Avengers: Nekonečná vojna

• USA Avengers: Infinity War (viac)
USA, 2018, 149 min

Predloha:

Stan Lee (komiks), Jack Kirby (komiks), Don Heck (komiks)

Kamera:

Trent Opaloch

Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Chris Evans, Scarlett Johansson, Don Cheadle, Benedict Cumberbatch, Tom Holland, Chadwick Boseman (viac)

Film Avengers: Infinity War prinesie na plátna kín najsmrtonostnejšiu a najepickejšiu vojnu všetkých čias. Film je zavŕšením desaťročnej cesty filmovým svetom štúdia Marvel. Avegners a ostatní superhrdinovia sa musia spojiť, aby skúsili poraziť mocného Thanosa skôr, ako jeho útok navždy zničí celý vesmír. (Saturn)

Chermy

Další kvalitní práce od bratrů Russoových. Ukočírovat takovou spoustu postav je na metál a jsem rád, že si tvůrci dobře uvědomují, že dobrý film stojí a padá na dobrém padouchovi. Film šlape od začátku do konce. Já si přeci jen užil trochu více první půli, zejména při nástupu Kapitána Ameriky, protože je mi přeci jen o něco bližší fyzická akce s propracovanou choreografií, než digitální superděla a chapadla, vyrůstající odnikud s vysvětlivkou, že jde o nanotechnologie :). 100% zážitek mi kazí jen momenty vynucených komediálních výstupů v závěru, kdy šlo opravdu do tuhého a nehodilo se to. Stejně tak některé scénáristické berličky, které byly tak extrémní až jim člověk těžko věří a ví co nutně musí přijít za rok v pokračování - a pokud tomu tak bude, půjdu s hodnocením ještě níž... a nebo to bude úplně jinak, kdo ví :) ()

vurhor

Avengers: Infinity War jsou bezpochyby největším a nejvelkolepějším crossoverem ve filmové historii. Film vám dá setsakramentsky rychle najevo, že tentokrát však budete mít důvod k obavám o život svých oblíbenců, protože snímek nemilosrdně zabije pár postav, známých z předešlých marvelovek. Díky tomu jsou bitky (a že jsou zde parádní) mnohem více napínavější, protože člověk si zde fakt může hryzat nehty strachem z toho, zda ten jeho oblíbenec ono určité střetnutí přežije. Celkově má film mnohem beznadějnější atmosféru než kterýkoliv jeho předchůdce, ovšem ve stejný čas zvládá být furt výborně vtipný - Strážci Galaxie zde házeli naprosto parádní hlášky, až jsem se v kině párkrát hlasitěji zasmál. Thanos je navíc naprosto boží záporák. Není to žádný klišoidní syčák, co valí jednu stereotypicky padoušskou hlášku za druhou, ale individuum schopné vlídnějších emocí, přičemž se domnívá, že všechny ty jeho zlé činy jsou ve skutečnosti pro dobrý účel celého vesmíru. Ovšem ve stejný čas zvládá být naprosto strašlivým protivníkem, Brolinovi za jeho výkon tleskám! Nejdrsnější hrdina: Thor Nejvtipnější hrdina: Star Lord Nejcharismatičtější hrdina: Doctor Strange Nejodvážnější hrdina: Iron Man Občas se ale najdou určité "WTF" momenty, pramenící z nelogického chování a rozhodování některých postav. Stejně tak některé sekvence byly zbytečně moc utahané a i vcelku nudné, i když pochopím, že sloužily pro expoziční účely. Jízdu jsem čekal o trochu větší, ale i tak jsem si to neskonale užil, pro plnohodnotný zážitek silně doporučuju jít do kina. Lepší 4* ()

JohnCZ

Překvapivě ne až tak dobré, jak jsem po všem tom hajpu očekával. Je to vlastně neskutečně bezdějové a to tak, že je to místy až nuda. I za ty dvě a půl hodiny nedostane nikdo z klaďasů pořádný prostor. Je to víceméně jen slepenec kvalitních akčních scén a krásného CGI, ale nějak to nemá gradaci nebo dokonce tah na branku. Na druhou stranu humorné vsuvky fungují a audiovizuálně je to dechberoucí. Tempo hektické, superhrdinové se řežou o sto šest, ale také není to nic, co bychom už mnohokrát neviděli. Finále svůj emocionální dopad má, ale je také natolik prvoplánové, že se člověk nebojí, protože už teď je jasné, že to je jen cliffhanger na oko a nic to neznamená. Rád bych se mýlil. Thanos samotný je ovšem ukázkou kvalitního záporáka. Není to samoúčelné psychopatické chvástající se pako, ale jedná na základě určité logiky a divák chápe jeho motivace. To je při tvorbě záporné postavy věc zásadní a že takový antagonista funguje nejlépe je Thanos důkazem. Jako celek střízlivé čtyřhvězdí. Solidní blockbuster, ale jako vyvrcholení desetileté cesty v mých očích zatím poněkud nejisté. Na úplný verdikt si nicméně ještě počkám... ()

corpsy

Odo mňa, je táto ´´päťka´´ udelená nielen z tradície ( ULTRON bol predsa len slabším pokračovaním, ale nesmierne epickým ). Toto je pre mňa zaslúžené maximum. Ako čitateľ komiksov ( skôr staršieho dáta ), divák animovaných seriálov ( detto ) a filmových adaptácií, je toto ešte väčšie filmové splnenie veľkého sna, než bola prvá tímovka z roku 2012. Tu je prakticky ( skoro ) každý, kto kedy otlačil svoju prítomnosť do MCU. A dá sa povedať, že pánom režisérom sa napriek toľkej spúste postáv podarilo natočiť svižný, pútavý a prehľadný snímok. O akčnej a vizuálnej stránke písať netreba. Máloktoré filmy sú totižto takto EPICKÉ. No a keďže nechcem spoilerovať, nebudem komentovať príbeh, takže napíšem len toľko. UŽ ABY BOLA JAR 2019!!! ()

villon17

Oceňuju, že na to, kolik tam bylo postav, všechny dostaly adekvátní prostor, stopáž mi občas moc neubíhala, ale všechno vynahradil mind-blowing konec (včetně teaseru na příště po sáhodlouhých titulkách). ()

joehot

Nakonec zvládnuto dost nad očekání. Pomineme-li, že některé situace a řešení jsou ve filmu jen proto, že scénáristé nevěděli, jak jinak hrdiny dostat do určité pozice a schémátka, je to podívaná na slušnou dvojku. Epika, akce a humor (byť ten už tady občas pokulhává) je v Marvelu samozřejmostí, trochu topornější emoce navíc neškodí (ale kdovíjak za srdce taky nechytnou, což je poměrně na pováženou), celkově jde o pohodový zážitek, žádající nic menšího, než vypnutí mozku. ()

Revanx

Vsetko to nadherne fici, je to prehladne a moja geekovska dusa pisti, ked sa hrdinovia, ktorym som drzal palce desat rokov konecne stretavaju na jednom platne. Bohuzial, niekde sa stratilo srdce, ktore Whedon dokazal na to platno preniest. Takto je to iba kralovska zabava, precizna, ale bez skutocnych emocii a s predvidatelnym dejom. ()

Tryskomyš

Velkolepá podívaná, kterou jsme se synem shlédli v kině ve 3D. Nejlepší postava je Groot. Ale pozor, konec je otevřený. A čeká se na 2. díl. ()

berny2468

Velké překvapení. Nečekal jsem že se bratrům Russoových podaří takto pracovat s tolika postavami a dokonce se jim to podaří tak dobře, že většina postav je mi konečně i sympatcká a ne otravná. Samozřejmě je to klasická líbivá marvelovka, kde se vtipkuje téměř v každé třetí scéně (lidi v kině se smáli snad všemu, takže pro masy to bude film století). Já se nenudil, ipřesto že jsem měl z délky respekt, ale nakonec mi to přišlo i krátké. Bratrům to jde i s emocemi a že jich tento film má vyvolávat až dost. Což se daří. Všechny utracené peníze jdou vidět. Triky jsou skvělé, akce přehledná a povedená. Daří se i mnohdy překvapovat a konec? To je třešinka na dortu. Za mě velký potlesk Marvelu, jenž si opět svůj standard odvedl a tentokrát přidal i něco navíc. Velký zážitek...85%, ()

ConanVJ

Tak čekal jsem velkou podívanou a dostal jsem ještě něco většího, kupodivu i místy temnějšího a ještě akčnějšího, než jsem doposud u MARVELu viděl. Příběh samotný je rozdělen do několika skupin, které se snaží zdolat zatím nejtužšího záporáka napříč jejich dosavadním filmovým střetnutím. Taky jsem se bál, aby to nebylo přeplácaný postavami, protože jich zde je drtivá většina z doposud natočených MARVELovek a i to se povedlo. Každá postava zde má svůj moment, který sedí jejímu charakteru. Příběhově se mi to hodně líbilo a film ani v pomalejších pasážích nenudí. Akce je pěkně natočená, efekty bezchybné a ozvučení také. Jasné, není to bezchybný film, je zde i dost nelogičností, ale já se u toho královsky bavil. No a teď nezbývá než čekat na pokračování, což je peklo, po tom jak to končí. Za mě 100% :) ()

DEXTER099

Tak jsem konečně zkouknul tu podle hodně zdejších,jednu z největších pecek roku a zároveň nejlepší marvelovku :-).No ,ten kdo už si pár mých komentářu na filmy ze světa komiksu přečetl,tak ví,že nejsem.nějaký fanda tohoto žánru.Přesto i tak rád ocením dobře udělaný film a to i co se komiksu týče.U tohoto snímku to není jinak.Takže,co se mi líbilo,bylo,že děj dobře ubíhal a zároveň vás hned vtáhl do akce a přestal až s titulky.Takže to se opravdu povedlo.Navíc všechny postavy a ,že jich je opravdu hodně,dostali dost prostoru,což u filmu s tolika hrdiny není jednoduché.Za třetí mi opravdu se hlavní padouch ,Thanos.Navíc i ty vtípky co jsou u marvel filmu tak nějak už zvyklostí,ale mě to často spíš nesedí,tak zde to bylo ok.Od plného hodnocení mě dělí fakt,že po přečtení dost článku před zhlédnutím musím dát z pravdu ,že závěr filmu ve vás vyvolá opačné pocity než tvůrci chtělu,protože s vědomím čtvrtého dílu víte,že ten závěr filmu bude stejně nakonec jinak.K tomu odchod postav ve stylu rozložení z ničehi nic na prach na mě nepůsobí tak epicky jak by mo,ale to bude asi i tím mým vztahem,nevztahem k těmto filmum :-).Za mě tedy celkově 80% a čtyři hvězdy. ()

Adasin

Takhle se plní sny! Tohle pro mě byly dvě a půl hodiny čisté filmové a hlavně fanouškovské radosti! Je jen velmi málo filmů, na které jsem se těšila tak, jako na Avengers: Infinity War, dokonce jsem si sehnala lístky na předpremiéru do IMAXu. A s potěšením můžu napsat, že je to bomba! Já si to užila na maximum. Možné SPOILERy: Před filmem jsem hltala všechny trailery, tv spoty a jiné upoutávky, pročítala různé fandovské teorie (nikoliv spoilery, nechtěla jsem si zkazit zážitek). Něco se vyplnilo, něco ne, na čemž mají jistě zásluhu klamající upravené trailery (třeba běžící Hulk ve finálové scéně jednoho z nich nebo počet kamenů v Thanosově rukavici), ale co je nejlepší, tvůrci připravili několik dost šokujících zvratů (třeba Loki, Gamora) a hlavně šokující konec, na který mě žádné trailery, spoty ani teorie nemohly připravit. Lidi tomu moc nevěřili, že by se něco takového mohlo v marvelovce (=filmu z MCU) stát, nevěřili, že by mohly padat hlavy. I já jsem byla do určité míry skeptická, ale Lokiho + Gamořina smrt a ten konec, ten mě odrovnal, cítila jsem spolu s nimi tu bolest z porážky, tu zoufalost a smutek po tom, co jim před očima zmizeli jejich blízcí a přátelé. Já vím, bylo už tehdy jasné, že v dalším díle ty, kteří zmizeli po Thanosově lusknutí, zase nějakým způsobem oživí. Chápu, že to někomu může zážitek kazit, ale i tak je to dost drsný konec, a myslím, že nejsem jediná, kdo i přes zrušení "dvojdílného filmu" čekal hlavně dvě poloviny závěrečného, jak to říct... "story arcu" Infinity Ságy. Ale Infinity War a Endgame jsou dost jiné filmy a Endgame mohla klidně přijít až za pár let, ne jen pouhý rok od Infinity War. Mimochodem to, že se název Endgame kvůli spoileroidní povaze tajil až do prvního traileru, bylo podle mě trochu zbytečně, jelikož bylo jasné, že tím filmem skončí jedna éra, ať by se v Infinity War stalo cokoliv a název "Endgame" je takový hrozně spoileroidní, že... ----- Infinity War je film s neuvěřitelným tempem. Příběh ubíhá hodně rychle a je pochopitelné, že někomu, kdo neviděl všechny předchozí marvelovky nebo se v nich úplně neorientuje, může připadat uspěchaný, rychlý až moc. Také je tu vážně HODNĚ postav, naštěstí pro nepravidelné diváky jsou představeny tak, aby i oni poznali jejich schopnosti, minulost, vztahy a motivace natolik, aby si Infinity War mohli pořádně užít. Je obdivuhodné, že se bratrům Rusoovým podařilo tak velké množství postav v jednom filmu ukočírovat, že všechny postavy měly dostatek prostoru, navzájem si nepřekážely a chemie mezi nimi fungovala. I když jedna postava nad ostatními přeci jen celkem vyčnívala: hlavní záporák Thanos. Thanos je suverénně nejlépe napsaným záporákem MCU. Ač od prvních Avengers prezentován jako ultimátní hrozba, v Infinity War je přiblížen se svou motivací a rodinnými vztahy tak, že aspoň ve mě vzbuzoval jisté sympatie. Tak nějak jsem ho chápala, proč dělá, co dělá, ale stále mi přišlo kruté, jak toho chtěl dosáhnout. Jeho Black Order byl v tomhle ohledu trochu slabší, ale jako jeho nejlepší bojovníci se uvedli na scénu velmi dobře, zejména Ebony Maw. Z nových postav mě nejvíce pobavil "trpaslík" Etri v podání Petera Dinklage. Btw. nějak mi nevadila nepřítomnost Ant-Mana, jeho jsem si tak moc neoblíbila. U Captain Marvel mě to zpětně taktéž nemrzí, její postava není moc dobře napsaná a k srdci mi fakt nepřirostla. U Hawkeye mi bylo líto, že tam nebyl. ----- Když se to povede, tak mají nahuštěný děj a množství postav ještě jednu výhodu: není tu prostor pro nudu, pořád se něco děje. Buď sledujeme interakci různých postav nebo fantastickou akci, která je zejména díky skvělým efektům a Silvestriho hudebnímu podkresu (nutno říct, že silně založeném na podkresu prvních Avengers, někdy možná až moc) opravdu velkolepá a zvlášť ve finále napínavá. ----- Desetileté úsilí/snažení vyvrcholilo asi nejlíp, jak mohlo, děkuji všem, kteří se na tom podíleli. P.S.: Přestože Endgame na mě měla nakonec velký emoční dopad, Infinity War se mi jako celek víc dostala pod kůži, akce se mi zde líbila víc a i několik proplétajících se dějových linek mi sedlo víc než rozdělení filmu na třetiny. 10/10 () (menej) (viac)

kleopetra

Super! Super! Super! Celou dobu jooooooooooo, ať to ještě nekončí! Skvělé. Doufám, že Josh Brolin stejně dobře zahraje i Cabela. A pak SPOILER: Pufff, půlka hrdinů pryč a já pěkně nasraná. Ještě, že mi je jasné, že když mají hrdinové další díly, tak je oživí, ale stejně. Další díl až za rok Grrr! A prosím, vraťte mi i Lokiho! Hmm a já osobně bych Thanosovi při pokusu sundat rukavici, usekla ruku... ()

schizmo

Tak se všichni uklidníme, zas taková pecka to není. A to pro spoustu důvodů, z nichž se řada dala očekávat a další naopak vůbec. A hned z kraje radši upozorňuju, že některé informace mohou být lehce !SPOILERující! Infinity War se dá považovat za pomyslný vrchol Marvelovského snažení, vždyť také ambice nacpat (skoro) všechny hrdiny do jednoho filmu, jsou značně napováženou. A to je možná jeden z hlavních úskalí - je tu postav jak na orloji a i když má film 2,5 hodiny, všechny nemohou mít dostatek prostoru, aby přirozeným způsobem vynikla jejich podstata (klidně by to uživilo filmy dva). A vlastně nikdo ten prostor nemá. Film je napěchován po okraj akcí, která je střídaná zase jinou akcí a v podstatě nic jiného, než akce tam není. Což se sice může zdát jako super přidaná hodnota, ale v podstatě je to jako mít auto, které jezdí jen rychle - vy si sice užijete super jízdu, ale když potřebujete zaparkovat, rozméznete se v rohu garáže. Podobně to funguje zde, není prostor na oddech, takže být v neustálem střehu, to člověka začíná (nevěřím, že to píšu) trochu unavovat. Po této stránce mnohem líp funguje Thor Ragnarok či Black Panther, neboť tam je vše vyvážené a funkční. Oproti poslednímu Thorovi, který je vyloženě komedie a celou dobu vás nabíjí energií, Infinity War je smutnej příběh, paninko. Temná dějová linka, závažné téma a vy jen těžko nesete, když vaši obllíbění hrdinové dostávají na prdel a (!!!) umírají. Humor je tu spíše velmi okrajově a většinou ani tak nezmenší tíhu okamžiku. Velkým překvapením je vykreslení charakteru Thanose, který sice jako ničitel galaxií je ukázkový záporák, ale když se ukáže, že důvod jeho ničení má etické důvody, začne ho to stavět do zcela jiného světla a už se to tak jednozačně netváří. Závěr filmu trochu zamíchá kartama, takže z kina nebudete odcházet zrovna veselí. Z Marvelovek hodnotím pocitově stálet lépe Logana, Thor 3 a Black Panther zřejmě taky. ()

mad_ness

Nič ohľadom tohto filmu nie je také dôležité ako fakt, že sa mi počas DVOCH týždňov podarilo vyhnúť akémukoľvek spoileru. Len to som chcela. Pís aut. ()

ledzepfan

Njn..je to sice výplach pro stádo ve kterém je tolik "hlavních"postav, že mě vlastně nezajímají.. akce je povětšinou uspávací omalovánkovská skákačka.. občas to nedává zásadně smysl.. a křiví to filmový vkus celé jedné generace... Ale a takové to domácí žvýkání jako alternativa opia, je to asi ok.. ()

spaceboyCZ

Po Age of Ultron jsem si nemyslel, ze by mohlo byt hur, ale vida..ono je. Nutnost rozdelit film na dve casti byla jasna, nicmene cemu by vadila 180 minutova delka? Navic slo se vyvarovat nekterych scen a misto nich pridat jine..ale takhle uz to holt u modernich komixaku chodi..napriklad scena Thanos&Gamora, natahnuta jak spageta, aby naopak zase jina scena byla zbytecne utnuta. Aktualne netusim, zda chci videt zaver..ale asi budu muset, protoze chci vedet, jak se s tim poprali.. ()

Sten2

Ou come on! Mě to prostě asi nic neříká. Nemám rád supersilné padouchy, kteří mohou jedním zmáčknutím rukavice proměnit všechny Avengers na lego, ale přesto to neudělají a radši se s nima perou. Samotní Avengers používají své schopnosti dost prapodivným způsobem. Takový Dr. Strange často zapomíná, že může manipulovat s časem... A ten konec. Všichni přece víme, jak to bude v dalším díle, nebo snad ne? Na druhou stranu obdivuji schopnost režisérů, že dokázali ten počet hrdinů ukočírovat. Film nepůsobí přeplácaně a vše drží pohromadě, to je skvělá práce. ()

VojinRyan

Tak mám za sebou druhú projekciu (2D a 3D). A chcem povedať, že aj po druhý krát, to bol masaker! Najprv chcem zodpovedať otázku, ktorú tu všetci riešia. Podľa môjho skromného názoru ide o samostatný film, ako bratia Russoovy vraveli. Pretože hlavná dejová linka je ukončená (skončilo to tak, ako Thanos povedal, že to skončí). Je pravda, že niektoré menšie dejové linky, ktoré sa tiahnú niekoľko filmov ešte zodpovedané neboli a niektoré postavy sa neukázali vôbec. Ale také linky sú v podstate v celom Marvel svete (väčšina potitulkových scén), kde ide o ľahké nadväzovanie na ďalší film. A tu to platí rovnako. IW part 1 aj 2 budú na seba logicky nadväzovať. Ale sú to 2 samostatné filmy, kde tu to bolo takmer celé z pohľadu Thanosa a jeho zieranie kameňov nekonečna. Druhý diel, osobne predpokladám, bude pojednávať o náprave toho, čo všetko sa tu posralo. respektíve čo Avengery nezvládli. Už pred premiérou režiséry upozorňovali, že sa bude umierať. Ale toto som vážne nečakal. Takýto masaker postáv, ktoré veľmi dobre poznáme a žijeme s nimi minimálne 10 rokov existencie Marvel Studios (ako Vám aj logo napovie). Tým pádom je ten pocit o to silnejší, keď vidíte, čo sa tam deje. Pár krát nás Russoovci pekne postrašia ale skončí to inak, ako ste si možno predstavovali. Ako som spomínal, tak je to v prvom rade Thanosov film. Kde doteraz sedel len na kresle a dával rozkazi, teraz si to rieši sám. A je vidieť rozdiel. S ničím sa nepára, ale pára svojích protivníkov. Musím povedať, že ako záporák je jeden s tých lepších, ale stále je pre mňa najlepší Winter Soldier, pretože tam to bolo osobnejšie a lepšie prepracované . Ale Thanos má svoje osobné dôvody a svoju zvrátenú logiku, prečo to robí. A má to svoj zmysel. Ukočírovať toľko postáýv dalo určite zabrať ale zvládli to bravúrne, kde aj keď každá postava má svoj čas a miesto, tak za to málo vždy rozhodovali o živote a smrti seba alebo niekoho zo svojích postáv. Vo veľa dôvodoch hrala láska, priateľstvo aj keď boli po príhode z Ciwil War rozhádaný. Čo každý pozná ako jeden s hlavných dôvodov, prečo sa niečo poserie. Podľa môjho názoru má najlepšiu dejovú linku a čas na plátne Thor. Najlepšie scény z filmu má Thor. Najlepšiu zbraň má Thor. Najmenej má asi Black Panther. Aj keď epické zvolavánie do boja. Naj scénka s môjho pohľadu je príchod Thora na bojisko Wakandy za sprievodu svojej zbrane, Rocketom na ramene spolu s Grootom. Aj po druhom zhliadnutí mi išiel mráz po chrbte. Všetko za sprievodu parádnej hudby, kde noty pekne zahral opäť Alan Silvestri. Hudba je tentokrát vážnejšia a je to vidieť, pretože to čo sa deje na bojisku nie je žiadna sranda. Takto dostať na prdel. Marvel samozrejme nezabudol na humor, ktorý je najviac cítiť pri stretávaní postav a rôzne mixovanie medzi nimi, chémia a porovnávanie, ktorý je lepší a podobne je pekne a humorne spracované. Sem tám sa rozhádajú a nadávajú na seba, ale to patrí do skupiny, ktorá je nesúrodá a po prvý krát pri sebe a ešte musia aj spolupracovať. Dá sa povedať, že z hladiska osudovosti ide o najväčšiu bitku v dejinách Avengers, ale samotné finále nie je tak epické (ako napr. u Ant-Mana na letisku). Ale ide o veľa, to sa nedá poprieť. Skôr záver zasiahol väčšinu fanúšikov a roztrhal ich na kusy. A tu to končí. Ako prehra jednej strany. A to je možno dôvod, prečo väčšina to berie ako jeden celok rozdelený na dva kusy. Ale predsa ide o koniec! Ale aby som len nestrašil, Svitá nádej, ktorú najlepšie vykreslila až potitulková scéna filmu, takže nikam neodchádzať. Je iba jedna a to až na úplnom konci. Po druhej projekcii som bol rovnako spokojný a rovnako opäť zasiahnutý. Rok čakania bude krutý, ale čakanie nám skráti Captain Marvel. Za mňa 95% - 5*. PS: 3D nema zmysel, lebo je veľmi neprehľadné, rozmazané a ostro vidieť len to, čo je v strede obrazu a blízko. Inak ostatné v diaľke sa zmenšuje a rozmazáva. Verím, že IMAX tie problémy nemá. () (menej) (viac)

Začalo natáčení Daredevila a Penguina

Začalo natáčení Daredevila a Penguina

07.03.2023

Komiksové projekty se v současnosti netěší takové oblibě, jako v dobách Avengers: Infinity War a Endgame, přesto ale studiím vydělávají stále velké peníze, a tak éry Marvelu i DC směle pokračují dál.… (viac)

Nová řada Daredevila potvrzena

Nová řada Daredevila potvrzena

20.05.2022

Na Disney+ oficiálně dorazí nová řada seriálu Daredevil. Informoval o tom server Variety, který tvrdí, že scenáristé Matt Corman a Chris Ord (Covert Affairs) byli zaúkolování napsat scénář a budou… (viac)

Spidey se zhoupnul k miliardě

Spidey se zhoupnul k miliardě

24.12.2021

To, co se žádnému jinému filmu nepodařilo za téměř dva roky, nový Spider-Man: Bez domova zvládne za něco přes týden. Po potvrzení nejnovějších výsledků globální příjmy megahitu Sony a Marvelu z kin… (viac)

Ve třetím Spider-Manovi se vrátí Electro

Ve třetím Spider-Manovi se vrátí Electro

01.10.2020

Poměrně šokující zpráva dorazila od studia Sony, potažmo Marvelu. Ve třetím Spider-Manovi s Tomem Hollandem se totiž jako záporák vrátí Electro s tváří Jamieho Foxxe. Pokud si teď v hlavě snažíte… (viac)