Tokio boj se! Toxie přichází! Dobrodružství pokračuje. Ďábelská korporace Apocalypsa, s.r.o. plánuje přetvořit městečko Tromaville v obří chemickou továrnu. Odláká proto hrdinného obránce utlačovaných do Japonska, aby tam hledal své kořeny. V Tokiu se Toxie setkává nejen s otcem, ale s i nepřeberným množstvím zla, které je nutné vymítit. Ale obyvatelé Tromaville mezitím zoufale postrádají svého toxického mstitele... (oficiálny text distribútora)

eagle-eye

Dvojku jsem viděl po čtyřce, ale v podstatě bych mohl napsat to samé. Parádní rozjezd se připoměl během celého filmu tu a tam, čili u mě ve stejném žánrů masakrovaných Béček stále pokulhává za Planetou Terror. PS: 1) Polívku z Japonce bych si docela líbit. 2) Spoiler: K bitvě mezi Melvinem a černochem na druhém snímku vpravo nedojde, protože černoch pospíchal na hodinu klavíru. ()

melkor323

Toxický mstitel je jeden z najrozporuplnejších filmov, aké som kedy videl. Uplne ho vystihuje hodnotenie 50 percent. Polovica ľudí ho celkom žerie, druhá polovica absolutne zatracuje. Ale preboha, nemohol by som mu dať odpad..... Zosumarizoval by som to asi takto: Je to taká krávovina, až je to dobré.... ()

TERRORDROME

Úvodná vypalovačka je fajn, len tie titulky graficky vyzerajú ako z nemeckého porna zo začiatku 90 rokov. Rozjazdová scéna, teda prvých 20 minút je ohromný masaker, v ktorom je napchatá každá hovadina. Na Toxieho útočia desiatky magorov vyliezajúcich z limuzíny, nechýba indián, transvestita, psí muž či trpaslík- kulturista, no a Toxie z nich vyrazí mozgy a črevá jedna radosť. Smial som sa ako drbnutý až mi tiekly slzy,prípadne iné tekutiny. Ďalší dej už nie je taký nadupaný ale nuda to určite nie je. Toxie serie na hajzli a z riti mu šľahajú blesky, potom sa vydá do japonska na surfe, desiť príšerne hrajúcich japoncov. Z jedného uvarí polievku vo verejných kúpeľoch pred zrakmi nahých japoniek. Nájde svojho otca, ale to je odporný kriminálnik, ktorý na neho poštve samurajov, kabukimanov, ninjov a rybieho muža čo ho ogrcia. Na záver naháňačka so šialeným motorkárom a dôchodcami. Klasika na snívanie. ()

Paldiny

Čo spraviť s hrubým zostrihom k jednému filmu? Troma radí dva filmy. Zatiaľ čo Toxie cestuje do Japonska, aby našiel svojho otca Big Maca, sa z Tromavillu znovu stáva semenište hriechu. Snaha zapáčiť sa ázijskému trhu bola očividná. Toxie papká domáce jedlá, hrá sa na Godzillu, zoznamuje s miestnou kultúrou a to všetko v neškodnom takmer “rodinnom“ balení. Samonasieracie tromatony sa u Toxíka prebúdzajú len zriedka a aj ono gore vidíme iba v úvodných 20-tich minútach. Aspoň že sa sem-tam pripomenie vydarený fórik, inak celkovo nuda k akej dokonale pasuje řitký dabing s troma dabérmi, pričom samotného Pomstiteľa sa uchytil akýsi neplnoletý chlapec. Lloyd týmto dielom šliapol do niečoho veľkého, hnedého a nie moc voňavého a obávam sa, že tretí diel bude kráčať v podobných šľapajách. ()

Eldoth

Hmmm ...tak tady je asi něco špatně !? Mrazí mne v zadech z toho, kolik zdejších kolegů se u tohoto paskvilu bavilo a Já samotný jsem se u sledování filmu ani jednou nezasmál a dokonce jsem měl několikeré nutkání ho vypnout. Tragikomické žvatlání o ničem, ještě umocněné nechutným přehráváním všech zůčastněných a navíc ta všudevtírající se nuda, tak tohle opravdu nezkousnu ani s patřičnou dávkou nadhledu, který doporučuju všem divákům, kteří se odhodlají si tuto rádoby Troma komedii pustit. ()

PanTumnus

bohužel jsem neviděl kultovní jedničku, ale dvojka mi přišla jako směs opravdu dobrých, ne-li až geniálních nápadů, které byly naprosto neuvěřitelným způsobem zabité snad každou složkou tohoto snímku. ať už výpravou, kamerou, střihem, zvukem či hereckými kreacemi. nevím. lépe to popsat asi neumím. méně než průměr. ()

Matli odpad!

Myslel jsem, že větší úchylárna a blbost než je Toxický mstitel 1 být nemůže, ale bohužel jsem se mýlil. Na tomto filmu není vůbec nic co by se dalo alespon trošku pochválit. Občas mám rád Déčkový filmy a hledám na nich něco kladnýho co tvůrci měli v hlavě, když se film natáčí, ale tento paskvil musel natočit někdo v komatu. Nedá se ani říct, že tento film je tak špatnej až je dobrej, on prostě špatnej je a to proti špatnej filmům nic nemám. No těším se na trojku :-) ()

Hapretor odpad!

Hovadina, blbost, trapárna, nuda! Více netřeba komentovat. Hlavně netřeba na to koukat, ani dokoukat. Lidem, co točej tyhle rádoby vtipný, údajně hororový parodie, bych tu kameru radši omlátil o hlavu, aby se jim rozsvítilo. ()

MickeyStuma

Druhý počin o podivuhodné znetvořené postavě s mopem v ruce. Co ještě dodat. Je to neskutečná šaškárna, jaká se jinde jen tak nevidí. Fantazii se tu meze nekladou a tak to celé vypadá, jakoby žádný scénář ani neexistoval a vše se točilo, co zrovna koho napadlo. Vznikl zábavný brak jen pro opravdivé fanoušky studia Troma. Nic víc, nic míň. ()

Knor

Mnohem slabší než jednička, když pominu tu 100minutovou stopáž, tak ubylo úplně všeho. Málo gore, sexu i humoru. Spíš než sranda přibyla vyloženě trapnost. Doufám, že další díly na tom budou líp. ()

Dickator odpad!

Tenhle film spíš splňuje kritéria komediálního porna, scénář slabý, herecké výkony groteskně slabé (kdo ví jestli záměrně) Ten film mi nenabídnul to, co jsem čekal, namísto toho spoustu nahých holek, na což je sice hezkej pohled, ale ani to tomu na závěrečným hodnocení nepřidá. ()

djbarrel

Začátek je docela bomba, Mstitel sejme hordu zabijáků opravdu hnusným a bizarním způsobem, je to sranda, to jo. Bohužel s přibývající stopáží upadá tempo a sporadické bitky v japonsku to už zachránit nedokážou. Navíc ten katastrofální český dabing moc nepomohl. 44 % ()

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu

23.03.2023

Organizátorem unikátního festivalu pro dospělé, tedy výhradně pro diváky od 18 let, je Kino Balt, které začalo v Praze dělat rumové kino. Hlavní koncept je jednoduchý – každý divák v ceně vstupného… (viac)