Frank, šéfkuchár v Las Vegas, prepadne vášni k záhadnému dievčaťu Lole. Ich intenzívny vzťah ale skomplikuje muž z minulosti. Špirála žiarlivosti, ambícií a násilia doženie Franka až na cestu pomsty, s cieľom získať späť svoju lásku, ktorou je chorobne posadnutý. (TV JOJ)

zsn

Perfektní vztahové drama. Vynikající. Miluju Michaela Shannona, jeho filmografie je opravdu pestrá. Bývá to pouze sekundární herec, křoví za známými jmény, přitom je tak perfektní a dokázal to nejen tady. Justin Long a nesmrtelný Michael Nyqvist - Bože, jak ten chybí. ()

Corpsegrinder

Ženský jsou svině. Frank je úspěšnej šéfkuchař a celkem pohodovej chlapík, Lola je tak trochu kravička která se nechová úměrně svojí pochybný minulosti a místo aby jednala na rovinu tak nikdy nic neřekne na 100% a čeká že se vše vyřeší samo, díky čemuž se Frenký dostává do nepěkný situace kdy ho Loly doslova rozjebaná povaha skoro zničí. Na to že se ve filmu nic extra nestane jsem to sledoval se zájmem a bavila mě i ta lehce noirová atmosféra, a hlavně je to jeden z těch romantickejch filmů kdy jsem si přál aby to hlavní dvojici radši nevyšlo, což je něco do čeho se málokdy odváží filmaři jít. Palec nahoru. ()

honelnik

Ja tieto filmy o polámaných maličkých ľuďoch mám rád. Imogen Poots je s každým filmom lepšia a Michal Šanón je už dlhodobo extra-trieda (fakt, že tento človek ešte nemá Oscara je paranormálny jav). Jednoduchý príbeh necháva pomaličky prebublávať všetky tie neistoty, patológie a ľudské slabosti, ktoré si so sebou každý ťaháme. Veľmi malý a intímny film. Silné 3* ()

theSaint

Franka a Lolu jsem si naservíroval ve 24h a toto nenápadné, atmosferické melodrama si mě zcela získalo. Charismatický démon Shannon a syrově krásná Poots se mi dostali pod kůži. Kvalitně vybalancovaní Nyqvistem (je ho škoda). Obyčejný neobyčejný příběh. A ta hudba. A ten vizuál. A ten konec. ()

GOREGASM

Na papíře zajímavé vztahové drama okořeněné jedním neřestným sekretem (čti tajemstvím) nakonec ustojí divákovo očekávání pouze v herecké rovině, kterou táhne Michael Shannon, ale velmi talentovaně ho doplňují Imogen, Justin a Michael, díky kterým jsem s napětím dokoukal, ale k uspokojení to mělo daleko. Pomalé tempo mně obvykle nevadí, naopak ho mám radši. Tady ale plíživě servírovaná story tak nějak vyšumí do ztracena a veškeré drama, které se zde v těch 88 minutách odehraje vám v hlavě neutkví ani o minutu déle než skončí end credits. ()

Kingjiri

Vyzdvihnul bych jenom tradičně dobrýho Michaela Shannona s Michaelem Nyqistem a sem tam temnější atmosféru. Jinak bych nevěřil, že se můžu během necelý hodiny a půl takhle nudit. Příběh mě nijak neoslovil, chování postav bylo občas dost debilní (viz Alanovo jednání po setkání s Frankem ve francouzskym baru), způsob vyprávění zmatenější (uplně zbytečný "kulinářský" scény) a tempo vyprávění bylo kvůli vyprázdněnýmu ději extrémně pomalý. Druhá hvězda za casting a atmosféru. ()

Maximilianus

Celkom zaujímavý film. Prepletený klamstvami a na konci bola pravda tam, kde bola na začiatku a napriek tomu to dopadlo podľa pravdy zo stredu filmu. Opäť Michael Shannon potvrdil, že je výborný herec. Tempo filmu ku koncu trochu upadalo ale vďaka krátkej stopáži som zostal stále v strehu. Kvôli upadajúcemu tempu 3* ale inak 7,1/10. ()

rivah

silantname film dobře popsal. Temný uhrančivý psychosexuální noir o dvou lidech a dalších, co se do příběhu zamotali. Nelze se od toho odpoutat. ()

mac000

Ambiciózní šéfkuchař Frank potkává Lolu jako svoji femme fatale a málem to zruinuje jeho dosavadní život i kariéru. Výborně zahrané, místy balancující na hraně voyerismu a někdy ne zcela pochopitelné z pohledu hlavních aktérů. Nicméně napětí, budované tvůrci od samotného počátku, postupně graduje a divák opravdu netuší, tak příběh nakonec vyústí. ()

papadoce

Tak to Meťju skúsil aké to je sedieť na režisérskej stoličke a riadiť zopár skutočných hercov. Či mu to vyšlo už musí posúdiť každý sám. Popis k filmu absolútne nesedí, to nie je vôbec to čo sa tam naozaj stalo. Bol to taký zvláštny film, v istom momente až hodne znepokojivý. Myslím, že divákovi nebude jasné do poslednej chvíle o čo tu vlastne ide. Tie momenty, kedy sa filmovalo výlučne dramaticky ma vcelku bavili. Sledovali sme zvláštny vzťah muža a ženy. Lenže občas to mierne lízlo thrillerovú atmosféru a táto poloha filmu nesedela. Akože neveru Matthew Ross vyjadril svojimi pohyblivými obrázkami vierohodne, až by som povedal, že čerpal zo života. Herci zahrali slušne, Franka mi bolo v podstate ľúto, ale nikdy never žene a vo všeobecnosti nikomu kto podviedol partnera/ku. Urobí to znovu, skôr alebo neskôr. Celkovo šlo o slušne natočenú drámu s viac ako príjemnou minutážou. Dám tri. Ale ženy boli v tomto filme neuveriteľne sexi, povedal by som, že až tak živočíšne. To mám rád. ()

MaxForValue

Tak trochu súčasný noir. Famme fatale v jeho strede, ktorá je príťažlivá i odpudivá zároveň, dvaja muži okolo nej, tmavé filtre, nočné scény, mĺkvy rytier Michael Shannon a démonický Michael Nyqvist. Mohlo to byť trochu odvážnejšie, eroticky nabitejšie, priamočiarejšie, ale stále sa na to výborne pozerá. ()

PlysovyMacko

Komorný film o sebadestruktivnej romanci, pošahaných vzťahoch, kde postavy nevedia co vlastne chcú. Film sa nesie v tlmených tmavých tónoch, nenašiel si ku mne cestu, nedrzala som palce nikomu, skôr som bola otrávená z toho ako hrozne sa k sebe ľudia chovajú a vzájomne si ubližujú. Michael je samozrejme výborný, ale nepochopila som co týmto filmom chceli tvorcovia povedať. ()

DonBraso

Je to něco a nic.Michael Shannon parádní a ostatní jen tak do tuctu,kdy prostě Nyqvist tu zahraje druhý housle,což je naprostá škoda a Poots v podání Loly spíše ponurně přehrává.Atmosféra se drží sice stále vysoko,stále čekáte,že přijde něco neskutečně šokézního,protože se vcelku snímek tváří,že chce něčím překvapit,ale nějak místo aby zabral,tak drží stále neutrál.Je to nemastný neslaný,kdy scenář se koupe na špatné vlně,která né a ne přijít a snaží se to balancovat tak trochu v jiném dramatu.Chemie mezi Frankem a Lolou by tu samozřejmě byla,ale občas to chápání postav je takové nesourodé či nevysvětlující touhou,že mi přijde ten nůž v rukou Franka jako fraška,která měla jen zvýšit rytmus filmu,což mu naopak spíše uškodilo,protože vedlo o někud někam,kdy celková frustrace či pomsta nedokáže z tohohle filmu vytěžit více. ()