Ciri nemá pochopení pro Geraltovy způsoby a sama odvážně překonává náročné překážky. Kvůli intrikám a podezřením mezi členy Bratrstva se z Yennefer stává štvaná zvěř. (Netflix)

LachtanShows

Zpočátku série jsem se obával, že mi Witcher letos nebude tankovat už od začátku, nikoli až po přelomu jako předloni. Teď se ale potýkám s opačným, nečekaným problémem - koukal bych stále dál a dál, ale čas mi nehraje do karet. ()

warrenur

Ciri je mala wolwerinka a nebyt wtf-udalosti v zavere, ktory opat otvara mozne linie, jednalo by sa o vyrazne slabsi diel. Tentokrat sme mali ale priserky dve. Skoda, ze sme sa nedozvedeli ako sa volala ta, s tymi mnohymi ocickami a koncatinami. :) Inak, nemala ta prva, podla Vesemira, chcipnut iba "ohnom do srdca"? Zrejme rozpoltenie tiez postacuje. :) Trocha tej politiky a intrig medzi carodejmi. 40% Pozitivne hodnotim, po technickej stranke, mimoriadne "cistu" kameru, bez akychkolvek farebnych filtrov. ()

Fifer

Události v Kaer Morhen jsou OK, tam to šlape dobře. Spoilers: Ale dějová linka u Yennefer mi přišla vyloženě dementní. Vznešené čarodějky, které jsou v knize vyobrazené jako modelky, budou někoho sekat na špalku? What? Ten útěk s nachystaným koněm, kdy celá kongregace nejlepších čarodějů je není schopna zastavit? Ještě si v klidu při útěku promluví, popřemýšlí. To se fakt nepovedlo :-( ()

molcan2

Vzdávam sa ďalšieho seriálu kvôli programu scenáristov. Prečo majú byť všetky ženy super drsné a úžasné a všetci muži buď slabí, alebo tyranizujúci nízko postavení? Samozrejme, že je to program. ()

KHkomiks

Hlavně,že je to politicky korektní shit. Jej,kdyby to začali točit před deseti lety pro HBO, jako když začínali se hrou o trůny, tak věřím ,že by to dopadlo líp. Efekty by byly sice asi slabší,ale mělo by to příběh a hlavu a patu. ()

Wallis3 odpad!

Tak jo, tento Zaklínač byl, je a zřejmě bude prostě průser!  "MÁŠ S TOU PRINCEZNIČKOU PROBLÉM,  GERALTE? VŽDYŤ SIS TO SÁM VYBRAL,  ZA CENU BRATRA!" Co má společného Eskelova smrt s Ciri  která u toho ani nebyla??  "CHCE-LI BÍLÝ PLAMEN MOU SMRT, JSEM NA TEMNOTU PŘIPRAVEN!" Cahirova vzlétná slova, který nedávají smysl. A to je problém celého seriálu, PROSTĚ TO NEMÁ A NEDÁVÁ SMYSL!! Co na tom všichni tak žerete? Cahir:" JAKÝ SMYSL MÁ MOJE SMRT NYNÍ?" Yennefer: "ROZHŘEŠENÍ" Cahir: "MOJE?" Yennefer:"NE, MOJE" o par vteřin zaklínačské hrůzy později: Cahir: "PROČ JSI MĚ OSVOBODILA?" Yennefer:"JÁ JSEM NEOSVOBODILA TEBE, ALE SEBE!" No ty pýýýčo!!! Lauren Schmidt by někdo měl vyrvat tvůrčí pero, pokud možno i s rukou, aby už netvořila takový bezduchý kraviny a narvat jí to do prdele!!! ()

tomik99

Moc nechápu, jak Yennefer v minulém díle uprchla svým věznitelům a najednou se objeví úplně někde jinde, nikdo neřeší, kde byla a co se ji stalo a ještě ji svěří tak důležitý úkol jako popravu největšího nepřítele. Právě její dějová linka táhne seriál neskutečně dolů... Zbytek už šel, výcvik Ciri se mi líbil, i když se nedokážu ubránit, že to monstrum na konci tam bylo znovu jen na efekt, abychom si mohli odškrtnout další příšeru. Opravdu tam musela být? ()

Strmda odpad!

Jakože tohle byl můj poslední díl, nějak jsem nepochopil ten konec. Proč chtěli aby ho popravila ona "makes no sense"...proč je nechali utéct..."makes no sense"...D&D style...za mě unsubsrcibed ()

MasterD

Jde perfektně vidět, že knižní příběhy či povídky, ze kterých se minulé epizody trochu čerpalo, jsou kvalitní a drží seriál zajímavým, ale jakmile přijdou tito američtí scénáristi s něčím svým novým, je to totální a zmatený nesmysl. Zatím nejhorší epizoda této série, a ani trénink Ciri (který byl zde asi to nejzajímavější) to nenahradí. Nesmysly: Ciri vede Geralta do lesa, kde potkají onu obludu; Yenn na konci uteče a zachrání Nilfgarďana; Stregobor nepozná, že Yenn už nemá magii .. a další mňamky. Wiedzmin je můj oblíbený knižní hrdina a hodnotím to jako jedno z nejlepších fantasy, ale tento seriál... Snad se to vylepší a i se zlepší hudba, protože tam taky zatím nebylo nic nového. 60% ()

Solverino

Šmankote proč je tam tolik černochů a dalších "divnolidí"? Takhle si to autor fakt nepředstavoval... doufám, že budou i černoši se špičatýma ušima, jinak by to byl "rasízmus". Strašně to tahá za oči a člověk se nemůže soustředit na děj, i když tam už to taky dost pokulhává... ()

oasismanik

Veľký freestyle, bohužiaľ zatiaľ asi najnudnejšia časť, kde sa takmer absolútne nič neudeje. Vyzdvihnúť musím opäť perfektne vybrané a nádherné prostredie Kaer Morhenu a veľmi dobre fungujúcu chémiu medzi Geraltom-Ciri a Geraltom-Vesemirom. ()

Orion12

Prostě to nemůžeš srovnávat s předlohou, max jména postav a lokace, paní Laumer Schmid jede totální yolo improvizaci, kašle na nějakou předlohu- Geralt vezme ciri do lesa kde ví že tam asi je lešij nebo něco, geralt by jí nikdy neohrozil, navíc ještě ví že nemůže bojovat, nikomu z pevnosti o tom neřekne,20 magům a strážím zdrhne prostě yenefer bez schopností ještě s vězněm a ještě chvilku dají pokec před pevností. Celý příběh eskela pohřbili, lešijové přestávají dávat uplně smysl... První že se dá zabít jen ohněm potom lešije eskela dají vlkům jako wtf ? potom v lese najdou jiného lešije, těšíš se na fajn fight a pak to zabije zmutovanej lešij nebo stonožka nebo co to kurva bylo, tak najednou se dá lešij zabít i jinak než ohněm ? Triss je dobré křoví. Linka yennefer by totálně nemusela mít 20-30 min z celkový epizody... tolik prostoru neměla snad ani v knihách. Vesemirovi málem ty kontaktní čočky div nevypadnou z důlků a vypadá jak žába xd. Tak přesně takhle to dopadá když je tvůj hlavní tvůrce seriálu ŽENA, nemají se co srat do fantasy žánru a fakt jim to nejde. Hodnotím jak by to hodnotil totální neznalec předlohy co v životě o witcherovi ani neslyšel. Jinak je to odpad ! ()