Byť úspešným lupičom vyžaduje mať pevné nervy. A keď ste k tomu aj učiteľom na strednej, potrebujete pevné nervy a vražednú bezohľadnosť. A presne vďaka tomu pri tabuli uspel bývalý zločinec a samozvaný učiteľ Zeki Müller (Elyas M´Barek) v bláznivej školskej komédii Fakju pán profesor 2. A teraz je Zeki Müller späť. Nemá to však vo svojej pedagogickej kariére jednoduché. Čakajú ho ranné vstávania a pubertálni študenti. Na základe toho mu jeho kariéra učiteľa príde omnoho náročnejšia ako jeho doterajšia kriminálna minulosť. Vďaka kontaktom z minulosti sa dostane k slušnej hromade diamantov, ktoré rafinovane ukryje do plyšového medveďa. Lenže jeho tak trochu strelená kolegyňa Lisi Schnabelstedtová (Karoline Herfurt) plyšového medveďa venuje detskej charite v Thajsku. (Barracuda Movie)

Kafemlejnek7

Naprosto čistá a nenáročná sranda, která se skoro ani na chvíli nezastaví. A to je žánr, který není rozhodně jednoduché udělat a tak si ***** zaslouží. ()

kubas369

Průměrná komedie pro průměrné obecenstvo. Němci nemají smysl pro humor což tohle jen potvrzuje. Ale vyděl jsem větší sračky třeba babovřesky takže dejme tomu. ()

Sholi

V tom filmu jede hláška za hláškou! Já si to užil a doufám, že se dočkáme ještě alespoň jednoho pokračování!. ()

kaktusacek13

Škoda, že se to nepovedlo zpracovat lépe. Pár dobrých nápadů, místy nuda. Z exotického prostředí se dalo vytěžit víc. Film hodnotím tak 3*, ta čtvrtá patří mému oblíbenému Elyasi M'Barekovi, který byl opět skvělý. Ale tušila jsem, co mě asi v kině čeká, a proto mě to nijak víc nezklamalo. Nejlepší scény asi šílená učitelka na wc a potom opice co hází kokos :) Nejvíc nechápu, když v kině byly kolem samé děti tak 11-13 let... ()

Uberlord

Že to nebude můj šálek čaje, jsem tušil... Ale že půjdu na film bez scénáře, s kadencí humoru tři vtipy za hodinu... To jsem fakt nečekal. Pokusů o humor sice bylo dost. Ale tak těžce primitivních, že by mě možná pobavily před deseti lety. ()

AgnesDee

Jsem zastáncem názoru, že komedie, nebo klidně jakékoli filmy, které se velmi povedou, by neměly mít pokračování. A druhý díl bláznivé komedie Fakjů pane učiteli mi to jen potvrzuje. Už to prostě není takový, jako byla jednička. Vtipně vystavěná, smyslu dávající odlehčující komedie, ale jen prostá komedie, nad kterou se sice zasmějete, ale maximálně tak vtípkům a narážkám na demenci teenagerů a paradoxu, že lidé, kteří nás ve škole vychovávají, jsou vlastně ještě horší, než samotní žáci. Kdyby nebyl příběh postavenej jen na diamantech, které jsou omylem poslány do rozvojové země, ale bylo by to čistě jen o soužití učitele se studenty někde mimo školu, nemuselo by to být tak špatný. Je to sice velmi vtipné a na konci se nás to snaží tak trochu zasáhnout a zamyslet se, ale jinak je to prostě jen druhý díl série, který se nemůže rovnat původnímu dílu ani za milion let. ()

kubilov

"Mám Aspergera, 11%! A já mám vodku, 40%!" Fakjů napodruhý a o chlup hůře, což se ostatně dalo čekat. Družstvo kreténů tentokráte opustí Goetheho gympl a utkají se spolu s úlisnými Schilleráky v Thajsku, což vyústí v dost vtipné i dosti smíšeně kvalitní scénky. I tak ale lehký nadprůměr. ()

XXXXXXXX

Jedním slovem - zklamání. Spíš než celistvá komedie, působí FJG2 jako nepodařený pokus amatérských filmařů, slepit do večerňáku několik málo vtipných skečů, které sice na papíře vypadaly k popukání, pak se je ale nevýrazní herci, nehereckým a nezábavným způsobem, pokusily převést na filmové plátno a vzniklo nám z toho Fakjů pane učiteli 2. A navíc, tam tentokrát většinu času chyběla i roztomilá Karoline . FPU2 je pouze dalším příkladem laciného pokusu, znovu podojit již docela vyčerpanou značku a i toto se mu kdovíjak dobře nedaří. Mimochodem, všiml jsem si, že se na scénáři ,oproti prvnímu dílu, podílel pouze jeden scénárista. Že by důvod, proč to tentokrát nebylo zase až tak vtipné, a vůbec ne tak skvělé jako vynikající jednička??? ()

RigorMortis

Po opätovnom pozretí mením hodnotenie. Dej sa nám presunul zo školy do exotického Thajska, vzťah Laury a Dangera dostal viac priestoru, Karoline Herfurth zas o niečo menej. Pribudlo pár nových postáv (vrátane hlavného záporáka, ktorému som mal viackrát chuť v duchu urobiť z tváre pretlak) a osobne mám pocit, že v tomto dieli bolo viac "citových momentov". ()

borohub

Od docela solidní jedničky ke sluníčkářsko-sentimentální srajdy. Úpadek Německé kinematografie je stejný jako úpadek národu Německého samotného..Z daleka tento film nepřipomíná komedii a zasmál jsem se asi jenom třikrát.. Děj je fakt přiblblý, postava záporáka z kterého se vyklube největší padouch je špatná, ale tohle bych fakt překousl ale proč se do toho sakra serou ti sirotci? Finální óda na radost dokázala že cokoliv je s tímto "hitem" spojeného je prostě špatný(nic proti Beethovenovi, chudák za to nemůže že napsal dobrou skladbu, která se bohužel zneužila.. ). Upřímně by mě zajímalo jestli je tento film pouze shoda náhod, nebo za tím stojí tak trošku německé ministerstvo propagandy, která má Německu (ale i celkově světu) ukázat jak je moc cool pomáhat zlodějům.. Nehodnotím velmi nízko z důvodu že by ten film byl taková sračka, hodnotím takto nízko, protože mě už nebaví jak z nás dělá každý idioty, kurva kdo je prostě sluníčko sluníčkem zůstane, naopak kdo je jakkoliv "nesluníčkem" se prostě jen tak nezmění. A podřadná německá komedie ho rozhodně ke slzám nedonutí 20% ()

Renie42

Druhý díl taky nemá chybu. Nikdy by mě nenapadlo, že bych mohla jet se školou na školní výlet do Thajska, já se tak dostala možná tak jen na Macháč. Opice, co ho praštila do hlavy a následné oživování, to bylo dobrý. I vedlejší sousedi umí vyprodukovat vtipné komedie. ()

Brano odpad!

To si robíte srandu s tým hodnotením? Takú trápnu hovadinu som už dávno nevidel. Jednotka už bola slabá, ale aspoň ako tak pozerateľná. Toto som už nedokázal ani dopozerať dokonca. Tá parta blbečkov (jeho trieda) bola maximálne stupídna, rozhodne nie vtipná. Jedna z najhorších komédii, akú som kedy videl. /5%/ ()

HEED

Zbytečně natahovaná blbost, pár fórků tam bylo fajn. Po většinu času to bylo však otravné. Oproti prvnímu dílu jsem se nudil a to dost. ()