Epizódy(16)
-
Der perfekte Plan (E01)
-
Döner-Connection (E02)
-
Russische Woche (E03)
-
Der Panther von Wattenscheid (E04)
-
Der Einprozenter (E05)
-
Kommissar auf Eis (E06)
-
Lug und Trug (E07)
-
Personenschutz für Fortgeschrittene (E08)
-
Kleingartenidylle (E09)
-
Feuchter Tod (E10)
-
Der Transporter (E11)
-
Fliegende Fäuste (E12)
-
Geisterjäger (E13)
-
Unschuldig (E14)
-
Kingpin (E15)
-
This Is not a Love Song (E16)
Hrajú
Kai Ivo Baulitz
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Klinika Charité (2017) (seriál)
Ordinácia s výhľadom na more (2017) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Jo Weil
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z., rozprávač
Miesto činu (1970) (seriál)
Medicopter 117 (1998) (seriál)
Ela Paul
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Poslední polda (2010) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Matthias Haase
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Nick a Perry (2000) (seriál)
Mallorca (1999) (seriál)
Rolf Mautz
Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Eric Bouwer
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Ponorka (2018) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kasem Hoxha
Albánsko
Najlepšie seriály:
Skylines (2019) (seriál)
Maxton Hall: Svět mezi námi (2024) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Anne Diemer
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Dorothea Walda
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Therese Hämer
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Nele Kiper
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Mestečko Frühling (2011) (seriál)
Anja Nejarri
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Axel Siefer
Najlepšie seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Matthias Komm
Najlepšie seriály:
Ordinácia s výhľadom na more (2017) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Charlotte Bohning
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Janina Flieger
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Dirk Martens
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Dvě strany propasti (2023) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Clara Gerst
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Francesca Tu
Čína
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Maximilian Hilbrand
Najlepšie seriály:
Otec Braun (2003) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Prípad pre dvoch (1981) (seriál)