Epizódy(16)
-
Der perfekte Plan (E01)
-
Döner-Connection (E02)
-
Russische Woche (E03)
-
Der Panther von Wattenscheid (E04)
-
Der Einprozenter (E05)
-
Kommissar auf Eis (E06)
-
Lug und Trug (E07)
-
Personenschutz für Fortgeschrittene (E08)
-
Kleingartenidylle (E09)
-
Feuchter Tod (E10)
-
Der Transporter (E11)
-
Fliegende Fäuste (E12)
-
Geisterjäger (E13)
-
Unschuldig (E14)
-
Kingpin (E15)
-
This Is not a Love Song (E16)
Hrajú
Sönke Möhring
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Blackout (2021) (seriál)
Ordinácia s výhľadom na more (2017) (seriál)
Tim Seyfi
Turecko
Najlepšie seriály:
Agent (2019) (seriál)
Dar (2019) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Anna Grisebach
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Alessija Lause
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kleo (2022) (seriál)
The Team (2015) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Uli Krohm
Nemecko
Najlepšie seriály:
54 hodín (2018) (seriál)
Kosmokid (2021) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Eva Verena Müller
Najlepšie seriály:
Barbaři (2020) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Daniel Wiemer
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Aykut Kayacik
Turecko
Najlepšie seriály:
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Kida Khodr Ramadan
Libanon
Najlepšie seriály:
4 bloky (2017) (seriál)
Greyzone (2018) (seriál)
Berlínská mise (2016) (seriál)
Anne Bolik
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Lekárka z ostrova (2018) (seriál)
Markus Knüfken
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Jochen Kolenda
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Peter Nottmeier
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Dom plný zvieratiek (2010) (seriál)
Irina Potapenko
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Neortodoxní (2020) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Jürgen Rißmann
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Peggy Lukac
USA
Najlepšie seriály:
Knallerfrauen (2011) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Anna Schäfer
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Knallerfrauen (2011) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Oliver Konietzny
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Mníšky v akcii (2002) (seriál)
Arved Birnbaum
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Barbaři (2020) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Folker Banik
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)