Keby šlo všetko podľa plánov drogového baróna Barilla (Willem Dafoe), v Mexiku by onedlho malo dôjsť k zmene vládnej moci – s výdatnou pomocou generála Marqueza (Gerardo Vigil) totiž plánuje zosadiť úradujúceho prezidenta krajiny (Pedro Armendáriz Jr.)! Správy o tom sa medzičasom doniesli aj agentovi CIA Sandsovi (Johnny Depp), ktorý sa rozhodol angažovať bezmenného Mariachiho (Antonio Banderas). Charizmatický gitarista má zhýralého generála zabiť – ale až po tom, ako ten splní svoju zlovestnú úlohu! Sands veľmi dobre vie, prečo si na túto špinavú prácu vybral práve Mariachiho... Ten má totiž s generálom Marquezom ešte nejaké nevybavené účty: práve generál je totiž zodpovedný za smrť jeho milovanej Caroliny (Salma Hayek) a ich spoločnej dcérky! Pochopiteľne túži po pomste. A ak si popritom privyrobí ešte aj zopár dolárov... Prečo nie? Kým Barillo a Marquez intenzívne pokračujú v príprave útoku, ani temný muzikant nezaháľa: požiadal totiž svojich niekdajších spoločníkov a verných priateľov Lorenza (Enrique Iglesias) a Fidea (Marco Leonardi), aby ho podporili a pomohli mu. Dve otázky však stále viac a viac vystupujú do popredia: aké sú vlastne skutočné Sandsove motívy a čo presne chce svojimi sprisahaneckými plánmi dosiahnuť? (TV Markíza)

blekekeke

Do třetice všeho příliš ... tenhle snímek už je navíc. Jednoduše se dívakovi vyčerpalo téma, tak nějak přesytil El Mariachi ... ()

petr.al

Buenos días přátelé, s Antoniem jsme se rozhodli natočit jakés takés pokračování El Mariachiho, proto Vám všem mým kamarádům posílám hromadný mail s dotazem, zda byste si v připravovaném projektu nechtěli zahrát? Role se najdou určitě pro každého a pokud nějaká pochybí, rychle ji dopíši na place, co se s tím budu crcat. Hasta la vista Váš zručný filmový kumštýř El Robert Rodriguez............Takhle přibližně probíhala příprava na překombinovanou slátaninu, která však v porovnání s kytarovým uměním svých dvou předchůdců nevybrnkala ani akord. P.S. Mickey: ,,Ahoj Roberte, u telefonu Mickey, díky za mail. Hele určitě to beru, ale prosím tě, nenašel by se tam i nějaký štěk pro mou čivavu?" Robert: ,,Že váháš Mickey, zatím co si se mnou telefonuješ, už mám pro ni roli napsanou." ()

Tomko87

Na tento film som sa tešil. No vzišlo z toho prekombinovaný , chaotický mierne nadpriemerný akčný snímok. Doonca nieje ani tak GORE, ako som dúfal. ()

xander

Dosť zvláštny film Roberta Rodrigueza, nedosahuje kvalít svojich predchodcov. Vo filme je dosť veľa kvalitných hercov, od ktorých sa očakávalo, že pôjde o výborný film, ale opak je pravdou. Taký Willem Dafoe je tu sotva 10 minút. Salma Hayeková je v titulkoch písaná na druhom mieste, ale hrá iba v asi troch spomienkach. Chvíľu som si myslel že sa ju Rodriguez pokúsi oživiť. A Antonio Banderas? Toho je tu tiež akosi málo, a kedˇ sa už ukáže, predvádza akciu ako by bol nejaký superhrdina. Najviac priestoru prekvapujúco dostal Johnny Depp, ktorý je aj najzaujímavejší. Zaujímavejšie kreácie predviedli ešte Mickey Rourke a Danny Trejo. Eva Mendes a Cheech Marin= málo priestoru. ()

Belerofonu

Uf...jsem zklamán tímto filmem.Těšil jsem se na "Rodrigezovku" a hle ona nikde. Nebavil jsem se u toho jako u Desperada či druhém dílu El Mariachim. Příliš mnoho postav, až hektický děj a přestřelky trochu mimo styl "Pana" režiséra. Nechápu že takovýhle film zplodil Rodrigez. Jediným světlým bodem je krásné prostředí Mexica a skvělí Johnny Depp, který nechal Banderase hrát štěk. Rodrigez by si měl jít dát kafíčko s nej kamarádem Tarantinem a zeptat se ho jak to vlastně dělá,že je film od filmu lepší a on ne.... ()

Canniosh

Díky výbornému hereckému obsazení jsem očekával megafilm, který naváže na úspěch Desperada. Bohužel, výsledek mně nijak nenadchnul ... akce je tam spousta, proti tomu nic, ale žádná přestřelka mi prostě neutkvěla v paměti, protože nic mimořádného a inovativního ukázáno prostě nebylo. Nebýt nesmyslu s vydloubnutýma Deppovýma očima, se zaschlou krví na obličeji, kdy vypadal jak novodobý indián , možná bych hodnotil i 4*, protože je na co se koukat. Takhle jen 3 a 1/2*. ()

Kundil

Po shlédnutí Desperada jsem se těšil na jeho pokračování a musím říct, že jsem zklamán, jelikož sem si představoval akci. Bohužel sem byl celý film zmatený a ztrácel jsem se v ději. Jediné, co se mi líbilo, tak byla postava, kterou ztvárnil Johnny Depp a pak záběry, kdy se objevila krásná Salma Hayek. ()

rubii

Nápad s řetězem tak už kvůli tomu jsem odejít od obrazovky a bylo toho ještě velká spousta, fllm by se s sklidem mohl roztáhnout a byl by mnohem jednodušší a mnohem stravitelnější než tahle 100minutová slátanina, některé akční scény mi fakticky připomínaly že bych to natočil líp a byly až trapně přehnané....viz náboj který vás svojí silou ve výskoku vrazí z5 a vy se při výstřelu ani nepohnete a kdepak sou ty zákony co jsme se učili ve fyzice na škole... byl jsem pobouřen btw a Salma mě taky nijak nebere tak vlastně nevím proč jsem dal 1 sluníčko ()

dejvyd

Nevím co tím basník chtěl říci, pro mě hodně chaotický film bez pořádného děje. Pouze Johny Depp má jednu hvězdičku, jinak asi 5%. ()

jjituska

Antonio, mrzí mě to, ale tenhle film si Johnny nekompromisně ukradl pro sebe, za což jsem mu neskonale vděčná:) Film sice neni taková bomba jako Desperado, ale i tak je to zase nářez. Výborná je třeba hned scéna kterou barman vypráví Sandsovi. Sečteno podtrženo - opět skvělý rukopis Roberta Rodrigueze, vražedný pohled Antonia Banderase, Willem Dafoe je fakt záporák první kategorie. Ale je mi líto, pánové, na výkon Johnnyho Deppa nikdo z vás nemá. I když uznávám, že postava Sandse je skvěle napsaná, takhle famózně odstřelit kuchaře umí málokdo:) Jedním slovem dokonalé! ()

vykyn

jednoznačně nejslabší rodrigezuv film,který jsem viděl..překombinovaný děj,nevěděl jsem pořádně kdo je kdo..kdyby tam nehrál j.deep tak dám jenom 1. hvězdičku ()

Emmyvision

Velká škoda, že tomu v půlce spadne řetěz. A že oslepeý Johnny je nakonec zajímavější než Antonio. Nezapomenutelná scéna: Útěk v řetězech. ()

moorks

Jak se říká...nevstupuj dvakrát do stejné řeky...a to je přesně problém tohoto filmu. Děj je až příliš překombinovaný, příliš mnoho postav s níž je každá svým způsobem více či méně důležitá. Režisér to vše chce ukázat a předvést divákovi, ale tím tento film nesmírně ubíjí a kouskuje a vzniká takový nějaký guláš, z kterého nakonec není sám divák moc chytrý. Možná bylo chybou do tohoto filmu tlačit tolik hereckých es. Aspon, že to zachranují ty akční scény... ()

Monini odpad!

Tenhle film je mně osobně naprosto odporný a nedokážu pochopit Johnnyho Deppa jak mohl roli příjmout. Víc k tomu asi nemám co dodat.... ()