Spievaj

• Česko Zpívej (viac)

Podnikavý chlapík Buster Moon má poslednú šancu zachrániť divadlo, ktoré zdedil po svojom otcovi. Všetko staví na jednu kartu – na veľkolepú talentovú spevácku súťaž, akú svet ešte nevidel. A rovnako ako je pestré zloženie zvieracích súťažiacich, je pestrý aj ich repertoár, ktorý sa rozpína od Franka Sinatru až po Lady Gaga. Tvorcovia Mimoňov a Tajného života maznáčikov sa tentokrát vydali dobývať kiná s príbehom, ktorý vám pohladí nielen dušu, ale aj uši. Možno by Busterova talentová show nebola tak veľkolepá, keby sa jeho verná sekretárka slečna Crawlyová (chameleónka s veľmi neposednými očami) nepomýlila vo výške finančnej odmeny pre víťaza na letákoch, ktorými zaplavila mesto. A tak sa v deň súťaže pred Busterovým divadlom vytvorí dllhočizný rad nadšencov, ktorí veria vo svoje víťazstvo. Medzi nimi čakajú aj očividné talenty. Napríklad opičiak Johnny, syn gangstera, ktorý Johnnyho spev neuznáva, pretože banka sa s ním vykradnúť nedá... Rosita je zas tak zamestnaná výchovou svojich malých prasiatok, že si môže spievať maximálne v kuchyni. A hlasovo dokonalá slonica Mína zo seba pred ľuďmi nedokáže vydať ani hlások. Lenže keď máte sen, mali by ste za ním ísť, aj keby ste mali pri svojom snažení na chvíľu padnúť. Ako hovorí Buster Moon: „Na tom, že dopadnete na dno, je najlepšie to, že ďalej už vedie cesta len hore." (Cinemart SK)

Matli

Průměrný průměr. A že bych dával hvězdičku navíc za super výběr písniček, to se mi moc nechce. Ale hezké to je. 62% ()

Monisek

Pěkná animace a chytlavé písničky. Pro milovníky hudby to určitě stojí za shlédnutí. Příběh je až moc průhledný, ale to mi vůbec nevadilo :-) Občas se i zasmějete. 70% ()

owwidius

Neviem preco zvolili tak infantilnu animaciu, lebo uprimne trochu som sa z obrazkov bal, ci to nebude cisto detska zalezitost. Ale hodnotenia to malo dobre, a musim povedat, ze to je fakt cool a zabavne. Samozrejme je to len oddychova jednohubka, vela prevratnych vtipov alebo napadov tam neni, ale oplati sa to videt. [#53/2016] ()

Gaia.M

To bylo boží! :D Já na ty animáky poslední dobou moc nejsem. Miluji ty starší, ty nové mi přijdou nudné a na jedno brdo. Ale tohle se povedlo. Asi nejspíš proto, že já prostě miluju ty písničky, které tam zněly. Takže super. ()

BOURQUE

Veľmi sympatické a pekne nakreslené postavičky, ktoré si veľmi rýchlo nájdu cestu k vášmu srdcu. Samotný príbeh by zaslúžil ešte trošku väčšiu odvážnosť, ale prípadné nedostatky zakrývajú citom vybrané a predvedené songy. Pre milovníkov skvelých pesničiek takmer povinná záležitosť. Osobné hodnotenie: 80% (****) ()

Faila

Ačkoliv mám animáky moc ráda a jen málokdy se stane, že by mě nějaký výrazně zklamal, k tomuhle jsem z nějakého důvodu přistupovala dost opatrně. Poměrně rychle jsem se ale nadchla a ujížděla nejen na zásadní hudební lince, ale i na příbězích a postavách samotných. Přišlo mi to úžasné a zajímavé, moc jsem se u toho bavila a v určitých pasážích jsem samozřejmě dostatečně smutnila. Jenže velké finále pro mě bylo taky velký zklamáním. Ty songy, které tam postavy celou dobu nacvičovaly a na které jsem se v celém jejich božském znění moc těšila, nakonec nezazněly, a ty, které zazněly místo nich, mě absolutně nedostaly. Spíš otrávily. A bohužel tenhle pro mě nepodařený závěr celý tenhle film u mě dost shodil. ()

Rathalos

Tak to bola poriadna animovana jazda,velmi sa mi to pacilo,vyborna animacia,hudba,pribeh,roztomile postavicky a navyse aj zabavne,potesilo to moju dospelacku dusu...:-) ()

Olík

" Sing, sing, sing, sing.-Everybody start to sing-La dee da, ho, ho, ho-Now you're singing with a swing". No nevím jak Vy, mně do zpěvu zrovna 2x nebylo. Hodně zvířátek, hodně písniček...ale co dál?...ploché jako hruď vietnamské maratonkyně! Dětem se to ale bude líbit...jak už jsem se zmínil, je tam hodně zvířátek :D ()

Wallis3

Filmů kde si týnejdž jdou vyzpívat svůj sen, poněvadž prostě nic jinýho neumí, je taková přehršel, že by se v tom patosu utopilo půl světa. Tak se toto téma zřejmě snažili ozvláštnit tím, že tam narvali zvířátka a udělali to v animé. No je to stejnej maglajs, jako tisíckrát předtím. Film hraje na city, protože ta ježura, čunice nebo slonice byly táááák roztomilý,ťuťuňuňu-ale prosím vás!!!!, aby to vehnalo slzičky přecitlivělým jedincům do očí, ale vůbec s ničím novým se nedošlo. Slabší tři, možná změním i na dvě, ale hlavně si to zasloužilo za tu automyčku a Mimoně hned v úvodu distributora filmu 😉 ()

helloween93

Kasovně slabý rok 2016 Universalu zachraňovaly dva animáky, a to The Secret Life of Pets a Sing. Mazlíčci byly nejvýdělečnějším projektem Universalu v roce 2016 a Sing vydělalo rovněž velmi slušné peníze a v USA (i celosvětově) zcela smetlo Foxáckou Dobu Ledovou 5. Studioví hlavouni nasadili Sing před Vánoci ve velmi nabitém premiérovém víkendu (Pasažéři, Assassin’s Creed, Why him?), navíc kinům kralovaly SW. Sing se však dokázalo prosadit a z filmu se stala kasovní trvalka. Za úspěch vděčí několika faktorům - zvířecí muzikálový animák, zajímavý tracklist a doba Vánoc, která kasovně vždy táhne. Na filmu se mi líbilo, že nebyl dětinský, nemoralizoval a příběhově byl příjemným překvapením. 3* ()

Kotletka

Hóódně špatný.. Animáky mám vážně ráda, ale tohle se nedalo. Většina postav buď vyloženě zlá nebo alespoň strašně hloupá. Hudební čísla některá docela povedená, ale takovýto opravdu kulervoucí je možná jedno ke konci. Příběh nelogický, až debilní. Hlavní zápletka se dala vyřešit za dvě minuty /SPOILER - "Omlouvám se, stala se tisková chyba, hlavní cena je 1000 dolarů. Talentová soutěž přesto bude, kdo má zájem zůstat, může. Navíc nebudu trvat na tak velkém časovém zápřahu, když jde jen o tisícovku." - vyřešeno KONEC SPOILERU/, navíc se tam fakt divně pracuje s morálkou. Nevím, jestli má být v pohádkách opravdu taková adorace kradení a zmrdismu všeho druhu:-/ Jedna hvězda za prasnici a Gagaprase a pár povedených vtípků. ()

HenryIvan

Aby som úprimne povedal, nemám ani potuchy prečo, ale animované zvieratá, ktoré spievajú a tancujú sa mi dosť páčili. Celé to je také uhladené, sladučké, no jednoducho animované. Veľmi dobrý výber piesni. 80 %. ()

chrispe

Průměrný animák, který sází na písničky a docela mu to vychází. Prasátka a gorilák super ;) Opravdu bavit jsem se začala až na začátku koncertu, ale postupně moje pozornost stejně opadala. ()

Hpatrik

Stokrát viděný koncept, který by šel uchopit a zpracovat mnohem lépe. Sing si však na nic nehraje, a ani se příliš nepáře s logikou, ale dokáže oslnit známými songy v nápaditém a chytlavém aranžmá, líbivou animací a překvapivě se nezalekne i nějakých emocí. ()

Torgal

Čo som po traileroch vnímal ako odpudivú komerciu s nesympatickými prasatami sa po zhliadnutí vyprofilovalo na príjemnú komerciu s nesympatickým myšiakom. Je to jednoduché a propaguje to plytké hodnoty, ale každá z mnohých postáv má slušný minipríbeh a sledovať to je celkom zábava. Stále ale zábava na úrovni talentovej súťaže. 6+/10 ()

CommanderCZ

Nestává se příliš často, abych se na nějaký film těšil tak moc dlouho a potom hned šel na premiéru. Jenže Zpívej v to přímo vybízelo a já se nemohl dočkat, až jej zhlédnu. Film nabízí pořádnou porci hudby a člověk se několikrát zasměje. Více méně je vše na jedničku, děj je nepředvídatelný a konec opravdu překvapil. Hlavní myšlenka je geniální. Do toho všeho se vmísí náhlé scénky, které pobaví. Tento animák si zaslouží pozornost. A ač má také nějaké své chyby, nebojím se udělit plný počet. "Ze dna vede jediná cesta, a to: vzhůru!" ()

wolfkodlak

Myslím že na odreagování naprosto skvělé :) Jen palec velký dolu za tu Ewu farnou ! měli tam raději nechat anglický originál, který je mnohem lepší :) ()

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord