Priatelia z dovolenky

• Česko Přátelé z dovolené (viac)

V tejto zábavnej a vzrušujúcej komédii sa prudérni pár Marcus a Emily na dovolenke v Mexiku spriatelí s divokými párty levmi Ronom a Kylou. Marcus a Emily, ktorí sa inak riadia rozumom, sa nechajú uniesť a užívajú si týždeň neviazanej zábavy a hýrenia s novými „dovolenkovými priateľmi". Mesiace po tom, ako sa Marcus s Emily na dovolenke divoko zabávali, sa zhrozia, keď sa na ich svadbu bez pozvania dostavia Ron a Kyla, ktorí so sebou prinášajú chaos, ako aj dôkaz toho, že nie všetko, čo sa stane na dovolenke, tam zo zásady aj zostane. (Disney+)

StanislachKo

4 za Cenu a za to akého vie zo seba urobiť dementa. :-) Ale inak feel-good komédia, v ktorej sa Ti nechce vŕtať nad faulami. Ja som si to užil aj napriek tomu, že pár krát som si musel zahryznúť do päste ako mi bolo trápno. Ale predpokladám, že to bol tiež plán tvorcov. Dobré. ()

Deyw

Super komedie, kterou proste zase taha Cena 😂 ten kluk je fakt blazen.. on a bautista jsou fakt jediny kluci co prisli z WWE do filmu a delaj radost.. 🤌 blazniva dovolena 😂 ()

oveckaoa

Novomanželé jedou do Mexika tam ji on chce požádat o ruku, ale pokoj v hotelu jim vyplaví výřivka tak nemají kam jít. Pak narazí na další pár co jsou divní a ti je pozvou k nim do pokoje tak se spolu sblíží a ožerou se. Poté co se vrací a chystají svou svatbu ti dva za nima dojdou a to je celý film.  Celý film je blbost  a navíc se spoléhá vše na velké náhody a je z asi nějakého paralélního vesmíru  jelikož zde třeba havarují s vypůjčenou loďkou a nikomu to nevadí nikdo po nich nechce náhradu škody na letišti křičí ze srandy , že tam probíhá únos nebo, že tam pašují drogy, ale policie nikde. Ono celkově humor je zde hodně na hraně třeba ženská je těhotná a první řekne mám rakovinu a brzo umřu  oni ji začnou litovat a ona řekne ne kecám jsem těhotná případně celou dobu  naznačuje tom novomanželovi , že to dítě je jeho jelikož manžel je neplodný  on se k němu nakonec přizná za což ho všichni sjedou  a ona řekne ne je mého přítele už je zase plodný.  40 procent ()

mickyreed

Po dlouhé době jsem se fakt hodně pobavil. Většinou totál klišé, který mě vrátilo asi o 15 let zpátky, místy trochu slabší, ale doprdele s tím ... nechal jsem to prostě plout. ()

JohnSmith

Proboha proč? Proč hraje Cena v takovejch sračkách?? Ano, má komediální talent, ale ať hraje v něčem zábavným a ne v nudě a trapnosti. ()

kenkaku

Jak může dát někdo dítěti jméno "Jíl"? …pak není divu, že vymyslí tohle :). Je to tak trochu jiná komedie. Nekopíruje totiž jen nudně jedno klišé, ale v drobných dávkách hned asi tucet. Od začátku jsem čekal, že mě Cena bude srát. Nestalo se. Také jsem čekal, že celé se to odehraje v Mexiku na dovolené. Nestalo se. Pak jsem čekal, že přijde jobovka s otěhotněním. A stalo se! Ha! To je, ale asi tak celé, co jsem trefil (no pak ještě tu jamku na golfu jsem prokoukl už při "předávce piva"). Nicméně je to zahrané dobře a vůbec ta prvoplánová neoriginální lacinost nevadí (kdy jsem regulérně nevydržel se smíchem byly houbičky... chvíle jak je automaticky slupnul, byla legendární). Prostě i přes všechna negativa filmových kritiků s více než 11ti body, hodně povedená komedie za dlouhou dobu. ()

borec999

Po dlhšej dobe vydarená komédia. Letná, oddychová, ľahko stráviteľná a síce v podstate ničím inovatívna (niečo podobné sme už určite niekde videli), ale so sympatickými postavami a množstvom vtipných gagov. Do nadpriemeru ju ťahajú najmä ústrední 2 herci- jednak civilný a umiernený Lil Rel Howery, ktorý dostáva v poslednej dobe viac a viac priestoru a ukazuje že by z neho mohol byť solídny komik, ale predovšetkým vynikajúci (a bláznivý) John Cena, ktorý už po niekoľký krát potvrdil svoj obrovský komediálny potenciál. Zabavil som sa a oddýchol som si-nič viac som od filmu nechcel a to som aj dostal. PS: Cenovi by v Hollywoode už niekto mohol napísať poriadnu komédiu. Určite by si ju zaslúžil a hlavne- bez problémov by ju utiahol. 75% ()

Torako.chan

Opravdová blbost. Přišlo mi, že scénář někdo napsal zhulenej během jednoho večera a myslel si jak to není vtipný. A pravděpodobně ten dotyčný hulí furt jinak by tenhle blábol nespatřil světlo světa. Ani jednou jsem se od srdce nezasmála. Bylo tam možná pár úsměvných momentů, toť vše. ()

iXtr3m3

Možno len slabšie štyri, ale na tri by to bolo asi málo. John Cena si film kradne pre seba v každej scéne, je fakt talent a musí dostať viac priestoru v Hollywoode, pretože Rock, napriek tomu, že ho mám rád, ho má až príliš a treba dať šancu aj iným. Cena vie zahrať v akčňákoch, komédiách, drámach, trileroch, komixoch, je fakt borec, sympaťák, vysekaný ako sviňa a vie sa utrhnúť z reťaze, takže ja by som mu dával viac šancí. Ostatní viac menej slušne sekundovali, ale na Cenu nemali. ()

Jayem

Obyčajne je John Cena v komédiach otrasný a pokazí celý film. Preto som mal aj obavy si to pustiť. Ale v tomto prípade mu rola sadla perfektne. Patrí rozhodne k tým lepším komédiam čo sa tento rok natočili. 70%. ()

Flopik

Celkom zábavná komédia, ktorá by ma v lete bavila asi o čosi viac. Pozerá sa nato dobre, ústredná chlapská dvojka je super, hlavne Cena sa mi tu veľmi páčil a bolo vidno, že rolu si užil. Vtipné to mohlo byť viacej a kludne aj viacej výstredné. U mňa medzi 3 a 4*... kto má rád tieto americké komédie bude sa baviť, kto nie bude sa nudiť. ()

majec4

Tak tento film ma velmi pobavil. Bolo to poriadne uletene. Je to taka jednohubka bez nejakej extra snahy byt nezabudnutelnym zazitkom. Potesilo ma ze sa film nezvrtol do dementnej blbosti. Druhy krat to vidiet nemusim najblizsich 5r, ale vecer s tymto filmom som si uzil mozno viac ako som cakal. Kasting bol dobry, mozno aj vdaka obsadeniu to bolo take funny (hlavne Cena si to evidentne uzival). ()

Illy

Super! Pobavil jsem se, dobrejch fórů je tam sposta a Cena je mi čím dál sympatičtější, byť po Peacemakerovi je to další role idiota, ale idiota kterýmu fandím.  My totiž držíme při sobě... ()

dannyyy

Od první Pařby ve Vegas jsem se tak dlouho nezasmál, jako teď u Vacation Friends, proto se nebojím hodnotit takhle vysoko. Jelikož jsem čekal klasickou průměrnou komedii, tak o to více jsem byl překvapen z toho, kolikrát jsem se tlemil a nahlas se smál. Johna Cenu stejně jako Dwayna Johnsona pomalu vidím v každém filmu, ale beze sporu je tohle Cenova nejlepší role. Fakt mu to sedlo a film z většiny táhnul právě on. Doporučuji. ()

jorgus

Ty jo jako za me ne, kdykoliv ten černoch otevřel pusu tak jsem musel pretacet:(neuvěřitelně otravný film, který je občas usmevny ale hlavně je otravne ukecane cool:( ()

Cermbo

Na první pohled klasická ujetá americká komedie, která se však vyjímečně ukázala jako velice milé překvapení. Decentně vyvážený humor a když některé scény už trošku přehání, tak to dává smysl, zkrátka trošku "ze života". John Cena mi tu byl dost sympatický, děj má hlavu a patu a musím říct, že se jedná o jednu z nejpovedenějších komedií, co jsem za poslední dobu viděl. ()

SpeedyCZ

Rize průměrná americká komedie. Nezasmál jsem se snad ani jednou. Děj je velmi předvídatelný. John Cena je tu ale slušný, a víceméně film drží na nohou. Tento typ role mu rozhodně sedne víc než ta slabota v F9. ()