Sára (Linda Cardellini) kedysi urobila bežnú chybu. Zobrala si chlana Dustyho (Mark Wahlberg), ktorý bol zábavný a sexy, avšak len do chvíle, keď sa stal otcom. Ako otec zúfalo nefungoval. A preto ho neskôr vymenila za Brada (Will Ferrell), ktorý bol vždy seriózny a zodpovedný. Bohužiaľ, tieto jeho kladné vlastnosti si jeho deti neustále mýlili s nudou. Brad by sa kľudne nechal rozkrájať, keby ho deti brali ako otca, ale jemu to nejde... Po čase sa zrazu zjaví Dusty, ktorý je stále tou testosterónovou mašinou ako kedysi, a rozhodne sa Brada zničiť. Brad si uvedomí, že so slušnosťou a zodpovednosťou by v tomto súboji nemal šancu obstáť, a tak sa do Dustyho pustí jeho vlastnými zbraňami, ktoré však zúfalo neovláda. Aj preto sa z nenápadného podrýpavania stane regulérna vojna, do ktorej sa ako rukojemníci zapletú aj tí, o ktorých sa protivníci bijú – Sára a obe deti. (Cinemart SK)

Corpsegrinder

Má to pár zábavnejch scén ale film se převážně drží zbytečně zpátky. Od hlavní dvojky jsem čekal víc ujetosti a vtipu, tohle je ovšem zoufale prázdný a zapomenutelný. ()

tom.nosek

Námět a sem tam nějaký vtip ujdou a kdyby to byl krátkometrážní film se stopáží do hodiny, bylo by to i celkem fajn. Ovšem hodinu a půl s tímhle neutáhnou ani zdaleka. Velká mizérie. ()

F.W.Colqhoun

Ferrell a Wahlberg se mají rádi a dělat společně legrandu je baví. Daddy's Home produkuje méně divoké erupce parťácké chemie než předcházející společný opus The Other Guys - operuje v jaksi rodinnějším balení a nepatrně pod úrovní zuckerovské anarchie, návrat k osvědčenému modelu prťavý cool drsňák a uťápnutý zodpovědný pitomec ale nadále funguje i v úzkém rámci rodinné komedie, jíž se drží jako hovno košile. Dokonale zvládnuté a funkční anti-umění. ()

Hanys_

Ferrell jakožto nevlastní táta posera vs Wahlberg jakožto macho táta, který umí vše na co si vzpomenete. Celé to je strašně čitelné a den poté si nedokážu vzpomenout na nějakou fakt zábavnou scénku (krom závěru). Ale chápu, že i MW si potřebuje někdy odfrknout od náročnějších rolí a chce si zablbnout v něčem takovém. ()

Sayko

Jak píše mistr Malarkey, dali by se vypíchnout nějaké fajn scény, u kterých jsem se i zasmál, ale jinak to byla taková ta klasická americká komedie nepřinášející nic nového.. Jako rodinná komedie pro delší chvíle to určitě obstojí, ale po týdnu nebudete tušit, o co vlastně ve filmu šlo a abyste se na snímek podívali znovu, k tomu vás určitě nepřiměje. ()

Káronoš

Není to žádná hitparáda, ale pár gegů se vyřadilo. Nástup Marka a wrestlingovýho Johna do filmu byl parádní. U scény kdy farrel na basket. zápase střílí na koš jsem si malém cvrnknul. Starý-mladý pes bezdomovec taky pobavil. Slušná nenáročná komedie s poučným morálním základem. ()

Prochy38

Hrozně dobrej nápad! Hodně dobrá volba herců. Peckově nazvučeno! K mojí totální spokojenosti chybělo jen to, aby některé vtípky nesahaly do extrémů.. vyšetření koulí apod... protože jinak super. ()

bobstock

Nenásilná, odpolední komedie pro rodiče a náhradní pěstouny. Trochu amerického nehumoru, Vánoce v dubnu, oprásklá reklama na auto, pes jménem Tumor, Mark s Willem bez trička? 55% ()

filipvrbik

Nic jsem od toho nečekal (má to tu málo procent), o to příjemněji jsem byl překvapen- Will Ferrel a Mark Wahlberg v roli otce a otce rozehrávají hru o srdce Sáry plno jemného i trochu drsnějšího humoru...moc jsem se na závěr roku pobavil...80% (nejlepší scéna jednoznačně s motorkou jak projede celým domem) ()

aLPaC

Wahlberg s Ferrellem byla výborná dvojice v "Bengách v záloze". Tady už jim to tolik nejde, i když nuda to není. Wahlberg je super cool sexy frajírek a já mu fandil, i když bylo jasné, jak to dopadne. ()

dee.n

Will Farrell a filmy ve kterých hraje jsou pro mne trochu srdcovou záležitostí. Stejně tak se mi líbila i tato komedie. Super příběh, namet, já se bavila. Postavy byly dobře napsané a dojímavý Brad a drsnak Dusty s sebou přinesli radu komických situaci. Byla to komedie a já se opravdu bavila, některé vtipu pobavily vice, jiné méně. Skvěle je, ze se film obesel bez stupidního, či fekálního humoru. Podle mě by si film zasloužil vyšší hodnoceni. I za ten vtipný konec :D. ()

Hepy13

Líbil se mi nápad, vtipy i vynechání vulgarismů typických pro americké komedie. Někteří píšete že měl přijít dvoumetrovej svalovec místo Marka. Ale málokdo má takovej zmrdskej výraz v obličeji jako Mark Wahlberg, kterej se vetře zpátky ke svojí bejvalce a snaží se získat rodinu zpět. A stejně tak svkělá volba Willa Ferrella v roli otčíma outsidera. ()

Pawlisman

Spousty dobrých vtipů, krásně a jemně vytvářený humor, nezvykle. Na druhé straně několik kýčů a klasických amerických poklesků a trapností. Navíc mnoho hluhých míst. Film, který osciluje mezi 3 a 5*, nakonec pouze 3 ačkoliv své silné světlé chvíle má. ()

Tom Cruise a další neskutečný kousek

Tom Cruise a další neskutečný kousek

22.04.2015

Studio Paramount právě na CinemaConu představilo svoje nadcházející filmy. Komedie o tom, jestli je lepší táta Will Ferrell nebo Mark Wahlberg, si moc pozornosti neodnesla, stejně ale nešlo o zlatý… (viac)