Dan Trunkman (Vince Vaughn), tvrdo pracujúci americký podnikateľ, sa spolu s dvoma spolupracovníkmi, Timothym (Tom Wilkinson) a Mikeom (Dave Franco), vydá do Európy uzavrieť najdôležitejší obchod svojho života. To, čo sa začína ako bežná služobná cesta, sa postupne zvrháva a napokon totálne vymkne spod kontroly. Pôvodne sa totiž trojica mužov v žiadnom prípade nechystala navštíviť Oktoberfest, ani zjazd fetišistov, a už vôbec nie globálny ekonomický samit. Ako to dopadne, keď biznismeni absolvujú všetky tri akcie za sebou? (TV JOJ)

DEXTER099

Tak ze zdejšího hodnocení a toho,že film rychle vyšel na nosičích,jsem dostal pocit,že to opravdu bude nějaká hovadina.No,neříkám,že je to něco převratného,ale má to momenty u ,kterých jsem se opravdu za břicho popadal.Scéna v lázních a celkově Dave Franco stáli za to.Jako celek to moc dobře nejde dohromady,ale určitě jsem i v novějších filmech co se tvářili jako komedii,viděl horší věci,než je toto.Za mě tedy celkově trochu lepší průměr čili 60% a tři hvězdy. ()

kaylin

Vince Vaughn by si měl uvědomit, že už prostě není vtipný a já mám skoro pocit, že snad ani nikdy vtipný nebyl. Jeho postava mě tentokrát neiritovala tolik jako vždycky, ale rozhodně jsem si její přítomnost neužíval. Dave Franco je tu za debílka, což mi vyhovovalo, Tom Wilkinson v podstatě zbytečný. Tahle cesta Evropou je nuda. ()

Rakosnicek77

"Má žena vypadá jak prodejní automat. Vypadá jako čtverec? Né spíš krychle" :-)) Tohle je ale fakticky blbina pro zasmání a celkem mne udivuje to nízké hodnocení. Pokud totiž hledáte něco na večerní odreagovačku, tak tohle je jistě ta správná volba! ()

gegina31

Tentokrát hodnocení opravdu sedí. Prostě průměr. Ničím speciální, ničím zvláštní. Neurazí, ale ani nenadchne. Občas tam bylo něco k zasmání, ale nic kdovíjak úžasného. Spíše tam byly nechutné, rádoby vtipné scény. Co musím pochválit je Dave Franco. Ten kluk to zvládl na jedničku. ()

Aljak

Ušlo to, ale predsa len trochu zaostalo za očakávaním. Po námetovej stránke celkom fajn, aj na niektorých scénkach a hláškach sa dalo celkom zasmiať, ale nemalo to žiadny poriadny spád a aj tá samotná zápletka bola dosť nezáživná. Ešteže trojica ústredných postáv to dokázala celé ako tak spestriť a napokon to nebolo až tak úplne hrozné ako tu niektorí píšu v hodnoteniach. Aj tak mňa osobne najviac zo všetkých bavil Mike Pancake a tie jeho prostoduché myšlienkové pochody. Vďaka nemu to je aspoň za 3*! ()

M.i.k.e

dá se za komedii považovat něco,co diváka donutí za hodinu a půl jen 2x mírně zvednout koutky?osobně si myslím,že ne a ačkoliv byl tenhle byznys zkraje provázen solidními ohlasy,v reálu je jen další z nekonečné řady sterilních (ne)komedií,která recykluje pořád jeden a ten samý nápad.V tomhle případě to navíc tvůrci podpořili Vincem Vaughnem,který hraje stále a dokola jednu a tu samou postavu...jen se pokaždé jinak jmenuje.Ze zbytku obsazení (které na papíře není vůbec špatné) nejvíc vyčnívá Dave Franco,bohužel ale ne v tom pozitivním smyslu.Ti co by nakonec mohli film vytahnout trošku výš se pouze mihnou (Sienna Miller,Nick Frost,...)...40% ()

Figu

Tak kšeftík zas tak moc nepovedenej nebyl že? Zábavná a pohodová komedie na zabití večera. V čele s vysokým čelem neúnavný Vince Vaughn, vedle něj jednoduchý, ale vtipný Dave Franco, který dával scénkám šťávku a trojici uzavíral starý mazák Tom Wilkinson, jenž u mě teda boduje na plné čáře. Krom této role jsem ho snad nikdy tak odvázaného neviděl. Pohodovej filmek a pohodových 60% ()

BarryLyndon

Neředěné peklo, velký uffff. Přitom škoda, trojka nebyla špatně obsazená a šikovný scénárista by to mohl udělat docela v pohodě.... 3/10 ()

bourec

Prakticky od půlky filmu sem měl nutkání pořád od filmu utíkat.Nemělo to funkční děj,ty oplzlý scény nebyly vůbec vtipný,dokonce i dement Franco mě vadil,tohle po spermobankách bylo uděsný šlápnutí do lejna.30%. ()

Juto

Táto komédia nie je vtipná. Vaughn hrá postavu príliš nahnevano na to, aby bol vtipný. A ešte k tomu je Francova idiotská postava až príliš otravná. Táto komédia neprináša nič vtipné. Skôr je to nuda. 4/10 ()

SHI-SHA

Franc, Vaughn a Frost. Perfektní komediální trio, které táhne dopředu jinak poměrně nudný scénář. Film na zabití sobotního odpoledne. Mrzí mě, že tenhle typ komedií je na čsfd tak špatně hodnocený, proto přidávám hvězdu navíc. ()

StanislachKo

U Vinca bývajú na pravidelnom poriadku oveľa väčšie filmové zločiny. Táto rodinná lobotómia má však okrem všetkých nutných presladených šablón Frosta, Wilkkinsona a (kupodivu) zábavného retarda Franca. Na tak tupú zápletku musím zhodnotiť, že to bolo proste OK. ()

Deyw

klasickej vince..zabavi..za rok si uz nevzpomenu ze sem to videl a ztrati se to mezi vsema komediema ve kterych vince hraje.. :) ()

tatanapope

Celkově děj nic moc , ale ten retardovaný z pomocné školy , co ho omylem přibral do své nové firmy mě celkem bavil , především hláška ,,Tak už házej , to čekání je hrozný ,, to jsem se fakt od srdce zasmála , ale podstatu vtipu neprozradím , kvůli lidem , co to ještě neviděli , protože by přišli o to lepší z filmu . Koukat se na to dá a občas je tam i nějaký ten slušný vtip , ale celkový děj je trochu bez nápadu , chvílemi až lehce trapný . Začneme u děje bez nápadu a zkončíme z pohádkovým koncem . No nevím , ale na jednorázové zkouknutí celkem dobrý . ()

Johnny.ARN

Nie nasilu vtipná komédia, kde Franco hrá skvele! Síce šablonovité a plné kliše, neprinášajúce nič nové, ale pobaví a od toho predsa komédia sú. 3 z 5 ()

venison

Chjo, spíš než "Nepovedenej kšeft" je to hodně nepovedená komedie".. Vince Vaughn hrál už i v lepších filmech.. Sem tam se člověk z donucení zasměje, ale jinak velká nuda.. ()

zdenny

Tuto komedii jsem viděl celkem opilý, ale pamatuji si, že jsem se u ní dost dlouho smál. Místy to bylo celkem perverzní. Jinak ale Vince Vaughn zahrál na tu správnou strunu. ()

Největší propadáky roku 2015

Největší propadáky roku 2015

29.11.2015

Člověk občas slýchá zábavný argument, že nemá ten či onen film předem odepisovat, ale má si na něj udělat názor až poté, co ho uvidí. Vzhledem k tomu, že jde do českých kin zhruba 250 filmů ročně (a… (viac)

Kdo se vytáhnul na Super Bowlu?

Kdo se vytáhnul na Super Bowlu?

02.02.2015

Super Bowl je každoročním svátkem nejen pro fanoušky amerického fotbalu, ale také filmu. Studia totiž utrácejí miliony dolarů za to, aby mohla mezi reklamy procpat své půlminutové TV spoty, obvykle… (viac)