Na začiatku druhej série si Ash Williams (Bruce Campbell) konečne užíva svoj vysnívaný život v Jacksonville. Ale to len do chvíle, kým ho počas párty nenapadnú dvaja démoni. V tej chvíli je jasné, že svet opäť potrebuje jeho silu a Ash musí so svojim tímom opäť bojovať proti nesmrteľnému zlu. (Marceloo)

Marceloo

Na začiatku druhej série si Ash Williams (Bruce Campbell) konečne užíva svoj vysnívaný život v Jacksonville. Ale to len do chvíle, keď ho počas párty napadnú dvaja démoni. V tej chvíli je jasné, že svet opäť potrebuje jeho silu a Ash musí so svojím tímom opäť bojovať proti nesmrtelnému zlu. - Druhá séria má velmi silný rozbeh, ale v druhej polovici jej akosi dochádzajú sily. Ash je stále v perfektnej forme a jeho hlášky sú nezabudnutelné. Poteší aj prítomnosť viacerých zabudnutých postáv, ako napríklad legendárnej Cheryl. Stanica STARZ sa našťastie nebojí žiadnych hlúpych obmedzení, takže krv a rôzne ďalšie telesné tekutiny tu tečú potokom. Z finále nemám úplne najlepší pocit a myslím, že dve série tomuto seriálu momentálne úplne stačia, a ak chcú tvorcovia pripraviť tretiu, mali by si radšej trochu počkať. + herec z The Evil Dead a Evil Dead + herec z Suburban Gothic a Trash Fire + herečka z I Spit on Your Grave 3 + herec z Wolf Creek + herec z The Midnight Meat Train a Darkness Rising + herec z The Boy + herečka z The Evil Dead ()

MM_Ramone

Americký režisér Sam Raimi, spolu so svojim starším bratom scenáristom Ivanom Raimim, oživili v roku 2015 kultové horrorové dielo. Fanúšikovia fenoménu "Evil Dead" sa opäť môžu stretnúť s charizmatickým Ashom J. Williamsom a vrhnúť sa do boja proti temným démonickým silám. Tento krát vo forme televízneho seriálu, ktorý nesie názov "Ash vs. Evil Dead". Druhá séria bola vyprodukovaná v roku 2016. Pozostáva z desiatich častí: 1. Doma, 2. Pitevňa, 3. Posledná runda, 4. Opitý koráb, 5. Uväznenie, 6. V pasti, 7. Blud, 8. Ash dva krát rež, 9. Zase doma, 10. Druhý príchod. Je to šialená jazda plná krvi, násilia, hnusných démonov a čierneho humoru. Ash sa oháňa svojou motorovou pílou, strieľa na všetky strany z brokovnice so zrezanou hlavňou a hádže jednu drsnú hlášku za druhou. **** ()

NinadeL

Ze starých známých se do Ashových dobrodružství připojují Ted Raimi, Joel Tobeck nebo Stephen Lovatt. Lucy se sice ještě nepodařilo stát se kmotrem podsvětí, ale co není, může být ;) 2. série je rychlá, vtipná, plnà nápadů, které jinde nepotkáte. Nechybí cestování v čase, blázinec a nakonec tu není jen jedna Lucy, ale dokonce hned dvě. Víc nelze po téhle show chtít. ()

ConanVJ

Druhá série navazuje přímo na první příběhově a nasadila spíše více humoru než hororu. Není to na škodu, ale temnější atmoška posledních dílů by se mi líbila víc. Krve je zde opět hodně a všelijakých zmutovaných potvor a démonů taky. Celkově je většina dílů slabších než u první série, ale našláplej konec mi to vynahradil. Proto dávám 2. sérii 86% :) ()

ScarPoul

O trochu slabšia ako prvá séria. To ale neznamená že je to menej krvavé, alebo vtipné. Má to v sebe stále tú nadsázku a debilný humor a tiež je to prešpekulovanejšie v rámci vrážd. Čo oceňujem je predstavenie ďalšej sorty démonov, ktorá komplexnosť príbehu posúva ďalej. A rovnako je tomu aj v rámci takých dejovým zvratov ako cestovanie v čase a ďalší návrat do Cabin in the woods. Pekných a chutných dievčat je tu tentoraz pomenej a ak sa aj nejaká zjaví odíde pomerne rýchlo zo scény. Čo je trochu škoda. Inak stále taká pohodová jazda k starým slasherom za sprievodu parádnej hudby a sympatických postáv. 2. séria - 80% ()