Réžia:
Włodzimierz GawrońskiKamera:
Jerzy HajdaHudba:
Stanisław RadwanHrajú:
Jerzy Stuhr, Jan Kobuszewski, Jerzy Trela, Jerzy Nowak, Aleksander Fabisiak, Jan Prochyra, Artur Dziurman, Jerzy Bińczycki, Marek Litewka, Tadeusz Huk, Marian Glinka, Grażyna Szapołowska (viac)Epizódy(11)
-
Ciernista droga grzech (E01)
-
Dzisiaj znowu byłem uczciwy (E02)
-
Ludzie kochani, jestem niewinny (E03)
-
U Pana Boga i Pana Wachmistrza (E04)
-
Sześć życzeń pani Katy (E05)
-
Uczciwy dom rozrywek (E06)
-
Do stu piorunów, gdzie ja jestem? (E07)
-
Honor damy (E08)
-
Posłusznie melduję, jestem niewinny (E09)
-
Do zupy z nim (E10)
-
Tak piękny koniec godzien jest zawiści (E11)
Hrajú
Jerzy Stuhr
Poľsko
Najlepšie seriály:
Dekalóg (1989) (seriál)
Jan Kobuszewski
Poľsko
Najlepšie seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Jerzy Trela
Poľsko
Najlepšie seriály:
Dekalóg (1989) (seriál)
Velká voda (2022) (seriál)
Janosik (1973) (seriál)
Jerzy Nowak
Poľsko
Najlepšie seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Z nasadením života (1968) (seriál)
Zaklínač (2002) (seriál) - herec, a.z.
Aleksander Fabisiak
Poľsko
Najlepšie seriály:
Strážce svědomí (2009) (seriál)
Správna Agáta (2012) (seriál)
Jan Prochyra
Poľsko
Artur Dziurman
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Bažina (2018) (seriál)
Ostuda (2023) (seriál)
Jerzy Bińczycki
Poľsko
Najlepšie seriály:
Janosik (1973) (seriál)
Marek Litewka
Poľsko
Najlepšie seriály:
Kruk (2018) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Tadeusz Huk
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Marian Glinka
Poľsko
Najlepšie seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Dievča alebo chlapec (1977) (seriál)
Grażyna Szapołowska
Poľsko
Najlepšie seriály:
Dekalóg (1989) (seriál)
Španielske námestie (1993) (seriál)
Zbigniew Zamachowski
Poľsko
Najlepšie seriály:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Dekalóg (1989) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Anna Seniuk
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Z nasadením života (1968) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Andrzej Buszewicz
Poľsko
Najlepšie seriály:
Janosik (1973) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Krzysztof Litwin
Poľsko
Najlepšie seriály:
Príhody psa Civila (1970) (seriál)
Štyria tankisti a pes (1966) (seriál)
Elżbieta Okupska
Poľsko
Najlepšie seriály:
1670 (2023) (seriál)
Bažina (2018) (seriál)
Vraždy na přelomu století (2017) (seriál)
Paweł Gędłek
Poľsko
Najlepšie seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Dariusz Gnatowski
Poľsko
Najlepšie seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Stanisław Radwan
Poľsko