Byť úspešným lupičom vyžaduje mať pevné nervy. A keď ste k tomu aj učiteľom na strednej, potrebujete pevné nervy a vražednú bezohľadnosť. A presne vďaka tomu pri tabuli uspel bývalý zločinec a samozvaný učiteľ Zeki Müller (Elyas M´Barek) v bláznivej školskej komédii Fakju pán profesor 2. A teraz je Zeki Müller späť. Nemá to však vo svojej pedagogickej kariére jednoduché. Čakajú ho ranné vstávania a pubertálni študenti. Na základe toho mu jeho kariéra učiteľa príde omnoho náročnejšia ako jeho doterajšia kriminálna minulosť. Vďaka kontaktom z minulosti sa dostane k slušnej hromade diamantov, ktoré rafinovane ukryje do plyšového medveďa. Lenže jeho tak trochu strelená kolegyňa Lisi Schnabelstedtová (Karoline Herfurt) plyšového medveďa venuje detskej charite v Thajsku. (Barracuda Movie)

Matli

Blbost. Hvězdičku dávám za to thajské prostředí a přírodu, ale jinak jsem se ani jednou nepousmál, ikdyž tam pár takových rádobysměšných scén bylo. A hledat pár půlcentimetrových diamantů v písku na dně moře, které rozhodil do alespoň stometrového poloměru výbuch lodi, to už je na mě moc. 10% ()

Extrakritik

Doprdele,jak mě ty spratci srali.Mraky nadávek a nesympatický německý ksichty.No.....nezasmál jsem se.Aspoň tam byla hezká příroda.Jednička byla lepší. ()

vachi

Klasická dvojka - všeho musí být více...takže je to bláznivější, akčnější a řekl bych, že i možná vtipnější než jednička. Na druhou stranu má pokračování i mnohem více negativ - je trapnější, hloupější, přeplácanější, příběh a chování postav často nedává smysl, ze studentů udělali totální blbce, kteří by měli být zavřeni někde v ústavu. Jednička se mi líbila, od dvojky jsem čekal minimálně to samé, ale bohužel... ()

petokucho

Spominam si ako ma jednotka pozitivne prekvapila ked som viacmenej nic neocakaval. Dvojka naopak podliezla uz zakonite vyssie ocakavania. Dej zo skoly sedi tomuto filmu lepsie ako niekde v Thajsku na vylete a hoci ma film aj dobre momenty, prevazne je zial presyteny prvkami, ktore v komediach nemusim. ()

koniklecka

Nečekala jsem, že mě to bude bavit, ale byla to zábava. Dlouho jsem se u filmu tak nepobavila. Samozřejmě je to ptákovina, co nemá s realitou nic společného. Ale je to prostě dobře udělaný! Je dobré, že do toho trochu zakomponovali i problémy v Thajsku, ale opravdu jen okrajově. Nicméně to přeci jen dodává trochu reálnosti. Jinak hlášky a scény...no comment :D Trochu přehnané byly scény mučení a šikanování, když pak nakonec jsou všichni vlastně strašně super a nadaný. Ale jinak mi to prostě dalo super zábavu, takže 5*. ()

rhobos

Podobně kvalitní komedie jako první díl. Dvojka sice podle mě nedosahuje úplných kvalit jedničky ale zasmál jsem se u toho královsky. Z kina jsem odcházel spokojen a jestli bude trojka, určitě na ní do kina opět zaskočím. 90% ()

BOURQUE

Pokračovanie tohto príbehu je pre mňa trošku slabší ako prvý diel. V prvom diele takmer všetky vtipy a momenty boli bezchybné. V druhom diele niektoré veci už považujem za trošku prehnané. Čiastočne za to môže aj samotný príbeh. Celkovo však je to stále slušná komédia, ktorá dokáže vyčariť veľký úsmev na tvári. Osobné hodnotenie: 79% (***) ()

KNTRFKT

Jeden si u toho chce připadat jakože děsně chytře, že vás ten humor nedostane, ale co, já se za to nestydim, fekální humor je fajn věc a nejlíp se žere pěkně rozetřenej. Třída ze Spolkové kolonie Čmoudlé Německo se tentokrát s Mufasou v hlavní roli vydává do Thajska a ta jejich cesta mě prostě bavila, na první pokouk mi to dokonce přišlo lepší než jednička. Závěr mi sice přišel dost mimo mísu, ale Skopčáci konečně těma rukama umaštěnejma od vínr šnitzlu seškrábali něco, co se povedlo a ačkoliv je opravdu k vypíchnutí očí sledovat, jak půlka těch dětí jsou migranti a poslouchat něco jako "slibuji při Alláhovi", ale co, film to byl povedenej. ()

hEROic

proti jedničce zklamání, navíc trailer vystřílel většinu dobrých věcí, takže pak už není moc na co koukat... nuda to není, dobrá zábava ale vypadá jinak... těch debilit už asi bylo moc... 55% ()

Rathalos

Druhe pokracovanie je o nieco slabsie ako jednotka,ale stale si to drzi vysoku uroven a nechyba humor a zabava,paci sa mi aj herecke obsadenie,ktore uz na pohlad bavi cloveka...:-) ()

Olík

Hospodští roztočte, Janu Ámosu Fuckenskému skončilo ředitelské volno. Už před dvěma roky jsem krotil nadšené výkřiky oslavující neortodoxního lektora komedií roku a ani letos nejde o událost rovnající se letu na Měsíc. Každopádně co se týče mne, tak jsem se bavil o poznání více, než v prvním pololetí. Možná je to dáno tím, že jsem, poučen předchozích nezdarů, neočekával žádnou ránu na solar. Možná jsem kvitoval větší prostor pro další, tu méně tu více, zábavné postavy. Možná je možná, ale prostě výjimka potvrzuje pravidlo a dvojka (subjektivní názor) nad prvním dobrodružstvím lehounce vede. ()

Luk Skywalker

Dobrá blbina na podívání. Pobavilo, hlášky vtipné. Jedničku jsem neviděl, tak si musím doplnit vzdělání :-). Bohužel se i zde dostává kvóta na jinak zbarvené herectvo, ale je to tam i okomentované. Některé prvky si to vzalo z legendárních prciček, ale to je pro teen publikum standard. ()

Volpe

Nic neříkající, rádoby cool, komedie. O obsahu nemá cenu psát. Film snažící se o motivační charakter, který ve výsledku nemá o nic větší hloubku, než současný teen pop. ()

Alpachino

První film jsem hodnotil lépe, protože ve svém směru byl jedinečný a výstřední a docela jsem se i bavil. Bohužel toto není můj šálek humoru. První polovina filmu mě vůbec nebavila, druhá ušla. Všechny ty momenty, kdy postavy mluvili gramaticky špatně a byl z toho vytvořen vtip bohužel v českém dabingu vůbec nefungovaly. Bylo tam pár vtipných momentů, jinak nic moc. Hlavní postava film táhne, jak po herecké stránce, tak po zpracování jeho postavy. Když se člověk nudí, tak neni problém film shlédnout, ale trochu lituju toho, že jsem na to šel do kina. Ale alespoň jsem si udělal hezký večer s přítelknyní. 65% ()

Katcat

I přes svou neutuchající lásku k Verbalovi, nemohu souhlasit. Ne tak dobrý, jak jednička, ale na poměry dvojek je to bomba :3 trojku už ale neeee ()

Plechpetr

Družstvo kreténů mě rozesmála i tentokrát a musím říct, že skoro stejně jako před pár roky. Byl to super návrat mezi hlupáky, kriminálního učitele, hloupou učitelku i nejlépe vypadající německou začínající youtuberku. :) ()