Na doraz

• Slovensko Únos (viac)

Nevinný deň v parku sa zmení na peklo, keď sa Karla (Halle Berry) na sekundu otočí, aby vybavila telefonát s právnikom. V zápätí vidí, ako jej 6-ročného syna Frankieho (Sage Correa) vlečú do auta dvaja cudzí ľudia a veľkou rýchlosťou unikajú preč. Bez pomoci a s takmer prázdnou nádržou je nútená prenasledovať únoscov svojho syna sama. V tejto divokej naháňačke sa musí spoliehať len na vlastné inštinkty, ak chce ešte niekedy svojho syna vidieť. Riskuje všetko a nezastaví sa pred ničím. (Continental film)

w.w.

strašne tupý scenár, mal som chuť zabiť hrdinku sám! Ešte aj český dabing bol hlas tej najväčšej babráčky Susan zo Zúfalých manželiek...manželka to ako matka celkom prežívala :-) ()

durkes odpad!

1. Hrozný film...2.Matka počas naháňačky komunikuje sama so sebou....3. Nudné spomienkové rodinné scény.....4. Nereálne vodičská scény.....5. Príšerný scenár bez logiky......6. Hereckému výkonu Hally Berry som neveril ani len ň......Suma sumárum - Celé zle ()

frana3

Nějak jsem tomu filmu nevěřil skoro nic.Halle Berry herecky docela špatná, ale spíš bych řekl, že na vině je mizerný scénář.Konec filmu byl o něco málo lepší. ()

kosacOne

Halle Berry hraje pro mne nelogicky se chovající servírku. Vyloženě mne vytáčela svojí hloupostí. Jestli-že to byl záměr tak se omlouvám. ()

Tomulka

Tak to bylo hodně přitažené za vlasy.A Halle Berry přidává další hodně blbě pojatou roli. Jsme jí nevěřil ani vteřinu. ()

dalen odpad!

Príšerný thriller, ktorý sa odohráva v krajine, kde na uliciach nehliadkujú takmer žiadni policajti. Napriek tomu sú kriminálnici takí blbí, že po celý čas si priam koledujú o to, aby im únos nevyšiel. ()

52637

Halle Berry jako matka, ktera pronasleduje unosce je naprosto skvela. Akce zacne uz po patnacti minutach a parkrat se zvedne i z gauce. Vazne po dlouhe dobe potesilo. Konec se taky povedl ()

ciapok

Halle je skutočne vo vynikajúcej kondícii a veľmi dobre sa na ňu pozerá. Trochu príliš treští oči, ale ok, treba tomu riadne podkúriť. Film spĺňa požiadavky na súčasný akčný film, nešidí na kvalite záberov ... viac už sa asi nedá dodať....kritizovať záver má význam ?? nemá :) .... 60% ()

Vaclav.Krali

Celkem slušná jizda to byla ..... Napětí a všechno okolo to má, takže za mě rozhodně ano ..... Stojí za zhlédnutí ať uz to má mouchy jakékoliv ..... ()

tichyphoto

Trailer mě nadchnul, ale film ve výsledku teda srajda. Béčkovej film. Halle Berry je dobrá, ona proste umí třeštit oči, ale zbytek..pfffff......dramatické záběry jak se zvyšuje rychlost jedoucího auta z 40 na 60 me zkrátka pobavily ...pardon no. za mě palec dolů !! ()

711 odpad!

Co to kurva bylo :D Hally jako superhrdinka je až moc komická :D jediný pozitivum na filmu její skákající kozy když běží :D ()

michalix

Jako na nudný podvečer a s nutnou dávkou trpělivosti je to tuctová honička matky a jak název napovídá s únosci. Nic nového, film zbytečně dlouhý a díky přetáčení se to dalo vydržet. Berry je celkem v pohodě, i když má na víc, ale asi se držela scénáře. Jinak celkem 2+. Nic víc a nic méně. ()

im8

No, tak tohle bylo pro mě utrpení. Asi tak na 2378 km automobilové „honičky“ jsem se přistihl, že se nahlas modlím, aby toho fakana už vyhodil z auta a byl klid. Nebyl. Za Halle Berry alespoň dvě hvězdy. Kdyby všechny ženský v padesáti vypadaly jako ona nebo Salma, byl by svět hezčí místo. ()

molies

Keď je lano príliš dlho a silne napnuté, začne sa trhať a keď sa nepovolí, roztrhne sa celkom. Presne toto sa stalo v tomto filme. Škoda tých posledných piatich minút, keď sa Halle Berry ako zúfalá matka nepochopiteľne odzbrojila, odložila brokovnicu i nôž, aby sa jej následne podarilo hoými rukami zabiť dvoch únoscov jej chlapčeka a ich zlého psa. Na chváľu tohto filmu treba uviesť, že napätie v ňom bolo nepretržité, hmatateľné, takmer hororové. Halle bola proste nezdolateľná a hoci utŕžila množstvo rán, nevzdala to a zúrivo bojovala za svojho synčeka. Ešte raz, škoda nevydareného konca filmu, keď sa už po všetkom vrútili na scénu policajti na troch autách aj s vrtuľníkom, hoci počas celej hodinovej naháňačky ich nebolo nikde vidieť. Myslím, že film si zaslúžil červené políčko (70% a viac ) ()

Amant odpad!

Větší hovadinu sem jak živ neviděl, to její panebože už mi tak začalo sr.t že sem to začal překlikávat a udělal sem dobře nudnej film nic v tom filmu nestojí za zhlédnutí a ten chrysler mě taky dostal takových ran to auto dostalo ale skoro jak kdyby vyjelo z továrny no prostě loool za mě odpad!!!..... ()

John Wick a Halle Berry?

John Wick a Halle Berry?

28.04.2018

Chad Stahelski natočí po dvou dílech Johna Wicka i trojku. Jak asi víte, titulní hrdina se v ní utká s nejlepšími zabijáky světa, kteří touží po vypsané odměně 14 milionů dolarů. To všechno v… (viac)