Tajný agent uzavrie zmluvu s počítačovým hackerom, ktorý prelomí bezpečnostné kódy k jadrovým zbraniam. Skôr ako sa však dohoda splní, do situácie sa zapletie skupina teroristov. Agent je zabitý, kolegovia už nájdu len jeho telo. Nutne však potrebujú fakty, ktoré poznal len on. Nová technológia umožní preniesť časť vedomia do iného mozgu, ktorý ale musí mať akési „prázdne miesto na zápis nových hodnôt". Túto podmienku spĺňa len jeden prísne strážený agresívny väzeň. Po operácii sa mu v mozgu miešajú jeho vlastné spomienky so spomienkami mŕtveho agenta. To čo sa stane potom a ako sa väzeň zachová nedokáže predpokladať nikto... (TV Markíza)

hony23

Hvězdné obsazení a originální zápletka jsou hlavními klady tohoto lehce nadprůměrného akčního béčka. Costner po delší době dostal zase slušnou roli a přestože se po většinu doby chová jako peetchus, nakonec si sympatie diváka i čtvrtou hvězdu získá. ()

fafejt001

KEVIN v nezvyklé roli . Dosti nezvyklé . Nějak to nebylo ono . Ovšem napětí to mělo , to jo . Závěr u moře -- působí až komicky . ()

Dacsus

Sľubne rozbehnutý film, a v poslednej tretine sa im tam začnú najprv kumulovať diery v logike, a samozrejme korunu tomu nasadí samotný záver. Od desiatich k piatim. ()

Saxos

Vlasatej a fousatej asociál bez emocí, Kevin Kostič, s Bondovsky naformátovanou makovicí, se motá mezi agenty i teroristy. Klady: celkem dobrý námět, spousta hereckých dědečků. ()

GzL

V poslední době, pokud film nemá visačku Ben Affleck, Mel Gibson nebo Kosťa "nesmrtelný", stojí to většinou za prd. Gal Gadot je škeble a Miss Israel jí udělili slepci. ()

Los_Angelos

Jednohubka snadno zaměnitelná s jakoukoliv Seagalovkou. Je to sice sci-fi kriminálka, ale jedinou záhadou tohohle filmu je angažování Ryana Reynoldse pro tříminutovej štěk na začátku. Nuda nuda, šeď šeď. 20%. ()

Thailon

Za Costnera 2* a jedinu scenu v zavere na plazi, ktorej da uvod filmu iny vyznam 1*. To su 3*. Za ubohe klise so stastnou rodinkou v tej istej scene -2*. ()

bonovox

Slušné herecké obsadenie ale nie příliš nápadité spracovanie, chýba tomu potrebná šťava a napätie. Nápad s prenosom spomienok do mozgu iného člověka sa dal spracovať oveľa lepšie, škoda. ()

Franki69

Krimitrihller přinášející konečnou odpověď na otázku, jestli může bejt film s Tomy Lee Jonesem, Gary Oldmanem a Kevinem Costnerem blbej. No ano, může. A ani wonder woman (Gal Gadot v hlavní ženské roli) to nezachrání. Scénář se pokouší rozehrát děj, jehož zápletkou je stěhování myslí a vzpomínek z mozku do mozku. A výsledkem je bohužel přesně taková pitomost, jako věta, která to právě popsala. Neztrácejte čas a tenhle film ignorujte. V opačném případě se připravte na hystericky přehrávajícího Garyho Oldmana a hlavně na Kevina, pokoušejícího se po celý film ztvárnit duševní svět bezcitného kriminálníka, do jehož mozku je implatováno vědomí a vzpomínky agenta, milujícího svoji rodinu a zem. A on prostě "neví", jestli má lékárnici poděkovat, nebo ty babě rozrazit lebku o registrační pokladnu. A tak dál, až do titulků...Jediné plus filmu je, že i když v něm hraje Kevin C. tak netrvá tři hodiny. Dávám 30% ()

moriero

Bez Whitneyiného Bodyguarda by to bylo jen docela zábavné béčko, ale Kevčův buranský Jerico byl nejvděčnější akční postavou roku a hravě utáhl celý snímek. Ten chlap byl prostě boží... Půjdu hlavou proti zdi, utluču tě vším, co mám po ruce, když mi dojdou náboje, tak tě aspoň trefím prázdnou pistolí, jasně že dojedu na smluvené místo ukradenou sanitkou, a když už tam budu, tak tě tou sanitkou pro sichr přejedu... No jak říkám, prostě boží. A herecký ansábl byl takový malý all star team. Za mě 85%. ()

daleba

Nějak nechápu, jak do toho dostali tolik známých tváří?! Asi mají všichni stejnýho (a stejně blbýho) agenta... Jedna hvězdička je jen za hudbu. ()

Heywood

Sledovat, jak se Kevin Costner mění z poloprimitiva a sociopata na milujícího náhradního manžela je rozhodně působivé. Hláška: "Když mi ublížíte, tak já Vám ublížím dvakrát" by se měla stát mottem pasivní a zbabělé EU. Gary Oldman je tak odporný, že pomalu překoná padoucha Jordi Mollàh, a co by byl padouch bez své sexy milky, zde Antje Traue, která očekávání plní. Zápletka je mírně detektivní, svět je opět zachráněn, ale film stojí a padá s Kostnerem. Nápad je originálně provedený a tak hvězda navíc. ()

čertíček

No ... zase jsem se přesvědčila, že si člověk nemůže udělat úsudek o filmu pokud ho sám neuvidí. Takže oproti těm, co tady film těžce zadupali do země, já si ho užila. Nemám totiž problém se oprostit od porovnávání s jinými filmy z té či oné škatulky. ()