Deadpool 2

• Česko Deadpool 2 (viac)

Pripravte sa na druhý príchod Wade Wilsona alias Deadpoola (Ryan Reynolds). Možno s ním prežijeme okamžiky, keď ako kuchár prežíva smrtiaci hovädzí útok a hneď potom prahne po splnení svojho veľkého sna: stať sa najvyhľadávanejším barmanom v Mayberry. A súčasne sa chce vyrovnať s tým, že úplne stratil chuť a snaží sa teda znovuobjaviť správne životné korenie. Bojuje s nindžami aj s japonskou jakuzou a vzdoruje svorke sexuálne agresívnych psov. Deadpool tiež vyráža do sveta, aby objavil pre neho významné životné hodnoty: rodinu, priateľstvo, novú chuť prežívať dobrodružstvo a tiež, aby si zaslúžil vytúžený hrnček s nápisom „Najlepší milovník na svete“. Alebo iba žeby nie. Deadpool je skrátka chlapík mnohých podôb, aj keď tá jeho pravá, ukrytá pod maskou, je pekne hnusná. Ale za to nemôže. Čo avšak neplatí o jeho dosť čiernom zmysle pre humor a netradičnému prístupu k superhrdinským pravidlám fair play. (CinemArt SK)

george82

Velká očekávání jež skončila nenaplněna. Oproti prvnímu dílu nic nového. Vtípky už nejsou tak originální a další superhrdinové o ničem. Velké plus byl Cable, ale nedostal tolik prostoru. Škoda. ()

Hedy

Terminátor 2 byl lepší než jednička. Vetřelci byli lepší než Vetřelec. Deadpool 2 je úplně stejný jako Deadpool až na to že je v něm všeho víc. Vtipné scény, reference, akce, mutanti, prolamování čtvrté zdi, brutality, absurdity a celkové úžasnosti. Spiderman na kokainu si zabalil pytel zbraní a šel na výpravu, zachránit tlustého cikána s teplýma ručkama. Musí ho totiž zachránit před regulérním Terminátorem. Problém nastal v době kdy si uvědomili že Arnold je moc starý. Aby toho mohl dosáhnout musí si najít pomoc. Kovový týpek, Afričanka, Taxikář co sere na ulici, Gay klučík a Hentai girl musejí spojit síly aby tlustého cigoše zastavili před vraždou která by ho poslala na cestu zločinu. Před tím se stanou věci s náklaďáky a vězením atd. To rozebírat nebudu. Každopádně jde u úžasné veledílo. Jakožto nadšený, 200 kilový, autistický čtenář komiksů jsem hýkal dvakrát tak často než ostatní lidé kvůli vtipným referencím. Za mě tedy čistá pětka. ()

Lyx

Skvelý film so skvelými hercami, hláškami a plne nadupaný akciou a neskutočnou hudbou. Totálne ma však zničili narážky na dubstep. Miestami som sa fakt neprestával smiať. Bavil som sa tak, ako už dlho nie a spolu somnou aj celé kino. Toľko humoru- či už čierneho, sarkastického alebo rasistického -som pokope fakt dlho nevidel. Už sa neviem dočkať či už Deadpoola 3 alebo X-Force. Dúfal som, že bude lepší ako prvý diel a Deadpool 2 prekonal moje očakávania a stáva sa pre mňa jednou z najlepších komédií. Toto má kvalitný nábeh na komédiu roku. Moje hodnotenie: 100% ()

ACDCKL

Tak tohle byla naprostá paráda. Tenhle film je pro mě naprostá letošní jednička od Marvelu. Tolika vtipů, narážek, parodií na CGI scény. Smál jsem se od 1. do 119. minuty. Ryan zde naprosto hláškuje, Josh Brolin mu skvěle asistuje, i když ve zdejším filmu má trochu méně prostoru než v Avengers, ale rozmluva mezi těmahle dvěma, kdy Ryan řekne "hele Thanosi", já se málem pod.lal smíchy. A potitulková scéna, no to byla třešnička na dortu, total smíchy rozbitej. Takže suma sumárum, tento díl je ještě lepší než jeho první díl a popravdě chci třetí díl. 5*. ()

Kortexo

Stejné kultovní jako jednička, jen s tím rozdílem, že mezi filmy jsem si sehnal všechny vydané komiksy Deadpool v češtině ( zatím 6. knih ) a skvěle se bavil.Fantastický mezičlánek.Dokonalé.Vřele doporučuji... ()

MartinTerran

Deadpool je opět zpět aby nakopal pár zadků a roztrhal vaše bránice. Nebudu chodil kolem horké kaše a rovnou napíšu, ze je to super film. Asi se nevyrovná jedničce, ale seru na to, protože to je opět pořádná jízda se vším co je pro trhák potřeba. Deadpool se nedá popsat, ten se musí zažít, tak na co ještě čekáte?! Bezesporu 5*. Hodnoceni: 94/100. ()

Enthu

Přistupovala jsem k němu s vysokým očekáváním a dokonce mé očekávání bylo i překonáno. Vtipné hlášky, které rozhodně pobaví, a stejně tak narážky na ostatní filmy. Hudba byla skvělá, ovšem se našla místa, kde se mi tam vůbec nehodila, ale to bylo jen párkrát. Trošku jsem ale očekávala, že mi Russel bude vadit, ale to se naštěstí nestalo. Stejně ze všech přítomných mi přišla Domino s její „superschopností“. ()

MataJeBuh

Věděl jsem zě to bude dobrý ale tohle jsem nečekal, mnohem lepsí než jednička. Každý si tam najde své a určitě se zasměje. Všemi pěti doporučuju. ()

Demonn

Já si nemůžu pomoct ale byla to jedna z nejvtipnějších komedií, kterou jsem za hodně dlouhou dobu viděl. Za mě lepší než jednička a jasnejch pět hvězd. 93% ()

Stranger77

V zásadě to samé, jen v lepší, vyváženější a dějově silnější podobě. Vlastně, kdyby se tolik neblblo, tak by to fakt byl poměrně hlubokej rodinnej biják. Ale je to opět moc fajn ;). ()

majky19

Vynikající snímek z dílny režiséra Davida Leitche, který je doslova napěchován gagy a výbornými hláškami, a podle mého soudu tohle volné pokračování kvalitativně předčilo první díl Deadpoola. Snímek sice trvá něco kolem dvou hodin, ale musím říci, že jsem se vskutku skvěle bavil, ani mi to vůbec nepřišlo, že ten film má takovou stopáž, ale to je jenom dobře a tak to má být. Snímek mohu jednoznačně doporučit. Takové zážitky nemá divák po odchodu z kina po každé projekci, srovnatelné pocity mi nabídl z poslední doby snad jedině snímek Kennetha Brenegha "Vražda v Orient Expresu" a z doby nedávno minulý satirická komedie "Ztratili jsme Stalina". V každém případě v tomto směru je plný počet dle mého názoru zcela namístě. Jen více takových filmů! ()

horor2

Od studia, které zabilo Wolverina :-D Dvojka to měla těžší, protože jednička zvedla laťku až příliš vysoko. Nakonec je druhý díl minimálně stejně dobrým počinem - možná i dokonce lepším. I když já nerad srovnávám dva úplně suprové filmy. Prostě D1 byl nářez jak prase a D2 je opět nářez jako prase! Josh Brolin alá Thanos si chtěl došlápnout i na naši spálničku :-) ()

Maniax

Zas to není na plnou palbu, přitom stačilo malinko! Ryan je jasnej, Brolin správně parodicky badassuje a sympatickej buřt Dennison impertinentě hláškuje ostošest. Tak proč mě to neposadilo na prdel tak tvrdě jako když Dopinder dostane hlavu od Juggernauta? Tempo filmu je dost nevyrovnaný. Přeskakuje se sem tam bez jakýkoliv elegance a návaznosti. Těžko se to popisuje, ale praštilo mě to do rypáku. Další věc je to, že scénu po scéně to funguje, ale jako celek je to o chloupek horší (to byl problém i u jedničky). Je to prostě jeden skeč za druhým. Ve většině případů je to vtipnější, než v jedničce, ale taky je tu spoustu hluchých míst, kterých naopak v původním DP moc nebylo. Vlastně nevim, proč píšu převážně negativně, když jsem se skvěle bavil a minimálně ve dvou scénách jsem brečel smíchy (X-Force výsadek & after credits). Asi jsem chtěl, aby to bylo mnohem víc šílený a over-the-top. Dál nechápu, proč je tam tolik romatiky. Částečně je to zparodovaný, ale ve většině času je to míněný vážně a to tam bohužel nesedělo. Sečteno podtrženo - je to zábavný, zasmál jsem se a až na pár slabších míst a romantiku je to perfektní sequel ve stylu - všeho víc. Jestli bude další díl, tak by bylo fajn, aby to bylo míň korektní (nevím, jestli to s tou korektností byla ironie a vztyčený prostředníček této době, nebo to bylo míněno vážně), a aby se dala větší péče scénaři. Pak budu vědět, že do toho dali maximum effort. 4 a půl značky Deadpool -0,5 * 1,1. ()

DarweyD

Lidi jsou prazvláštní druh, zatimco Thorovi Ragnarokovi nedá nikdo míň jak 4 hvězdy (nejtrapnější film od marvelu po komediální stránce) Deadpoolovi dá většina lidí, právě pod 4 ... nechápu to, zatimco deadpool by měl být vyzdvihován do nejvyšších výšin, tak si skoro každej jenom stěžuje, já jsem se královsky bavil a za mě ZATÍM nejlepší film roku po boku Infinity War, akce se střídá rychlostí blesku s výbornejma narážkama a fórama, který může taika waititi jenom závidět, zároveň je zde ale i hluboká stránka která skvěle funguje a přirovnal bych jí například k Rickovi a Mortymu, kde chvilku se smějete jak šílený, a za minutu se vám chce brečet ()

PAVLIS

70% Překvapení z nového je pryč. A ještě k tomu se ve srovnání s jedničkou (4*) ubralo na přehlednosti akce i množství vtipu. Zůstal stejně triviální děj. Příjemným překvapením tak byla pouze kočka Domino, mající štěstí jako speciální schopnost. Nicméně to nejvtipnější je v druhé půli a po titulkách, takže i tak jsem z kina odcházel spíše s pozitivním pocitem. ()

RafaKrakal

Že se podaří překonat jedničku jsem skrytě doufal, ale že o tak obrovský kus jsem nečekal. Jednoznačně nejlepší, nejvtipnější a nejoriginálnější komiksový film, který byl kdy natočen. Mě osobně Deadpool nadchnul, což se odráží i ve vysokém hodnocení. 95 procent ()

krenator

Ok, tak si shrneme tuhle naboostovanou užvaněnou a hláškami přepálenou akční komedii. Ukecaný hlavní hrdina, který bravurně mixuje patetické scény se záchodovým humorem a prokládá je vynikajícími hláškami nenásilně vykrádajícími hromadu ostatních filmů, se tady ve 119 minutách urval ze všech řetězů. Kdyby mě přišel navštívit někdo z budoucnosti určitě bych se ho hned jako druhou nebo třetí věc zeptal, kolik dílů má Sharknado. :D Film se na vás už od začátku vyvalí a nabídne spoustu zábavy. Příběhově ale trochu pokulhává, navíc mě mrzely rutinně a nepřehledně sestříhané akční scény. Film je překvapivě docela naturalistický a brutální, o to víc je zábavný ten humorný kontrast Deadpoolova nevytříbeného slovníku, když každý jeho černohumornický žblept zdobí krev, praskání kostí a cáry utrženého masa jeho protivníků. Některé scény vstoupí do dějin, jako seskok padákem, nápad štěstí jako superschopnost, kterou měla Domino a skvěle vynikla při osvobozování toho kluka nebo Deadpoolovy dorůstající končetiny. Už dlouho jsem se takhle nepobavil. Trochu mi tam vadily ty rasistické narážky (retrospektivně i z budoucnosti), tomu záměru moc nerozumím. Když to shrnu, jedná se o našlápnutou blbinu, která nabídne vrchovatou porci prvoplánového pobavení a slušné akční scény, je tu ale zakomponováno příliš zbytečného patosu a ze scénáře vylezl jen průměrný příběh, který po návratu z kina hned zapomenete. Zůstane ve vás jen ta tuna oplzlé srandy, na kterou jsme se všichni nejvíc těšili. A o to tady přece jde. ()

hanzyn

První díl byl opravdu nářez. Druhý díl je trochu přeš kopírák. Příběh v porovnání s jedničkou o trochu slabší, ale vtipy o to nabitější. Bohužel už to nebyl ten WOW moment, který jsem zažil během prvního dílu v kině. Velká slabina v porovnání s jedničkou je v obsazení předpubertálního nesympatického smrada. Celému filmu potom trochu ubírá, když Vám je ta zápletka uplně jedno... Pořád je to výborná volba na co jít do kina, ale čekal jsem poněkud více. Za mě 65% ()

Další Jurský svět natočí David Leitch

01.08.2022

Joker na cestě k nejvýdělečnějšímu eRku

Joker na cestě k nejvýdělečnějšímu eRku

24.10.2019

Ať už se vám nový Joker líbil, nebo ne, jedna věc se režiséru Toddu Phillipsovi nedá zapřít. Natočil totiž masivní hit, který je na cestě k tomu, aby se stal nejúspěšnějším eRkovým filmem všech dob.… (viac)