Dan Trunkman (Vince Vaughn), tvrdo pracujúci americký podnikateľ, sa spolu s dvoma spolupracovníkmi, Timothym (Tom Wilkinson) a Mikeom (Dave Franco), vydá do Európy uzavrieť najdôležitejší obchod svojho života. To, čo sa začína ako bežná služobná cesta, sa postupne zvrháva a napokon totálne vymkne spod kontroly. Pôvodne sa totiž trojica mužov v žiadnom prípade nechystala navštíviť Oktoberfest, ani zjazd fetišistov, a už vôbec nie globálny ekonomický samit. Ako to dopadne, keď biznismeni absolvujú všetky tri akcie za sebou? (TV JOJ)

huhuhu783

Máš všeho dost a chceš si dáchnout,taxi to pust. Je to úplně průměrná záležitost s pár dobrejma hláškama: Proč mluví ta navigace německy?? Protože sme v německu taxem to nastavil na němčinu :-) :-) Co to sakra znamená - fluge schlagen ????? ()

tompolicky

Ale jo. Cekem povedená komedie. Sice poměrně tuctová, se scénářem, který by za odpoledne sesmolila moje dcera ve třetí třídě, přes to jsem se ale docela bavil a musím přiznat, že jsem se několikrát i dobře zasmál, ano pár gagů je tu originálních, nečekaných a zábavných. To není v poslední době vykradaček a parodie parodií u amerických komedií zvykem. Za mě slušnej průměr. ()

dombas

Nezasmát se ani jednou u komedie je docela smutný, Vince otravnej, Dave retardovanej, děj žádnej..ale líbíla se mi titulková píseň na konci :-) ()

JerryPilsen odpad!

Tak to bylo peklo.Nuda,nuda,nuda.Za půl hodiny jsem si nevytvořil k hlavním postavám pozitivní vztah a když jsem zjistil,že mi je jedno jak to dopadne,vypnul sem.Pobavil mě jediný fór,ostatní byly ubohost sama. ()

dalia

Nenáročná komedie, ale svým způsobem milá a se sympatickými herci, kteří tvoří vtipně různorodou trojici. Pár vulgárních žertíků už bylo přes čáru, alespoň podle mého názoru (scéna na záchodcích v baru). Jinak docela vtipná zápletka, prostě film pro pohodové odreagování se spoustou povedených i méně povedených žertíků a pozitivní, vlídnou atmosférou, což obzvlášť oceňuji. Typicky americký happyend, ale u tohoto typu filmu se hodil. ()

pornohavo

"Moje žena vypadá jako prodejný automat. Jako štverec? Ne, jako krychle..." :)) zopár momentov tu bolo celkom zábavných. Inak americky lacná komédia na zabitie nudného večera. ()

Filmao

O ničem. Nemá to humor. Děj sem pochopil u půlky filmu, utekl rychle. Na jedno zhlednutí bohatě stačí. Herci umělý, hlavně děti a manželka hlavního představitele. Jestli chcete vidět asi po stém stále opakovaný koncept road movie z Pařbou ve Vegas s pérama, kozama starých báb a homokládů tak prosím.. Dám jednu hvězdu, ale chybělo málo abych dal odpad ()

Dalajlada

Pár úsměvných okamžiků (toalety) nezachrání jinak poměrně dosti nudnou "komedii". Herci jsou strašně prkenní a takovéto výkony bych čekal spíš od party dobrovolníků. ()

Největší propadáky roku 2015

Největší propadáky roku 2015

29.11.2015

Člověk občas slýchá zábavný argument, že nemá ten či onen film předem odepisovat, ale má si na něj udělat názor až poté, co ho uvidí. Vzhledem k tomu, že jde do českých kin zhruba 250 filmů ročně (a… (viac)

Kdo se vytáhnul na Super Bowlu?

Kdo se vytáhnul na Super Bowlu?

02.02.2015

Super Bowl je každoročním svátkem nejen pro fanoušky amerického fotbalu, ale také filmu. Studia totiž utrácejí miliony dolarů za to, aby mohla mezi reklamy procpat své půlminutové TV spoty, obvykle… (viac)