Mozkožrout řádí v restauracích v obchodním centru. Dole v temnotě je ale v sázce budoucnost celého světa. (Netflix)

Matli

Finále netřeba asi komentovat, to byla asi jedna velká jízda, ale co mě naprosto rozsekalo, tak Nekonečný příběh, to se mi prostě vryje do paměti na hodně dlouho, prostě luxus, obrovská záplava emocí :-) Za třetí sérii - 79% ()

helraiser

Finále jak se sluší a patří, atmosférické, napětí od začátku do konce, super monstrum které dostane i dost prostoru a dojde i na city. Závěr je opravdu doják jak prase a potitulková scéna nám dává tušit, že ještě není konec a nejlepší postava seriálu kterou jistě každý oplakal je na živu. No prostě neskutečný finále, které se bude horko těžko přebíjet. ()

aR3Zz

Nebylo to finále dokonalé, ale uspokojilo. Všechny linky opět ukončeny, byť způsob některých... Na druhou stranu, dohra byla tentokrát velmi, VELMI emotivní. A bavila mě. Jen moc nevím, co nám přinese letošní léto a čtvrtá série. ()

zapalik

Jak to napsat a nebýt sprostý... Bylo to úchvatný! Možná nejlepší díl vůbec, nejlepší scéna seriálu určitě, když Dustin... do .... s .... vy... Ne....... ..... Talovou výbornou pakárnu si do jedný z nejnapínavějších částí finále můžou dovolit dát jen tihle dva fantastický recyklanti. F*cking awesome! Jsem moc rád, že jsem tomuhle seriálu napodruhé přišel naprosto na chuť. Tak v roce 2021 snad zase na viděnou, parto.... ()

Solverino

... a pořád to stejné, jako v první i druhé sérii... pořád ty nesympatický fakani s šílenejma xichtama, na který se nedá koukat, děsivě šablonovité, patetické, silácká kecy o prdu a pořád dokola a dokola... určitě bude čtvrtá a pátá série... se stejným scénářem, není třeba nic novýho vymejšlet, je to jako Nemocnice na kraji města.... (jedna hvězda za velmi dobré retro reálie) tak ten konec, ze kterýho stříkal patos a syntetické emoce, to ne, to se nedá ani jsem to nedokoukal, škoda ()