Keby šlo všetko podľa plánov drogového baróna Barilla (Willem Dafoe), v Mexiku by onedlho malo dôjsť k zmene vládnej moci – s výdatnou pomocou generála Marqueza (Gerardo Vigil) totiž plánuje zosadiť úradujúceho prezidenta krajiny (Pedro Armendáriz Jr.)! Správy o tom sa medzičasom doniesli aj agentovi CIA Sandsovi (Johnny Depp), ktorý sa rozhodol angažovať bezmenného Mariachiho (Antonio Banderas). Charizmatický gitarista má zhýralého generála zabiť – ale až po tom, ako ten splní svoju zlovestnú úlohu! Sands veľmi dobre vie, prečo si na túto špinavú prácu vybral práve Mariachiho... Ten má totiž s generálom Marquezom ešte nejaké nevybavené účty: práve generál je totiž zodpovedný za smrť jeho milovanej Caroliny (Salma Hayek) a ich spoločnej dcérky! Pochopiteľne túži po pomste. A ak si popritom privyrobí ešte aj zopár dolárov... Prečo nie? Kým Barillo a Marquez intenzívne pokračujú v príprave útoku, ani temný muzikant nezaháľa: požiadal totiž svojich niekdajších spoločníkov a verných priateľov Lorenza (Enrique Iglesias) a Fidea (Marco Leonardi), aby ho podporili a pomohli mu. Dve otázky však stále viac a viac vystupujú do popredia: aké sú vlastne skutočné Sandsove motívy a čo presne chce svojimi sprisahaneckými plánmi dosiahnuť? (TV Markíza)

chosan

O dost slabší než Desperado podle mě i docela zbytečná dvojka k tomuto filmu ale s tím nic neuděláme a proto dávám 60%. ()

zurivymlok

Když jsem se v době natáčení dozvěděl, že Rodriguez točí pokračování desperáda, přičemž jednu z hlavních rolí ztvární Johnny Depp, byl jsem nadšen. Po shlédnutí, či skoroshlédnutí, ani netuším, proč dávám tu jednu hvězdičku. ()

Palizer

Toľko známych hercov a taká blbosť. Nedotiahnuté veci do konca, slabý dej a charaktery hercov, nelogické a prehnané bitky od začiatku až do konca filmu. ()

Mr.Lordi

Sice místy přetlakovaný, ale jinak velmi povedený závěr trilogie. Nesmyslné odskoky po zásazích zbraní ale dávají filmu takovou hořkopikantní nálepku překombinovanosti. 65% ()

Timy68

No né, tak já jsme poprvý viděla film s Johnny Deppem, kde nebyl nijak namaskovanej k nepoznání, jako například Střihoruký Edward, Alenka v říši divů, Dark Shadows.... A máma mě musela celej film přesvědčovat o tom, že prostě ten chlap, co se pořád tak dementně převlíká, je JD. A já ne a ne tomu uvěřit. To prostě nebyl on a byla jsem o tom přesvědčená. Hold, to ho horko těžko identifikuju, když nemá ten svůj knírek, bradku, kulatý brejle a klobouček. Ale pak konečně, ke konci filmu, těsně před tim, než ho postřelili, jsem ho konečně poznala. Sice pozdě, ale přece. Díky tomu mi unikla celá pointa filmu. Ale i když jsem neměla tucha, nebo spíš díky tomu, vo co go, tak jsem si to užila. Akční komedie, které nechyběla pěkná dávka humoru. Tonda byl jako vždy skvělej. **** ()

Matulko_

Niekedy je lepšie zostať u klasickej akcie a jednoduchšieho scenára, než staviť na prekombinované systémy odkazov a motívov. Fúzia sa nevydarila. ()

nikhaj

do 3tice vsetko dobre. Vela velkych mien najoriginajlnejsia hudobna kapela. Nielen to originalne az surrealne uteky v zeleznych okovach z neviem kolkeho poschodia a samozrejme gitary plne municie a dynamitu. Nemoze chybat krutos. ()

Nick321

Je to takový průměrný akčňák s nezajímavým dějem. Musím ocenit volbu prostředí, volbu herců a dobrý soundtrack, pokud chcete lepší děj situovaný do Střední Ameriky, mrkněte se na Zorra. ()

lomax

Poněkud rozporuplný dojem zanechal při svém nejnovějším vystoupení kytarově-pistolnický virtuoz EL Mariachi. Jeho melodie a střelecká čísla sice stále berou u srdce, ovšem chybí jim lehkost a vtip, které jsme tak obdivovali dříve. Také příběh, který nabízí, je příliš složitý a nepatří k těm nejoriginálnějším. Celkovému výsledku nepřidá ani zbytečně početné "hudebně-střelecké těleso", které Mariachiho doprovází. První housle tak překvapivě začíná hrát Johny Depp, jehož agent Sands dokáže po zásluze strhnout hlavní pozornost diváků na svou stranu. ()

Chiera

U tohohle filmu se dá opravdu slušně pobavit, ale jen pokud ho budete brát vyloženě jako komediální akčňák. Johnny Depp je od začátku do prostřed filmu samozřejmě výbornej a ke konci, když střílí doslova na slepo je ještě lepší. Škoda, že Willem Dafoe neměl moc prostoru předvést něco víc. Dannyho Treja jsme sice všichni viděli v Desperadu umřít, ale teď je znovu na scéně. Jenom mě mrzí, že s sebou už nemá vražedné nožíky. ()

r3musko

El Mariachi to znova roztočil. Film odohrávajúci sa pod horúcim Mexickým slnkom je nabitý skvelou akciou, ale nadruhej strane aj nezmyselnými (podľa mňa nikam nevedúcimi) rozhovormi. Trojka sa podľa mňa drží predlohy a, či sa to niekomu páči, alebo nie, je to dôsledne ukončenie. Musím však popravde povedať, že dej je trochu hektickejší, ako bolo normálne, ale suprové zábery a akcia zostali. Z tohto pohľadu mu chýba veľa kladov z jednotky, ale pozerať sa na to stále dá. Niektoré akcie sú naozaj neopakovateľné a ani nikde inde nevídané. Preto som trochu sklamaný, že dávam iba 3*. ()