Slábnoucí Will se svěří Joyce – se zneklidňujícím výsledkem. Hopper se snaží odhalit pravdu a Jedenáctka si připíše nečekaný objev. (Netflix)

Sayko

Napětí stoupá a dozvídáme se zásadní informace. Zásadní informace o El a její rodině. Což možná zní zajímavě, ale až tak není, já osobně jsem se už kapku nudil.. Ale i tak, výborný díl! ()

Cement73

Brutálna epizóda... Seriál sa prehupol do oveľa temnejšej roviny ako v prvej sérii. Po objavení systému "Vines" pod zemou na konci mi vážne prešli zimomriavky po chrbte... Len tak dalej, Stále na špičkovej úrovni. Neviem kto cvičí tie decká v seriály ale vážne im to ide. Sú perfektní... všetci. ()

helraiser

Tak jiné než první řada, ale přesto výborné. Atmosféra je pořád skvělá a vypadá to, že se objeví i pořádné monstrum. Hlavní dětské postavy opět výborné a Šerif je prostě borec. Líbilo a začíná se nám to i pěkně rozjíždět. ()

aR3Zz

Více prostoru pro jedenáctku vítám, věřím že ještě sehraje důležitou roli. Zatím nechápu Max a jejího ochránce, ale snad i toto bude brzy objasněno. A nad laboratoří Hawkins se stahují mračna. Oprávněně ale? Jsou to ti zlí nebo tentokrát dobří? Mistrně natočeno, úchvatný scénář. ()

denbrough

Rozjezd tohoto čtvrtého dílu je naprosto fantastický. Dětské herecké výkony překonávají hranice dosud viděného. Tenhle seriál má fakt našlápnuto být tím NEJ, co jsem kdy v seriálové tvorbě spatřil.. U tohoto dílu bych bral možnost hodnotit 6 hvězdami.. ()

MERKATtv

Ja neviem prečo ale to čo v prvej sérii stihli počas prvej epizódy tu trvá štyri a už by sa mohlo konečne niečo poriadne diať. Navyše tu je veľa zbytočných jumpscareov ktoré mi vadilo v minulých epizódach a stále sa to iba zhoršuje. Je to fajn ale proste nie je to tak dobré ako prvá séria. ()

PaTeXx

Už jsem se bál, že vývin Darta nijak nepokročí a musel bych dát poprvé ve druhé sérii o stupeň míň. Znepokojivý záběr na půlmetrového Demogorgona požírající Garfielda mě jaksi přesvědčil o opaku. ()

Dukekuky

Dost dobrá epizoda ale stále mi tam vadí ten Will, nevím proč ale stále mě nedokázal zaujmout, podle mě se to brzo změní ale jak říkám zatím nic. Ostatní věci jsou v epizodě super a zajímá mě co se bude dít s tím novým demogorgonem. 7/10 ()

Tom10000

4.díl. Willa zřejmě posedne netvor, a nyní nedokáže vydržet jakékoliv teplé prostředí. Hopper se ostře pohádá s El, ta je z toho všeho nešťastná. Při úklidu toho, co vyvedla za nepořádek, najde složku, v níž se může dozvědět něco o sobě. Hopper zase s Joyce přichází na smysl Willových kreseb, jež nahrazují věci, které on sám nedokáže popsat. Steve začne chápat svého nového soka. Max je už dost naštvaná z neustálého odstrkování svými kamarády v tajných věcech, a tak na ně zanevře. Nancy a Jonathan jsou uneseni muži Hawkinsovy laboratoře, a jejich nový velitel se s nimi hodlá domluvit. 95 procent. ()

Tobias18

Jo! Konečně, konečně po třech dílech se tam začíná něco dít. Tohle měl být první díl, maximálně druhý, ale rozhodně ne čtvrtý! Pomalejší rozjezd této sérii rozhodně ubírá, ale tady to vypadá, že už se nějaká zápletka konečně vyvíjí! A tentokrát musím vypíchnout herecký výkon Noaha Schnappa, který je vedle Millie Bobby Brown, Winony Rider a Davida Harboura nejuvěřitelnější herec v seriálu, a dává své postavě ještě větší hloubku, než dostala od scénáristů. Tak snad už se tahle série rozjede, opatrná spokojenost. 80%. ()