Robert de Niro hrá vo filme Stážista Bena Whittakera, 70-ročného vdovca, ktorý zistí, že na dôchodku to nie je také, ako si vysníval. Chopí sa príležitosti a vráti sa späť do pracovného kolobehu ako stážista online fashion stránky, ktorú vlastní Jules Ostin (Anne Hathaway). (Continental film)

bararich8

Hodně pohodový, odpočinkový film, kterému by slušelo o půl hodiny zkrátit. Duo Hathaway a De Niro je fajn. Slušné 3* Bára: Dala bych 5*, tak průměruju na 5*. ()

Dm1tr1j

Pekný film o modernej dobe, s mojou obľubenou Ann ,ktorá výborne zahrala mladú ženu, ktorej sa plní sen každého zdravo rozmýšľajuceho mladého človeka v kapitalizme. Byť milionárom s vlastnou firmou. ()

Torpid

Tak jako že sprostý komentáře nepíšu, tak " Nancy Meyers je bohatá po úspěchu slinící mrdka" , která má navíc ještě talent. Další důkaz, že Bůh je prostě morbidní úchyl. Manifest proti ageismu, Nirovi kabátek ulitý, jediné přání Bože. "Pošli tu režisérskou krávu někam makat!!!!" ()

Torgal

Táto celovečerná reklama na Apple disponuje postavami kompletne odtrhnutými od reality - všetci sú nonstop dobre naladení, a keď náhodou nie, tak aj tak sú nekonečne chápaví, pozorní a ohľaduplní. Do toho slniečková hudba a film sa razom nebezpečne blíži k hranici, za ktorou vyvoláva dávivý reflex. Túto hranicu má každý nastavenú inak, u mňa sa chvalabohu film zastavil tesne pred jej dosiahnutím a tak som mohol absorbovať jeho pozitívnu energiu zo sveta, kde sa ľudia k sebe chovajú slušne a dôchodcovia nestrácajú elán a chuť do života. Príjemná komédia, výborne zladené duo De Niro+Hathaway. 7+/10 ()

HenryIvan

Robert De Niro v roli slušného, až ulízaného starčeka nesklamal. Ešte pred zhliadnutím filmu som mal pocit, že ma to bude nudiť. Opak bol však pravdou. Ta jeho pozitivná energia, ale aj stála chuť po dobrodružstvách ma upútala. Keď porovnám toto vystúpenie s filmami ako Krstný otec 2, Analyzuj, Mafiánovci, ale aj iné filmy kde hraje mrzutého mafiána, mám pocit, že vidím úplne iného človeka s tou istou tvárou. Anne Hathaway bola celkom osviežujúcim prínosom, avšak mal som pocit, že hlavnou postavou je ona nie on. Nie každý je fanúšikom týchto filmov, no ja mám širokú paletu vkusu a toto do nej určite patrí. Oskara to určite nezíska, no môj obdiv áno. ()

Stíba

Tak nějak obyčejně neobyčejný film, který staví především na skvělém ústředním duu postav/herců a drží se pevně kormidla vyprávění, které se nesnaží strhnout k žádné fascinaci ale poctivě se drží své myšlenky o propojení dvou zdánlivě nepropojitelných světů, o propastech a odvrácených stranách, které může přinést úspěch, o sebehledáním ale i tom, jak se lidé s časem v některých věcech vůbec nemění a v jádru zůstávají stále stejní. Pro mě nejpohodovější film za delší dobu u kterého jsem se cítil opravdu příjemně a uvolněně. ()

Jakubik

Ten film je tak debilní uchylárna až je fakt celkem dobrej. Všechno co nám tady servírují tak to podávají s neuvěřitelnou lehkostí. Herci jsou fakt príma. Z drsňáka De Nira může být v cuku letu sympatický stařík. Pro uvolnění na večer fakt pohoda… ()

GlamourCat odpad!

Ty nejprůměrnější názory a postoje v jakoby originálním a zábavném příběhu. Vdovec, vtipný, chytrý, má rád Harryho Pottera. Žena, podnikatelka, nic nestíhá, ani spát, ani jíst, ani starat se o děti, pořád jen telefonuje. Ale nakonec to dobře skončí a i nevěra se dá nějak omluvit. Čím víc o tom přemýšlím, tím víc mě to štve. ()

pepa3rd

Hodně nevyrovnané a asi i hodně nevyužité. Mám tak trochu pocit, že se autor chtěl zalíbit všem a přesto se mu to tam všechno ani přes dvouhodinovou stopáž nepodařilo poskládat ve smysluplném stavu. Je to škoda, protože začátek byl velice zajímavý a hodně mě to nadchlo, ale pak to pomalu začalo zabředávat do psychologické romance, což by nevadilo tak moc, kdyby si občas nedali scénáristi kafe v kuchyňce a nějakej šotek jim tam mezi tím nevklínil ty nevhodné pitomosti... 55 % ()

Hpatrik

Na mě možná až příliš optimistické, přesto jestli hledáte film který Vám zaručeně zvedne náladu, tímhle rozhodně chybu neuděláte. ()

dalziel

Nemuselo to takto dopadnúť.Bohužiaľ Denirová prostitúcia v komédiach nemá konca.Keby sa film nesnažil za každú cenu tváriť ako komedia ,ale držal sa usmevného pohľadu na svet seniorov a žien v podnikaní tak možno hviezdu aj prihodím. Komické sceny sú trapné a nie zabavné.....škoda veľka škoda.Z môjho pohľadu Diabol nosí pradu výchádza ako odosť lepší film..... ()

PEZ

Poznáte ten pocit, keď viete, že film, ktorý ste práve videli nie je nejako extra originálny, ani to nie je nič ohurujúce, či nebodaj dačo objavné. No napriek tomu viete, že vám ohromne sadol, akokeby vám autor(ka) filmu čítal(a) myšlienky. A presne taký je The Intern. Objektívne si uvedomujem všetko, čo som spomenul v prvej vete, ale nebudem sa s tým párať a dávam plnú pálku, pretože Nancy Meyers opäť raz ukázala, že vzťahovky vie. Ona je to vlastne taká ženská verzia Woodyho Allena. Fakt mi tento príbeh neuveriteľne sadol, to čo tam postavy zaživali som x-krát zažil v práci (i keď ani zďaleka nemám vek Roberta de Nira) a film ukazuje veľkú dušu. Navyše tá herecká zostava, ktorá tomu dala maximum. Jo, som ozaj rád za tento nenápadny film! ()

Deb

Tato milá komedie se vážně vydařila. Robert De Niro a Anne Hathaway do filmu skvěle zapadají a rozhodně nezklamali. Přibližuje dnešní život mladých, manželství i seniorů a krásně to propojuje. Díky tomu se dají ve filmu najít otázky k zamyšlení. Pokud chcete zvednout náladu, tak rozhodně doporučuji. ()

Katcat

Jeeeeeeeežiš, to bylo tak narvané jedním klišém za druhým, až mě to fakt dostalo. Úžasný. Krásný. Uplakaný. DeNiro je nejlepší fakt. Díky němu jsem vytrpěla i Hetevejku. ()

dakarin

Zajímavý film s nestárnoucím Robertem De NIro ve velmi sympatické roli. Vcelku lidský rozměr v potkávání a setkávání všelijakých postaviček, povětšinou pohodová atmosféra, dokonce i záblesky tepla domova a trochu i té potřeby obyčejného lidského tepla. Z mých udělených čtyř hvězdiček je zcela zřejmé, že jsem se na hodnocení některých jevů popletenosti doby znázorněné v tomto filmu zcela povznesl, a to záměrně. Ani zakletá Ella si nevedla tak špatně, i když svoji životní roli v nevšední pohádce nikterak ohrozit nemohla ;-) Zajímavý více než lineární scénář. ()