Dr. Brenner vyslýchá Hoppera a Joyce, zatímco kluci čekají s Eleven v tělocvičně. Ve Willově domě se Nancy s Jonathanem připravují na souboj. (Netflix)

Loki_Six

Dr. Martin Brenner - Six. Six people have been taken this week. This thing that took your son... We don't really understand it. But it's behavior is predictable. Like all animals, it eats. It will take more sons. More daughters. I want to save them. I want to save your son. But I can't do that. Not without your help. Joyce Byers - Stop. I know who you are. I know what you've done. You took my boy away from me! You left him in that place to die! You faked his death! We had a funeral. We buried him. And now you're asking for my help? Go to hell. ()

LachtanShows

Demogorgon není jen svým názvem, ale hlavně zdařilým vzezřením extrémně libovým monstrem, kterým jsem se ani v tomhle nervydrásajícím finále nemohl nabažit. Bude trvat ještě hodně dlouho, než zrovna Stranger Things z mé top desítky něco vyšachuje! ()

skeptic

Toľko blikajúcich svetiel, že na začiatku mohla byť kľudne výstraha pre epileptikou. Šikovne sa nimi (blikajúcimi svetlami, nie epileptikmi) maskovaly slabé efekty, ani to však miestami nestačilo. Akási naivita niektorých postáv mi až tak nevadila, a dve dejové/emocionálne vrcholy rýchlo za sebou zapôsobili, tak ako mali. Zimné obdobie na konci, seriálu pristalo a navnadenie na ďalšiu sériu sa taktiež podarilo. ()

aR3Zz

Yes! Vyvrcholení (a to po všech stránkách!) Fantazie, takhle jsem to chtěl! A co mě totálně odrovnalo je fakt, že série se opravdu víceméně uzavře! To jsem (s vědomím existence dalších 3 sérií!) vůbec nečekal, vše nasvědčovalo otevřenému konci na všech frontách. Jak moc jsem se mýlil, ale za to děkuji! ()

Kimkong

Hrdinové mají plot armor, zatím co padouši padají jak mouchy. Závěr takový otevřený. Vafle v lese? Pro koho asi tak. Blití ufonu a vidiny paralerního světa a přesto je týpek v pohodě? Asi ne. ()

PaTeXx

Jediných pár negativ, co mám, tak jsou lehké scénáristické přehmaty. Přál bych si zamotanější konec, ideálně, aby nebylo zodpovězeno na všechny otázky a část z nich zůstala otevřená. Takto byl ten závěr dost prostý, ale určitě ne horší. Pořád je to bomba. ()

Dukekuky

Jsem ještě plný emocí, tohle bylo něco neuvěřitelného. Finále jsem čekal průměrné a nebo zázrakem v plném počtu hvězd. Ta druhá možnost nakonec padla a já jsem díky tomu hrozně rád! Za všechny seriály co jsem kdy viděl jsem neviděl tak výborně udělané finále série a to opravdu! Tolik akce ale hlavně emoce! To byla taková pecka že bych tady o tom mluvil celé dny. Naprosto mistrovské dílo a z dvou hvězdiček na začátku končí takhle série s pěti! 10/10 ()