Stacyjka
Hrajú
Leon Charewicz
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Pakt (2015) (seriál)
Bartłomiej Topa
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Odsouzená (2021) (seriál)
1670 (2023) (seriál)
Anna Polony
Poľsko
Najlepšie seriály:
Dekalóg (1989) (seriál)
Lekári (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Weronika Książkiewicz
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Lekári (2012) (seriál)
Správna Agáta (2012) (seriál)
Stanisław Brudny
Poľsko
Najlepšie seriály:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Czas honoru (2008) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Roman Kłosowski
Poľsko
Najlepšie seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Štyria tankisti a pes (1966) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Paweł Deląg
Poľsko
Najlepšie seriály:
sKORO NA mizině (2020) (seriál)
Tajemství šifrovací věže (2007) (seriál)
Rodinné hry (2022) (seriál)
Aneta Todorczuk-Perchuć
Poľsko
Najlepšie seriály:
Rodzinka.pl (2011) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Druhá šanca (2016) (seriál)
Katarzyna Figura
Poľsko
Najlepšie seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Gang zelené rukavičky (2022) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Andrzej Bienias
Poľsko
Najlepšie seriály:
Forst (2024) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Agnieszka Pilaszewska
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Odmäk (2022) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Bogdan Kalus
Poľsko
Najlepšie seriály:
Bažina (2018) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Druhá šanca (2016) (seriál)
Arkadiusz Janiczek
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Tajemství šifrovací věže (2007) (seriál)
Zaklínač (2002) (seriál)
Sławomir Pacek
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Zofia Czerwińska
Poľsko
Najlepšie seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Príhody psa Civila (1970) (seriál)
Andrzej Grabowski
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Vládci kouzel (1995) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Izabela Dąbrowska
Poľsko
Najlepšie seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Temné lesy (2020) (seriál)
Kouzelný strom (2003) (seriál)
Barbara Kałużna
Poľsko
Najlepšie seriály:
Správna Agáta (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Druhá šanca (2016) (seriál)
Halina Wyrodek
Poľsko
Najlepšie seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Andrzej Gałła
Poľsko
Najlepšie seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Kouzelný strom (2003) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)