Bloodsucking Bastards

Máte firmu v ktorej väčšina zamestnancov len odpočíva a ich pracovná morálka dosahuje úroveň bodu mrazu? Ste nadriadený, no nikto vás nerešpektuje, ba priam pri nabádaní o zvýšenie pracovného úsilia ignoruje? Návod na riešenie daného problému nikdy nebol jednoduchší! Zameňte manažment za ten, ktorý v noci bdie a cez deň spí, rovnako ako v jednej zo spoločností, ktorá sa zaoberá predajom tovaru cez telefón. Novým hlavným manažérom predaja sa totiž nestáva podľa očakávania tak trochu plachý, no zato ambiciózny Evan (Fran Kranz), ktorý kvôli rozchodu s kolegyňou Amandou (Emma Fitzpatrick) nezažíva zrovna najšťastnejšie obdobie, ale Max Phillips (Pedro Pascal), ktorého jediným cieľom je zvýšiť výkon všetkých zamestnancov s pomocou ich premeny na upírov. Podarí sa zamilovanému páru a niekoľkým priateľom z firmy dostať do bezpečia, a tak sa vyhnúť zrodu novej éry spoločnosti? (*CARNIFEX*)

Standic1

Humorem mi to trošku připomíná dialogy dvojce Pegg/Frost ve stylu soumraku mrtvých, a to mě prostě baví. Celkově parádní myšlenka, výborné scénky a Amanda? hmm, ta je fakt kus! Mimo jiné Tim, jakoby z prdele vypadl Matthew McConaugheymu v True Detective a spolu se strážníkem Frankem fakt válí a stal se tak mojí nejoblíbenější postavou :) ()

Flopik

Prvá polhodinka ma skôr otravovala, ale potom prišiel skvelý masaker s výbornými vtípkami. Dĺžka poteší a komu príde začiatok smiešny, dobre pre neho. Neskôr je to celkom režba, s čiernym ochrancom, s chalanom čo hrá počas masakru s upírom kameň, papier, nožnice, no a so zamilovaným párom. Na viac ako 3* určite nejdem, vtipu bolo málo ale  inak pohode hororová komédia. Potešil Pedro. ()

Bozvav

Začátek dosti nudný, ale pak se to ocela rozjelo. rozhodně ne horor, ale obstojná parodie. Taková jednohubka za dvě a půl hvězdičky. ()

Raziel_cz

Zábavná blbost, ve které jsou manažeři a právníci doslova upíři. Fran Kranz automaticky povyšuje jakýkoliv film, v němž se objeví, a tady má navíc po ruce Joeyho Kerna, který vypadá jako úchylnější verze Matthewa McConaugheyho z True Detectiva. O'Connellova svižná se podepsala pod překvapivě fungující humor a závěrečná vyvražďovačka na rozdíl třeba od Cooties také není marná. Z ranku nízkorozpočtových hororových komedií jedna z těch lepších. Ačkoliv do Deathgasmu má daleko. ()

AngelG

" Tick, tock motherfucker.." Velice lehce se může stát, že zapomenete na to, že tam má jít vlastně o nějaké upíry. Jelikož už od prvních minut to je skvělá kancelářská podobizna Office nebo IT Crowd, plná černého humoru a super stupidních hlášek a rozhovorů. Všemu velice napomáhá příjemné obsazení, ztvárňující fajn postavy, které si ihned oblíbíte a děj, který je poměrně originální (když si odmyslíte lehkou podobnost s Fright Night) a není tak hloupý, jak by se na první pohled mohlo zdát. Takže určitě fajn oddechovka. ()

beso74

Hovorím: Nie. No nie ako tak chudák Evan (Fran Kranz) svojej po uši zaľúbenej kolegyni, ale Nie ako Nie. Tento film si totiž cestu ku mne nenašiel. Kombinácia Clerks a Upírov je síce postavená na zaujímavej premise, že pre prácu v office je lepši ako ulievajúci sa človek poriadne makajúci upír, na hororovú komédiu to proste nestačí. S humorom to väčšinou nemá nič spoločné, s hororom miestami. Tvorcovia sa snažili ale u mňa to nestačí. Byť v práci 5 dni v týždni je častokrát oveľa väčší horor a niekedy aj komédia. ()

ratpile

Administrativně-upírský sitcom-film s vizuálem Komisaře Rexe. Laciná, tempem nevyvážená podivnost, která ale baví flegmatickým osazenstvem kanceláře a celým tím neotesaným naroubováním upírů místo Rickyho Gervaise. Vydržet celovečerák chtělo ale místy přeci jen dost sebezapření. ()

XXXXXXXX

Příjemné překvapení v rámci upíří komedie. Jen doufám, že se těchto firemních metod nechytnou v Česku, to by byl docela průser. ()

Pitryx odpad!

Který trouba tohle srovnává s „The Belko experiment“ v tamějším popisku?. Toto je o něčem naprosto jiném, a prvních čtyřicet pět minut možno skáknout na pivo. Tedy, pokud vás nebaví sledovat dění v kancelářích, a stupidní kecy. A myslíte, že se to pak zlepší? Omyl, jede to ve stejné linii, a pár gore skoro na konci to nemůže zachránit. Maskéři totálně bez nápadů, a navíc se nějak nepředřeli, stejně jako trikaři. Ani jeden sympatický hrdina, naopak hnusná a nesympatická hlavní hrdinka. Závěr je pro mne jednoznačný, a asi ani nemusím zmiňovat, že jsem chvilkami přetáčel. ()

VanBradley89

První půl byla až na pár hlášek docela nuda. Měl jsem i tendenci to vypnout. Ale v momentě, kdy si vysvětlí co se v jejich firmě vlastně děje, to nabere ty správné obrátky, plné krve a černého humoru. ()

Facerr

Dejme tomu, že bych tomuhle chtěl dát 4 hvězdy. Jednu bych ubral za to, že se vydává za komedii, druhou za trapnost ubíjejících dialogů a třetí za hodně nudnej a bezduchej děj. Tohle mě fakt nechytlo. Spíš to vypadalo, jako pokus Famáků natočit za málo peněz vampírskej trhák. Trhák to ale rozhodně není:/ ()

Maraboy

Upírská komedie plná "trapno" komických hlášek a dialogů,občas to funguje občas ne. Naštěstí ke konci filmu se to docela rozjede a je to celkem zábava,ale né tak úplně muj krvavej šálek čaje.Takže pokud vám v práci váš šéf pije krev možná vás chce proměnit na upíry a vaši kolegové už možna jima jsou,pak se na tenhle film mrkněte.... 55% ()

Richie4422

Do tohto filmu som sa zamiloval. The Office v upírskom kabáte. Inteligentný a absurdný humor, bezchybné gore, skvelé obsadenie a aj napriek tomu, že sa dej odohráva v nudnom prostredí kancelárie, človek sa nenudí ani sekundu. Začiatok filmu je vtipný so zameraním na trávenie "pracovného" času, divák sa zoznámi s jednotlivými postavami a hlavne ho úvodná časť filmu predpripraví na geniálny upírsko-hororovo-komediálny masaker. Franz Kranz z The Cabin in the Woods a Pedro Pascal z Game of Thrones/ Narcos, si tu hrajú vlastnú bitku a vedľajšie postavy humorne dopĺňajú jednu i druhú stranu. Pre mňa veľké prekvapenie. ()