parodie na teenagerovské vyvražďovačky,která nemá takové kvality jako její sestra Scary Movie. Bohužel pro Skřekot bylo natočené právě Scary Movie,které je zaměřené na stejné filmy a je všech směrech lepší a zábavnější. Párkrát jsem se i od srdce zasmál,ale raději si pustím Scary Movie. ()

HrabeKrvesaj

Opravdu velmi vysoký level čiré demence sahající hluboko pod úroveň únosnosti...jediné štěstí, že mě se takovéto pitomosti, čert ví proč, líbí. ()