Tajemství dračí pečeti

• Česko VIY: Tajemství dračí pečeti (viac)

Neuvěřitelné příběhy, kouzla, skvělé herecké obsazení. Anglický kartograf dostává od cara zakázku - namalovat mapu Dálného Východu Ruska. Během dlouhé cesty plné úžasných zážitků se dostává až do Číny. Během putování se setkává s mistry bojových umění, čínskými princeznami, Dračím králem a objevuje záhady dračí pečeti. (Filmbox)

WikingVik

Mě to tedy moc nesedlo, ale určitě ten film neodsuzuji. Jde o to, že je to spíše výpravná pohádka ... tzn. šlo by použít v módu: děti to pobaví a dospělák si u toho může zdřímnout. ()

Ondak

Tak předem hodnocení musím zmínit, že je třeba brát film spíše jako pohádku a ne pravé fantasy. Sice by to fantasy mohlo být, ale je to vše takové hrozně barevné, bez kapky krve a i jednání postav připomíná spíše pohádku. Protože jednání postav je opravdu divné a divný je i celý příběh. Nakonec jsem se ale vyloženě nenudil. Efekty jsou udělané spíše do 3D kin a jejich úroveň by mohla být také o něco lepší. Film láká na známé herce Arnolda Scwarzeneggera a Jackyho Chana, ale ti ani nevím proč ve filmu jsou. Hrají téměř nedůležité role a všeho všudy jsou ve filmu kolem 20 min. Pokud se těšíte na pravé Fantasy, tak se raději ani nedívejte. Jsou tu ohromné rezervy v tom jak by mohl být film lepší. Takhle mi to přijde jako nevyužitý potenciál. Škoda... ()

karel63 odpad!

Nikdy v životě by mě nenapadlo, že film s Čekym Čenem a Árnym bych hodnotil jako odpad. Všechno bylo špatně. Nepochopitelné. ()

Zackk

podíval jsem se na to jen kvůli arnoldovi, abych pak zjistil, že je arnold absolutně vedlejší postava která má tak pět scén. kdyby byl aspon zbytek filmu nějak stravitelný, ale až tak v půlce jsem se chytil, strašně moc postav, bylo tam všeho moc. zkrátka blbost ()

Oup

Musím povedať, že najviac som sa pobavil na tých komentároch tu, niektoré sú vážne luxusné 😀. Inak je ta vážne slabá rozprávka, asi ako z pekla šťastie, len Čínsko Ruská ()

JancakV

Ujmout se toho někdo kdo umí režírovat, stříhat, napsat dobré dialogy, je výtvarně nadaný a není barvoslepý, mohl to být fakt dobrý film. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Tajemství dračí pečeti." Čína s Ruskem si podala ruce a natočili pohádku s dráčky. ;) Pokud k tomu přistoupíte jako k pohádce, těžko budete nespokojení. Scény s Arnoldem Schwarzeneggerem a Jackiem Chanem jsou kladem filmu. Pokud to chcete vidět ( jako já ) kvůli nim, tak do toho. Ale POZOR není to prostě pro dospělý, tak to tak berte. - 50%. ()

TomQ

Odpad dávám jenom filmům, které jsou tak špatné, že jsem se nevydržel dívat až do konce. To je případ tohoto filmu, prostě jsem se nudil a asi půl hodiny před koncem šel dělat něco jiného. Přesto odpad nedávám, protože tenhle film tak nějak nenaplňuje tu klasickou podobu béčkového propadáku. Tak jednu hvězdu za snahu. ()

ferrari2

Jackie Chan- záruka nepozerateľnosti. Ešte som nevidel film s ním, kde by nerobil tie svoje "kúsky" antimrštnosti. Ospravedlňujem sa, film som nevidel, ale nejak verím, že aj tu to ukáže......... ()

ilegal1983

Ajajaj digibordel a este nudny.Zaciatok neni taky zly a to hlavne koli Arnoldovi ktory pokial je pred kamerou nenudi.Ako Anglican na hrade celkom obstoji s jeho bombami a zavalitym sice vekom oslahanym telom.Jackie Chan uz ale nema take charizma a jeho dcera princezna rovnez.Anna Curina ma tiez dobru rolu a neni nijak otravna problem ale je dej.Proste som to nedokazal dopozerat pre obriu stopaz ktora po polovici zacne totalne nudit.Doporucujem tak pozriet prvu polovicu ktora vypravacom zo zaciatku navnadi na slusny dobrodruznak a ist radsej na pivo. ()