Lucas, Mike a Dustin se snaží domluvit s dívkou, kterou našli v lese. Hopper zpovídá ustaranou Joyce kvůli znepokojivému telefonátu. (Netflix)

kenkaku

Je moc fajn, že informace (nové) se dávkují s pravidelnou přesností. Chvilku se žvaní (abychom se jako seznámili s postavami) a pak přijde nějaká ta "wow" pecka (jak moc "wow" a jak moc spíš "wtf" nechám na každém zvlášť). Opravdu přesně akorát abych se nezačal nudit. Je to ale celkem tenká hranice... Kdo mě začíná doslova rozčilovat je Winona Ryder. Hraje neskutečně otravně (ne že by někdy hrála skutečně neotravně, ale tohle se snáší zle). Mimochodem, ET z toho na mě dýchnul tentoktát mnohem více než "kluci na kole" minule... ()

WathanajX

Opět bohužel ale ani druhý díl mi zatím nepřišel o moc lepší. Děj se stále točí pořád dokola. Willa se pořád nepodařilo najít, ale za to se podařilo najít někoho, o kom si všichni myslí že je holka, ale ono samo to ani neví, jak se to jmenuje, takže vážně není jistý, co je to vlastně zač. Musím ale říct, že se mi to zatím jeví jako zajímavá záhadná postava, ze které se může ještě něco vyklubat. Kromě místního šerifa se děj ale pořád drží hlavně u dětí, což je pro mě prostě katastrofa. I přes to jsem si všimla, že na rozdíl od prvního dílu jsem i trochu více napjatá a konečně jsem se dočkala i krátkého pohledu na cosi co považuju za příšeru způsobující celý ten zmatek kolem Willa. Druhý díl skončil zajímavě no konečně se mi trochu více chce na seriál koukat. Hodnocení: (3*) ()

Sayko

V kostce: Já se málem posral, Mike si našel novou kámošku, Willova mamka dostala další spálený telefonát, policisté neúspěšně křičeli do lesa, Mikovo sestra šla na párty ke svýmu klukovi (if u know what i mean) a Barb sežrala galaktická obluda. Jo, mě se to líbilo! ()

Esgalnor

Tempo oproti minulé epizodě trochu zvolnilo a přibylo několik nicneříkajících pasáží. I tak je to pořád nadprůměr a ty čtyři hvězdy jsou hodně blízko u pěti. Především herečka ztvárňující El zde ukázala něco ze svého obrovského hereckého talentu. Na to, že tý holce je 12, tak herecky válí. Zaujala mě postava Barb, takže mě mrzí, že už nedostane o moc víc prostoru. Jinak konec epizody nebyl takový cliffhanger jako minule a hororové atmosféry bylo také méně, pořád je ale ta napínavá atmosféra hustá a občas by mohla konkurovat lecjakému thrilleru. A mě ten seriál stále skvěle baví. ()

Dm1tr1j odpad!

can we trace him who called?...hej cez pevnú linku pred 70 rokmi ty jebiltardovaný megapičus....a ďalší odpad za tie americké skurvené ksichty premrdané cez 5 generácie bratrancov a surodencov...graciam odpad ()

chrispe

Druhý díl mě spíše nebavil než bavil. Skoro celou dobu se tam v podstatě nic neděje a pak finišem vytváří půdu pro to, aby si člověk měl chuť pustit další díl. Snad budou další díly spíš podobné tomu prvnímu, než tomuto dílu. ()

wolverine

Jak jsem říkal, tento seriál vnímám úplně jinak napoprvé než napodruhé. Napoprvé jsem neměl rád většinu postav, ale teď jsem si to maximálně užil. Zjistil jsem, že první série je úplně jiná než třetí série. Každá je úplně o něčem jiném, a proto nejde řict která je lepší. V té třetí je mnohem víc akce, ale v té první je to spíš kriminálka. Třeba v tomto díle nebyla žádná akční scéna, mě to vůbec nevadilo. Užívám si atmosféru Stranger Things na maximum. Druhá kapitola mi přišla o trochu slabší než první. Doporučuju ke zhlédnutí. ()