Bývalá členka špičkového vraždiaceho komanda sa jedného dňa rozhodne navždy skoncovať s krvavou minulosťou a vydať sa. Jej svadobný deň sa však premení na krvavý masaker. Keď sa po rokoch preberie z kómy, túži len po jednom - pomstiť sa každému, kto jej ublížil. (STV)

Ludivitto

Lidé v kině si museli nejspíše myslet, že jsme já a moje přítelkyně sadističtí psychicky vyšinutí blázni, protože jsme se prostě neskutečně smáli, skoro jako doma před TV, bez žádného ohledu na to, že sedíme v kině. Celé kino při bitce s "80" mlčky sedělo a jen se občas někdo "hrůzostrašně otočil", zatímco já jsem si užíval geniální choreografii a useknuté hlavy, ze kterých tak krásně satiricky stříkala krev:).Hudba je naprosto dokonalá, to samé platí i o kameře. Každá hláška je přesně vypointovaná a nedochází tam k občasnému nudění při dlouhých rozhovorech (jak tomu bylo např. u Jackie Brownové). Naprostá satisfakce a uspokojení, které jsem zažil naposledy při odchodu z M:Reloaded a taky ten samý pocit a nutnost vidět co nejdříve "pokračování":) ()

Death

Tenhle film jen potvrzuje jaky je Tarantino machr. Zdanlive jednoduchy pribeh dostane pod rukama Tarantina uplne jiny rozmer. Quentin na platne predvadi neuveritelne vizualni orgie, pri kterych sem jen koukal s otevrenou pusou. A to ani nemluvim o vsech tech postavach, ktere jsou propracovany proste dokonale. Kill Bill mi pripomnel radu vynikajicich snimku(Ghost dog,Tenkrat na zapade...), ze kterych urcite vice ci mene scenar cerpal. Jedine, co mi na tom vsem vadi, je dost necitelne useknuti v tom nejlepsim. S tim se ale neda nic delat a na kvalite snimku to stejne nic neubere (a navic to vypada na 10 hvezdicek misto 5ti a to uz se vyplati:)). ()

Pipes

Dokonalá podívaná, při které jsem se ani chvilku nenudil. Když zrovna neprobíhala akce, které zde bylo hodně, tak zněla opravdu skvělá hudba. Samurajské souboje taky stály za to, i když není příliš reálné to, co Uma Thurman alias Černá mamba dokázala (myslím hlavně tu přesilu japonských bojovníků, které všechny porazila), i přesto to tomu nic neubírá, protože film není úplně vážný a některé pasáže opravdu pobaví. ()

Narcis

Tento film si zaslouží 5*, protože to je nádherně naturalistické výtvarně vyrobené dílko.Uma Thurman zde podle mě předvádí svůj zatím životní výkon - opravdu dobrý obličej nasadila při škrcení řetězem od školaččiny koule. Choreografie bojových scén je opravdu úchvatná. Film obsahuje řadu scén, které se vryjí do paměti snad každého kdo tento film viděl. Prostě a jednoduše - Quentin Tarantino je filmový umělec, který ví jak se dělají filmy - filmy na které se dá dívat znovu a znovu. ()

Nepi

Nevěsta se krvavě mstí až lítaj hlavy,nohy i ruce pod taktovkou maniaka z videopůjčovny Quentina Tarantina...Tenhle film spolykal hektolitry krve a ani to mu nesnížilo hodnocení...Skvělá pocta kung-fu filmům... ()

silent cut

...brutální jízda, která skončí a jen těžko se dá vybrat hustější moment...hustější už může být jen čekání na dvojku... Naštěstí jsem odolal, počkal si a nakonec mi na stolku stanula obě úhledná DVD a já si mohl film skouknout v kontextu celku... pokud to ale pak zase rozčísnu... Jednička dostane 4...nemám co vytknout, ale dvojka je lepší!!! ()

Krasus

Perfektní film propracovaný do posledního detailu.Ten film má neuvěřitelný spád,správně našlápnutý drive,výtečně zakomponovanou hudbu a pěkně vyhranou kameru.KILL BILL je jeden z těch filmů,který byl vytvořen z obroské lásky k filmu.Tarantino si tu vyhrál,to je vidět. ()

Almásy

viete jak vam kamaratky hovoria o uzasnom sexe s uzasnym chlapom, a ze sa niekolkokrat za sebou spravili? tak taky nejaky pocit mam ja z Kill Bill. svojho casu najlepsi film co som videl. ()

ssfan

Slavný film, který určitě stojí za vidění. Naprosto souhlasím s komentářem golfisty. Mně se to celkem líbilo - 75%. ()

phata

Pro mě nejlepší krvavá meditace, maximální zábava od první do poslední milisekundy. Highlights: jakýkoliv souboj, a že jich je požehnaně X) ()

P1tr

Úmyslný nádech akčního béčka zpočátku potěší, postupně už ale nemá co nabídnout a omrzí, stejně jako bojující Uma Thurman. ()

Kangaxx

Jedna hviezdička za to, že som sa dlho predlho smial, keď som videl ako dedko samuraj vyskočil na katanu a Uma ho jednou rukou udržala :). ()

standsiller

Myslím si, že jeden z najkultovejších filmov o modernej pomste. Komixový nádych a superhrdinstvo mi v tomto prípade ( ako pri jednom z mála ) vôbec nevadí. Naopak páčilo sa mi takmer až artové spracovanie bojov, hra so svetlom a prostredím, čo je samozrejme odrazom skvelej Tarantinovej doslovne "napozeranej" réžie, ktorá je podčiarknutá skvelou , dnes už až príliš "odrhnutou" hudbou. Vďaka mojej slabosti pre ženy z východu ( i keď v tomto prípade tomu tak celkom nie je , ale korene sú korene ) by som vyzdvihol studenú krásu a šarm Lucy Liu. Ale áno. Uma Thurman tiež ušla. ()

milancecil

"Když nedokážeš bojovat jako samuraj, můžeš umřít jako samuraj", ano, v tomto svérázně zvláštním, až provokativně působivém akčním drama se totiž umírá opravdu často, velmi často, tak jak si postupně, společně s hlavní postavou, s mladou ženou, i my diváci prosekáváme cestu nelítostné odplaty, jakési až rituální pomsty, kdy působené kruté násilí a surové zabíjení se přeměňuje až v jakési zbožněné, duchovně vyšší, očistné poslání, v jakési oprávněné odčinění zbavující prožité hanby a pokoření, kdy je vše jakousi vládnoucí vyšší spravedlností dovoleno, stejně tak jako jsou tím samým právem povoleny i způsoby, jak se smí z takové cesty kdokoliv odstranit, bez smilování, bez jakýchkoliv pozdějších výčitek, jeden za druhým, přesně tak jak si chladnokrevně ve svém smrtícím plánu ona cíleně nastavila. Byla brutálně zbita a při vražedném běsnění během svého svatebního obřadu jen s opravdu velkým štěstím, na rozdíl od ostatních svatebčanů, smrtí ušetřena. My společně, jen užasle, téměř bez dechu, sledujeme celé to její, nás tak fascinující počínání, které nám mistr svého svébytného žánru předkládá opět ve výrazově a kompozičně velmi pestrém stylu, především pak v pečlivě volených obrazech, se sobě vlastní, zvláštní, jitřivou poetikou, promyšlené a vytvářené pro nás záměrně s až jakousi vypočítavou hravostí a nepřehlédnutelnou, bravůrní nadsázkou, chvílemi i přes morbidnost scén velmi úsměvnou. Nic není prostě v Tarantinových dílech jen tak a opakované shlédnutí a pozorné, zaujaté sledování je pro opravdové příznivce jeho osobité tvorby jistou nevyhnutelností, bravo!!! ()

milo_wade

Masakrování a potoky krve mi moc nesedí, ale tady to vyvažuje dobrá hudba a celkově zpracování filmu. Vážně ale nevím co si o tom mám myslet...budu se na to někdy muset podívat ještě jednou a Tarantina zkusit postupem času pochopit. ()

Jak to vypadá s třetím Kill Bill?

Jak to vypadá s třetím Kill Bill?

12.12.2019

Kultovní scenárista a režisér Quentin Tarantino (Tenkrát v Hollywoodu, Hanebný pancharti) se nikdy nebál veřejně sdílet své názory a především nápady. I proto se letos hojně diskutovalo o možnosti… (viac)

Tarantino pošle do kin zabijáka Mansona

Tarantino pošle do kin zabijáka Mansona

13.07.2017

Quentin Tarantino obvykle točí drsné a ďábelsky zábavné žánrovky, jeho devátý film by však měl být dost jiný. Režisér Pulp Fiction nebo Kill Billa totiž chystá drama o kultu Charlese Mansona, jenž v… (viac)

Čtyřhodinový Nespoutaný Django?

Čtyřhodinový Nespoutaný Django?

25.05.2014

Quentin Tarantino už zase slibuje velké věci. Jeho fanoušci těžko zapomněli na to, že dlouho mluvil o čtyřhodinovém sestřihu Kill Billa a Kill Billa 2, který měl nést podtitul The Whole Bloody Affair… (viac)

Tarantinova další štace – gangsterka

Tarantinova další štace – gangsterka

13.12.2012

V uplynulých měsících byl nucen vybojovat bitvu se svým vlastním filmem. Původní střih měl hodně přes tři hodiny. Quentinovi se údajně nestříhalo dobře, protože jeho tradiční spolupracovnice Sally… (viac)