Epizódy(16)
-
Der perfekte Plan (E01)
-
Döner-Connection (E02)
-
Russische Woche (E03)
-
Der Panther von Wattenscheid (E04)
-
Der Einprozenter (E05)
-
Kommissar auf Eis (E06)
-
Lug und Trug (E07)
-
Personenschutz für Fortgeschrittene (E08)
-
Kleingartenidylle (E09)
-
Feuchter Tod (E10)
-
Der Transporter (E11)
-
Fliegende Fäuste (E12)
-
Geisterjäger (E13)
-
Unschuldig (E14)
-
Kingpin (E15)
-
This Is not a Love Song (E16)
Hrajú
Laura Kiehne
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Kordula Kohlschmidt
Najlepšie seriály:
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Renato Schuch
Najlepšie seriály:
Berlínští psi (2018) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Vraždy mezi muškáty (2008) (seriál)
Heiko Pinkowski
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Ronald Kukulies
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Der Tatortreiniger (2011) (seriál)
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Hotel Adlon (2013) (seriál)
Werner Hansch
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Kriminálka Kolín (1999) (seriál)
Tim Wilde
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Pasáci (2023) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Oliver Bröcker
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Blackout (2021) (seriál)
Ordinácia s výhľadom na more (2017) (seriál)
Matilda Merkel
Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Mirka Pigulla
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Klaus Zmorek
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Christian Hockenbrink
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Linda Chang
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Romanzo criminale - La serie (2008) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Peter Lohmeyer
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Sami proti času (2010) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Marc Ben Puch
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Boj o ťažkú vodu (2015) (seriál)
Knallerfrauen (2011) (seriál)
Barbaři (2020) (seriál)
Walter Gontermann
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Ilse Strambowski
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Vraždy mezi muškáty (2008) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Dagny Dewath
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Policajti z hôr (2019) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Mestečko Frühling (2011) (seriál)
Sebastian Kroehnert
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Důkaz na dosah (2002) (seriál)