Toxický mstiteľ

• Česko Toxický mstitel (viac)

Do rukou se vám dostává vlajková loď všech kultovních úchyláren. Důkaz toho, že toxický odpad je věc vysoce pozitivní, přinášející lidstvu dobro a že z nás, malých lidiček bez šance, může udělat hrdiny bez bázně a hany. Stejně tak, jako pomohl Melvinovi - čističi z města Tromaville - rychle dospět v mocného Toxic Avangera, může určitě pomoci i nám. (oficiálny text distribútora)

JFL

Je to pták? Je to letadlo? Ne, je to odpudivý mutant v růžovém baletkovském oblečku. "Toxický mstitel" trestá bezpráví a prožívá romanci se slepou prsaticí v městečku Tromaville, jež terorizuje gang transvestitských hrdlořezů a machistický pirát silnic. První a zaslouženě kultovní produkce společnosti Troma, jejímž tvůrčím motem je exploatovat exploataci. ()

Dudek

Neskutečně absurdní film s nejdebilnějším scénářek jaký spatřil světlo světa a přesto dokáže Toxický mstitel bavit. Vulgární humor a řada nechutných scén, disko hudba a atmosféra 80 let, dementní hlavní postavy a neuvěřitelný děj. Špatně vypadající Superman bez svalů a s baltením oblečkem dokáže působit dost vtipně, zejména díky kontrastu mezi řevem, vzhledem a skutečným hlasem. Film bez děje s kopou nepovedených scén, které nemají hlavu a patu. Dočkáme se kopy extrémních nápadů, které nejsou dotažené do konce a přesto dovednou (ne)příjemně překvapit. Krom samotného mstitele tu je partička lidí bavící se přejížděním nevinných spoluobčanů (dítě pod 12 let je za 25 bodů), ustrašených policistů a jednoho tlustého pohlavára. Může to někoho bavit? Asi ne... ale baví. ()

Martin741

Reziser Lloyd Kaufman /Rocky 1 - ako herec/ natocil hororovu komediu menom Toxic Avenger. Ono to s hororovymi komediami je tazke - najlepsie hororove komedie podla mna su Braindead a Bad Taste Petera Jacksona a este mozno ciastocne Navrat Ozivlych mrtvol. Tuto v tomto filme opat funguje to nestatstne spojenie horor a komedia, prvych 20 minut sa tam nic dohromady nedeje, a potom nastupia udalosti. Divak sam nevie, ci sa ma bavit, alebo smiat. No, pre mna teda Toxic Avenger nie je kult, a za kultove stale povazujem len Braindead a Bad Taste isteho Petera Jacksona. 52 % ()

juta

Tak tohle Troma zase pro jednou hodně překvapilo. Nečekal jsem, že bych se u toho tolik bavil. Rozmašírovaná hlava děcka na silnici je silnější kafe, najde se tu víc nechutností, ale všechno je doplněno o humornou stránku, takže je to, dalo by se říct, vyvážený a pro diváka proto více snesitelnější podívaná. ()

pornogrind

Z téhle " toxické " série jsem viděl pouze čtvrtej díl a je to už pěkná řádka let. Proto jsem se rozhodl, že tuhle sérii sjedu celou abych byl připravenej na znovuzrození téhle série, který MOŽNÁ příjde. Co dodat k prvnímu dílu téhle série ? Je to prostě klasická Troma. Kdo jí má rád tak si určitě přijde na svý. Kdo Tromáckejm úchylárnám neholduje, ten to jen stěží ocení. Já osobně mám pro Tromu slabost a první díl mě nezklamal. Musím uznat, že mě bavil i samotnej ( nezměněnej ) Melvin. To byla fakt cool postavička. Takovej vyhryz se jen tak nevidí. Potom přišla přeměna a já jsem si začal klást otázku jestli si Melvin polepšil nebo pohoršil ( a nejen vzhledem ). Jako člověk byl budižkničemu a jako " toxík " měl slušnou roštěnku, ukrutnou sílu a lidi ho měli rádi. Já osobně jsem se bavil. Humor je místy povedenej, místy trapnej, ale to už je prostě Troma. ()

• Pokud budete dobře sledovat, zahlédnete vycházet ze sprchy budoucí držitelku Oscara Marisu Tomei. (HellFire)
  • Pes, který je postřelen v restauraci, byl speciálně vycvičen, aby uměl klouzat po podlaze. Jeho vnitřnosti pak v jedné scéně nahradily špagety polété šedou barvou. (HellFire)
  • Efekt rozjeté hlavy dítěte byl docílen tak, že se napustil meloun sirupem a červeným potravinářským barvivem, nasadil se na figurínu a přejel. (HellFire)

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu

23.03.2023

Organizátorem unikátního festivalu pro dospělé, tedy výhradně pro diváky od 18 let, je Kino Balt, které začalo v Praze dělat rumové kino. Hlavní koncept je jednoduchý – každý divák v ceně vstupného… (viac)

Superhrdinská parodie nabírá známé tváře

Superhrdinská parodie nabírá známé tváře

18.06.2021

Chystaný satirický komiksový film The Toxic Avenger posiluje obsazení. Snímek režiséra Macona Blaira (Lov, Jako v bavlnce) již dříve obsadil do titulní role Petera Dinklage, Jacoba Tremblayho,… (viac)