Jediný spôsob, ako uloviť významného klienta a zachrániť firemnú pobočku pre zavretím, je usporiadať veľkolepý vianočný večierok, na ktorý nikdy nezabudnete. Na ktorý NIKDY NIKTO nezabudne! (Forum Film SK)

becki_tu

Není to až taková tragédie, ale pokud máte za sebou několik dílů Hangoveru, tak už vás v jakékoliv "pařmenské" komedii těžko něco překvapí a upřímně rozesměje. Takže ti, kteří předtím nepařili s Bradley Cooperem, si můžou přihodit hvězdu navíc, pro ostatní to bude jen neškodná jednorázovka, ze které hodně rychle vystřízliví. ()

cvutak

Po skončení projekce jsem litoval, že jsem vůbec chodil. Ubohé a absolutně nevtipné. Ani Jennifer Aniston to nezachranila... 30% ()

ScarPoul

Ďalšie výrazné nič. Bateman a Munn su sympatický, ale celé je to ako jeden natiahnutý skeč SNL a priznajme si, aj tie už občas strácajú na trefnosti a vtipnosti. Nudné, ale pri tom to stále kopajúce áčkovú ligu na poli komediálneho žánru. Starnem... ()

Khalesi odpad!

Tak po zhliadnutí tohoto klenotu som mala nutkavú potrebu dať si kvalitnú sprchu. Musím povedať, že tento druh filmu je presne to, čo dokáže jednoduchším a mladším jedincom dosť skresliť predstavy o živote. Nie som slepá a je mi jasné, že tento druh kinematografie je prešpikovaný reklamou a to je tiež jeden z dovodov, prečo majú tvorcovia tak nezmyselne obrovské rozpočty. Som však aj zvyknutá, že je tam ešte niečo naviac- aspoň ako tak obstojný dej a dajme tomu humor, ktorý som tu teda nepostrehla ani v najmenšej miere. Všetko prehnané do obrých rozmerov a propagujúce konzum tým najnechutnejším štýlom. Nie, že by som miesto komédie čakala existencionálnu drámu, ale toto nazvať komédiou dokáže len niekto s veľmi veľkou dávkou nevkusu a veľmi nízkymi nárokmi. Vlastne mi nesadla ani Aniston v roli superženy. Pokiaľ bude takto absolútne blbo americká tvorba pokračovať, bude s istotou tá ďalšia generácia, ktorá tieto filmy hltá, aj tou poslednou. ()

malylada

Začátek velmi povedený, vtipný, především díky postavě managera. Postupem času se to celé okouká a jednoduchá zápletka je mnohdy otravná tím, jak se pokouší o nějaké zvraty. Problém filmu je, že je postav příliš a bohužel ve většině případů otravných. Tvůrci se snaží dát každé prostor a vzniká tak slepenec scén, které buď pobaví nebo úplně znechutí. Jedná se opravdu o tuctovou zábavu a inteligentní humor zde nenajdete. Nad závěrem zvednete oči v sloup, ale nakonec si řeknete, že to nebylo úplně nejhorší......5/10 ()

JohnCZ

Pohodová párty oddychovka, které ke konci, kdy se tvůrci více zaměří na příběh, trochu dochází dech. Dokud se jede na vlně improvizovaných scének a retardovaných hlášek, tak je to velice solidní jednorázová zábava se sympatickým obsazením. ()

corpsy

Zo začiatku som myslel, že sa práve pozerám na modernú vianočnú klasiku, ktorá ale bude mať pri zaraďovaní medzi ne trošku problém ,,vďaka,, svojej nemorálnosti a nekorektnosti. Mala však vianočného ducha. Následne, sa to ale zvrhne v klasickú americkú odrhovačku plnú všetkého, čo americká kultúra príliš pokrytecky neprijíma ( ale je to na každom rohu ). Drogy, prostitúcia a arogantná ignorácia nižších pracujúcich tried. Ale aspoň to má vianočného ducha. ()

PauloZ

Strašná párty, ale je to tak divně sestříhané, nebo nedobře natočené se špatným timingem, že z toho ani jeden moment nemá pořádné koule a drajv a to se tam dějí šílené věci. Konec mě snad už ani nebavil :-/. 2,5*. ()

Anchi

Šla jsem na to s očekáváním trapný blbosti, a odcházela s tím, že to sice blbost byla, ale vtipná, proto se mi nechce věřit, že v sále to byl, dle komentářů, samej suchar. Na vypláchnutí mozku úplně akorát. Jo a málem bych zapomněla! Olivia... Ach. ()

spaceboyCZ

Dokonalá, vtipná a v mezích správně ujetá nenáročná komedie. Bavili jsme se královsky a budem se bavit určitě i podruhé. Smutným faktem je, že titulky distributor naprosto zprznil, takže jsme se nakonec ani moc nedivili, že se v hledišti kácelo smíchy jen pár jedinců, kteří vládli angličtinou, kdežto zbytek osazenstva si klepalo na čelo, čemu se tak řehtáme..aneb jak zabít potenciál filmu. A btw., podobný vánoční večírek by určitě rád alespoň jednou zažil každý z nás =D ()

Lokutus

Poněkud chabá a značně chatrná slátanina, která působí spíš jako vánoční díl Grown Ups s trochu jiným obsazením, ale kvalitativně v ničem nepřesahuje předchozí díly. Plus za fajn Shapirovo score. Navíc mínus za debila zodpovědnýho za český titulky, co se ani nedokázal rozhodnout, jak se vlastně jmenuje jedna z hlavních postav. ()

Praxis

Bláznivá komedie, co není po většinu času moc vtipná. Dobře, pár fórků se povedlo, Jennifer je tam hodně hot, ale jinak dost bída. 50% ()

JJ.Gibson

S odřenejma ušima, obličejem, a polovinou těla za tři. Pár povedených věcí se tu najde. Hezky se dívá na Olivii Munn a Jennifer Aniston, sem tak fórek, sem tam nesnesitelná trapnost a hloupo-děj. Asi na mě lezou Vánoce či co, ale nakonec za ty tři by to snad i šlo... ()

kaylin

Mohlo to být ještě vtipnější, ale jsou zde tak magorské postavy, že mě místy prostě dostávaly. Jennifer Aniston je trochu nudná, ale její postava je z hlediska vývoje blbě napsaná. Zato Olivia Munn je pořád nádherná a já z ní prostě nemůžu. Každou scénu s ní jsem si užíval, dovedla mě i rozesmát. ()

..Lucas..

Podle traileru jsem si myslel, že je to komedie přímo pro mě, u které se budu hodně smát, nakonec přišlo celkem zklamání. Průměrná komedie, ze které se určitě dalo vytřískat mnohem více. Škoda, hlavní herecké obsazení mě bavilo. ()

dom156

Vtipné a super pasáže jsou velmi pravidelně střídány hluchými a někdy až trapnými pasážemi. Je to fakt skoro fifty fitty a proto dám fifty fifty hodnocení. ()

OG_Swifty

Uprimne receno, tenhle film nemuze nejak moc prekvapit svoji zapletkou, ktera je proste dana; firma krachuje - udela se mejdan - budou se dit veci - happy end. To mi bylo jasny hned od zacatku. Otazkou tak bylo, jaky tam budou postavy a jestli se budu bavit. Zacalo to dost trapnyma vtipama, pak se to dostalo na takovej level mezi srandou a trapnosti, az to proste skoncilo. TJ Miller byl docela vtipnej, Jennifer Aniston taky (ta byla navic jeste porad sukatelna) a zbytek byl HM. Olivia Munn se hodi spis do role honicky Sama Witwickyho nez super hackerky a Bateman je mega suchej a vycpelej... Pak jsou tam hodne postavy ruznejch panicu, ktery taky nejsou nijak vtipny. Ale hudba dobra a situacni humor fungoval, takze nakonec prumer. ()