Populárny moderátor televíznej tolkšou, ktorý hľadá divácky atraktívnu tému, a nesmelá učiteľka, ktorá hľadá pána dokonalého, spoločne vytvoria televízny hit. Zdá sa, že sú si navzájom súdení, až kým si učiteľka nenájde toho pravého online... (TV Markíza)

Zik2

Na poměry žánru nadprůměrný film, i když s trochu násilně stavěnými zápletkami, ale vcelku vtipnými scénami a sympatickými herci. Proti tomu, co se točí za oddechové filmy tady, nebe a dudy. ()

DannyBoy80

Bomba komedie dnešních dní. Toto se Polákům hodně povedlo. Humorně řeší problémy dnešní doby co se týče vztahů. Internetové seznamky, cynismus, zákeřnost, chtíč po slávě za každou cenu, neumění komunikace mezi lidmi. Vše to parádně zkloubili do romance dvou nesnášejících s lidí. Samozřejmě už na začátku víte jak to dopadne, ale to je úplně jedno. ()

mira007

Příjemná polská moderní svižná romantická komedie, která má sice trochu ukřičený pomalý začátek, jako kdyby Poláci kopírovali Francouze, ale pak se z toho vyklube něco, co má hlavu a patu zajímavé dějové linky plus jednu vedlejší menší o dvou manželech, kteří na sebe natrefí anonymně přes seznamku. Herecké výkony solidní, zápletka inteligentní a závěr naprosto famózní, to jsem šel smíchy v křečích do kolen. Jediná malá výtka je šílená stopáž, která má místy moc dlouhé mluvící zbytečné pasáže, u kterých ztrácí tempo. Poláci zase bodují. ()

filipvrbik

Vynikající "komedie"? balancující na hraně sebeparodie, přiznám se, že jsem to po začátku až tak vyspělý a rozumný film nečekal, jen ty nadávky tam byly trochu navíc...90% (P.S. taky chodím na internetové seznamky,ale nějak se pak s nikým nescházím :-D) ()

TheSpearCZ

Polská romantická komedie je pro mě asi tou nejpříjemnější kombinací na sledování vůbec. A Planeta singli je přímo výstavní ukázkou toho, že Poláci jsou někde úplně jinde než my. Je to originální, vtipné, herci jsou charismatičtí a učitelka krásná. Ale hlavně je to ze života. Scénka při vysílání posledního dílu mě společně s výborným soundtrackem naprosto oddělala. Krása. Lepší 4* ()

gonga

Někde jsem četl, že Poláci mají rádi české filmy. A já se nadšeně hlásím k milovníkům filmů polských. Tento film je sladká limonáda, která potěší. ()

Everyone

Nevěřil bych, že romantická komedie může být originální. Evidoval jsem nějakých 10 vzorů, které se různě kombinovaly a balily do různých hávů s odlišnými rukopisy. A může, tedy až na posledních 20-30 minut, tam se polský manuskript nechal hodně ovlivnit klišoidním Hollywoodem, jinak by to bylo v rámci žánru za plný počet. ()

djfun

Jo, trochu agitka na téma téhle povrchní, virtuální doby. Ale podělaně DOBRÁ AGITKA! Škoda jen za to finále... a nebo možná...?:) Pšonci, "limoška" sladká, ale bardzo chutná!:) ()

inachisio

Začínám mít opravdu ráda polský humor. Tato komedie byla se vším všudy skvělá, vtipná, výborně zahraná a až na pár drobností musím vychválit dosyta. ()

brumbrum odpad!

Hrozna degesina. Nic polske to nema. Chce to byt "cool" a smrncovne, ale je to totalna konina. Same "sexy_tata" a "prcacky" a tyckujuci znudeni trtkaci. Generacia retardakov. Velka skoda, kde sa podeli nase slovanske klasiky a polska kultura. Iba tie tvare su slovansky sympaticke a kamera a strih su dobre, ale inak je to odpad; chcel som dat 1*, ale rodinka to este stale na pozadi pozera a ja jednym okom sledujem, ze je to furt vypaplanejsie. Humus ked ma reziser pocit, ze moderny kuuulovy film spociva v tipkoch s nausnicami, porno fotkach a kdejakych primitivnych oplzlostiach. Grc. ()

Rockerman

Vkusná a vtipná romantická komedie s hezkým nápadem. Pochopitelně i zde od počátku víte, že ten egoistický Tomek zkrotne a zamiluje se do "nudné" Aničky. I zde se nakonec mají všichni rádi, ikdyž se celý film nenáviděli, ale je to zábava, která neuráží. ()

korok

Polskou komedii jsem neviděl již delší dobu, narozdíl od jiných žánrů. Čekal jsem zda dostanu podobnou kvalitu jako v kdysi shlédnutých Chłopaki Niepłaczom, Testosteron, Dzień Świra aj. A dočkal jsem se. Film byl velice zábavný a několikrát během sledování jsem se od srdce zasmál, až jsem se za břicho popadal. Maciej Stuhr, známý i z fimů v české koprodukci, pro mě osobně jeden z nejlepších polských herců a krásná Agnieszka Więdłocha, mě známá z válečného seriálu Czas Honoru, své role zvládli výborně. Opravdu mě překvapuje to, jak je polská kinematografie popředu před tou naší, která kdysi byla světová. Od dob vynikajících Pelíšků, snad nepřišla opravdu povedená komedie, možná ano ale marně teď vzpomínám. Těch od sousedů z Polska si, od té doby, vybavím okamžitě několik. ()

Rathalos

Vyborna,mila,vtipna,dojemna,romanticka komedia a aj trilogia zaroven,ktora ma velmi sympaticke obsadenie,Maciej Stuhr je pohodak a Agnieszka Wiedlocha je mega-nadherna zena,ozaj radost na nu pozerat,celkovy dojem z tejto trojice filmov je na pat hviezd hlavne u jednotky a dvojky,trojka uz viditelne zaostava,ale s prizmurenim oboch oci to vidim na styri...:⁠-⁠) ()

tranquill

"Strašně dobře jsme si povídali.. Strašně nebo dobře?!" Poláci umí natočit kvalitní drama, a zde se to potvrdilo. Jsem rád, že jejich filmoví tvůrci nejsou ovlivnění polskou vládnoucí stranou a jejími extrémy. ()

tereez

Film má sice něco přes dvě hodiny, ale díky zajímavému námětu se nestihnete nudit (a to i přesto, že podobu konce pravděpodobně odhadnete už v první čtvrthodince). Celé je to milé, pěkné, místy lehce vtipné, herci sympatičtí, Weronika Książkiewicz jako by z oka vypadla Třináctce, hlavní hrdinka zase byla celá upjatá fakjů pančelka. Znovu se na to nepodívám, konec byl sladký až moc, ale pro dobrou náladu nebo holčičí večer s vínem doporučuji. ()

Maximilianus

Poliaci veru vedia robiť filmy, a tentokrát to dokazujú originálnou, inteligentne vtipnou a milou, navyše sviežou a ľahkou romantickou komédiou. Dialógy sú premyslené, dej vrámci žánru menej predvídateľný, herci sympatickí, hudobné číslo pred koncom filmu prekvapivo dobré. Čo mi trochu vadilo bolo, ako tvorcovia za pomoci nenápadných skratiek dospeli k až preidealizovanému záveru. Na druhej strane to malo aspoň pointu, takže im to odpúšťam. Reálne hodnotenie filmu 7,8, keď sa na to pozerám žánrovo tak 8,2, výsledok 8/10. Možno keby sa tvorcovia nebáli vystúpiť zo šablóny romantických komédií úplne a záver filmu by dopadol inak, alebo pred koncom poskytli divákom aspoň malý zvrat, išiel by som aj na vyššie hodnotenie. ()

pushover

Romantická komedie s dramatickými prvky, jakou by rádi natočili i u nás, kdyby to uměli. Jasně, patosu tam bylo dost a pokrátit by filmu taky neuškodilo, ale celkově skvělé. ()

1mArc0

Na tú dĺžku, a ten americký spôsob romantiky, to nie je zlé.. keby to nebolo spravené na americký spôsob, by to stálo s tým skvelým humorom, o niečo viac. Na uvoľnenie, nič viac. /55 %/ ()

VOD tipy na konec srpna

VOD tipy na konec srpna