Miliardy

USA, (2016–2023), 78 h 58 min (Minutáž: 49–61 min)

Paul Giamatti, Damian Lewis, Maggie Siff, Malin Åkerman, Toby Leonard Moore, Liz Celeste, Marko Caka, David Costabile, Jeffrey DeMunn, Terry Kinney (viac)

Držitelé cen Emmy® a Zlatý glóbus® Paul Giamatti a Damian Lewis excelují ve spletitém dramatu o mocenské politice v newyorském světě velkých financí. Mazaný a protřelý státní zástupce Chuck Rhoades (Giamatti) se dostane do ostrého střetu s geniálním, ambiciózním králem spekulativních investičních fondů Bobbym "Axe" Axelrodem (Lewis). Oba využívají veškeré své moci, vlivu a taktik, aby se navzájem přechytračili. V tomhle aktuálním, provokativním seriálu jde totiž o miliardy. (HBO Europe)

KraLuban

Skvělé, na samé hranici pěti hvězd. Chytré, zábavné, úžasní hlavní "hrdinové"....z nichž v posledku vlastně nikdo hrdina není. Je skvělé pozorovat, jak jsou hlavní postavy nečernobílé - úžasný a neohrožený obhájce práva je vlastně egoistický kariérista a geniální filantrop a investor je vlastně dravec bez morálky. A i proto je to tak super. ()

dauby

Je to dobrý seriál, ale jako obvykle to od určité chvíle ztrácí grády a pak už je to pořád stejné, mlácení prázdné slámy pořád dokola. Čtyři série bohatě stačily. ()

hujerita

Excelentný seriál. Niektoré časti troška slabšie, ale samozrejme žiadny priemer. Jednoducho paráda na druhú. Damian a Paul predvádzajú to najlepšie herectvo. Vrelo odporúčam, aj keď to nemusí byť seriál pre každého. ()

vla_mira

První sezóna je strhující, druhá zatím příliš rozvleklá, záležitosti kolem Chuckovy kariéry vyloženě nudné. Díky bohu alespoň za Taylor. ()

ZionelloSVK

Skvele spracované prostredie finančnej vojny a aj tej morálnej a zákonnej. Človek sa pohybuje na tenkej hranici medzi kriminalitou a čistym biznisom. Alebo je to čistá kriminalita ale nedokázateľná? Je biznismen ako Axelrod zlý človek, alebo len otrok okolností? Tento seriál je veľmi zaujímavý v tom ako servíruje jednotlivé osobnosti a skvelo dokáže pomotať. Herci fakt skvelo obsadení a celkovo prechody medzi sympatickým a hnusným sú dynamické a skvelo zahrané. Ja som ako divák maximálne spokojný. Takto presne si finančnú mafiu z wall street a americkú spravodlivosť predstavujem že by mohla vyzerať. ()

Lockeroom

Velmi slušné, Fascinující je Asia Kate Dillon. Ta ( ten ?? ) zde není v obsazení napsána, ale do budoucna by mohla být velký fenomén. Hraje skvěle a charisma jako zvon. ()

Forgotten.

Je priam neskutočné, že Billions i s pribúdajúcimi časťami zreje ako víno. Tretia séria bola zatiaľ to najlepšie, čo seriálový rok 2018 priniesol. 07.05.2019: Štvrtá detto. ()

ppfox

Tak jsem zkusil první 3 díly a úplně mě to semlelo. Čím dál jsem se v seriálu posouval, tím víc a víc jsem mu propadal. Některé díly jsou doslova dokonalé - to není fráze, ale opravdu DOKONALÉ!!! Doufám, že očekávaná 4 řada bude dále gradovat a příslib spojení sil 2 hlavních představitelů nabízí nepřeberné množství až šílených možností a kombinací i když...nevím proč, ale myslím že spojení nebude trvalé...? Za mě patří tenhle seriál k tomu nejlepšímu, co jsem kdy viděl. Ta chemie mezi několika hlavními i vedlejšími postavami na vás místy z obrazovky doslova vystříkne :-) Dávám 6* ()

IndyJones

Po dokoukání Suits jsem pomalu přešel na Billions a úroveň seriálu je o dost vyšší, ovšem dlouho jsem si hledal cestu k nějaké postavě. Nakonec mě Billions mají a to díky především ústřednímu duu. ()

Dexter se dočká prequelu

Dexter se dočká prequelu

08.02.2023

Minulý týden byla oznámena fúze mezi stanicí Showtime a streamovací službou Paramount+, obojí patří pod Paramount Media Networks, takže v praxi to bude znamenat jenom více sdruženého obsahu na jednom… (viac)

Hank Azaria ztvární Tima Cooka

Hank Azaria ztvární Tima Cooka

22.08.2021

Slavný herec a komik Hank Azaria ztvární jednu z vedlejších rolí současného šéfa Appleu Tima Cooka v novém antologickém seriálu Super Pumped od stanice Showtime. Projekt se bude zabývat vzniky… (viac)