Robert de Niro hrá vo filme Stážista Bena Whittakera, 70-ročného vdovca, ktorý zistí, že na dôchodku to nie je také, ako si vysníval. Chopí sa príležitosti a vráti sa späť do pracovného kolobehu ako stážista online fashion stránky, ktorú vlastní Jules Ostin (Anne Hathaway). (Continental film)

Sammya

Tenhle film je takové pohlazení na duši, byl hrozně roztomilý. Jedná se o takový feel-good příběh, přesně to, co jsem čekala. Ale to není špatně. Zas tak předvídatelné to ale nebylo, celou dobu jsem se bála, že Ben nečekaně umře :D Nakonec to ale byla moc milá komedie. ()

pakobylka

Na první pohled vlídné, přátelské, vstřícné až přítulné pojednání, nicméně na pohled druhý až tak sluníčkově nevyhlíží ... co se mě týká, s jeho poselstvím rozhodně nesouzním, třebaže se mě všemožně pokouší ošálit a s medovým úsměvem přesvědčit o správnosti svého světonázoru. ----- !!! MOŽNÝ SPOILER !!! ----- Jenomže já nepokládám a nikdy nebudu pokládat za úplně normální či dokonce žádoucí, pokud mladá žena upřednostní kariéru - jakkoli úspěšnou a výdělečnou - před svou rodinou, před svým dítětem. Myslím si, že je zcela naivní, neřkuli zcestné předpokládat, že její manžel si nasype popel na hlavu a prozře NATRVALO a nadále se bude každého rána probouzet se šťasným úsměvem, že si může dovolit být navýsost spokojeným mužem v domácnosti. Bože, ona přece nemusí shánět ŘEDITELE své společnosti, stačí, když si obstará zodpovědného ZÁSTUPCE, aby nemusela svým zaměstnancům vlastnoručně předvádět, kterak správně balit objednané zboží !!! Jestliže se sedmdesátiletý vdovec rozhodne, přijme výzvu a znovu se zapojí do pracovního procesu - prosím, je to jeho volba, nicméně patrně to nebyl on, kdo primárně vychovával své děti, takže rady mladé matce ohledně její volby - práce versus rodina - si mohl nechat od cesty. Pokud tomu dobře rozumím, ona se klidně může uštvat, ale jediné správné rozhodnutí je obětovat osobní život pro firmu. Nejsem workoholik - a jsem na to hrdá, takže srážím 1* ... zbývají ještě 3*, což je pořád solidní výsledek ... když vezmu v úvahu svou nespokojenost. ()

Ondatra

Je fajn vidět po všech těch gangsterkách De Nira v nějaké více odlehčené roli. A tahle mu opravdu sedla. Ve filmu působí sympaticky, pohodově, vtipně, prostě takovej ideální děda. Jedná se o velmi odlehčený film, na který se člověk může podívat kdykoliv, zvlášť když divák nechce moc nad ničím přemýšlet. Někdo může namítat, že se jedná o film spíš pro ženské publikum, ale myslím si že tomu tak není. Je jak pro chlapy, tak pro ženy nebo pro celou rodinu. Režisérka Nancy Meyers se na filmu opět ale podepsala. Všechny její filmy jsou většinou komedie nebo oddechovky s trocha romantiky navrch. Jako v minulosti byly Prázdniny nebo třeba Po čem ženy touží, tak tento je velmi podobný. Film neurazí, ale ani nenadchne. 6/10 ()

dr.fish

Naprosto slaboduchá limonáda s velmi mizernou Anne Hathaway. Ta ženská už se hrát asi nenaučí. Na druhou stranu- ve chvíli, kdy je na scéně Niro, film má šťávu, jelikož ON prostě hraje všecky role naplno. Ty dialogy si asi napsal nebo upravil sám, je to jeho typický způsob vyjadřování, který mi tak sedí. Film je sice doslova o ničem, ale ti co v něm hrají ho dokázali naplnit fungujícími dialogy a situacemi, takže se celou dobu drží nad vodou. Strávil jsem u něj příjemné dvě hodiny svého života a to se u cajdáku dvojnásob cení. Nikdo z nás nemládne a tenhle film nám dává naději, že život bude mít cenu i v sedmdesáti...takže 70% ()

LukeUp

Strašně příjemná oddechovka, která moc sympaticky plyne a odhaluje slušně propracovaný děj. Robert De Niro na roli sedí jak ulitý a Anne Hathaway se ve své postavě také docela slušně našla. Není to sice taková ta komedie, u které se potrháte smíchy, ale je to přesně ten film, u kterého se pousmíváte celou dobu a to mám snad ještě mnohem radši. Všem, kdo chtějí něco nenáročného a velmi pohodového můžu jenom doporučit. 70% ()

SeanLSD

Práve deň pred jeho zhliadnutím som sa bavil s kamarátkou o tom, ako neznáša, keď sa o nejakom filme povie, že je "milý". Lenže čo iného sa dá povedať o STÁŽISTOVI ? Okrem toho, že sa mohol viac venovať stážistovi a jeho činnosti, než jeho šéfke a jej problémom...? ()

URBAN

Neni to skvělý film, ale je to film naplněný skvělou energií a životním příběhem. Jen škoda že to nebylo více vtipný. ( 17.1.16/MAC ) ()

kocik1

Trošku plochá Jules je závislá na práci a mobilním telefonu (pořád lepší než kdyby měla plochý i hrudník). A pak přijde on a všechno je jinak. Rozpláče se mu na rameni a neudělá bez něj ani krok:-)). Zpočátku příjemná a vtipná komedie od prostředka už balancuje na hranici kýče a tu taky na konci překročí. Děj je opravdu velmi plytký a té člověčiny bylo na mě trochu moc, přesto kvůli první polovině stojí za to si film pustit. No a když u něj včas usnete, můžete být i nadšení.:-) Lepší 2*. ()

otík

Film se dívá na svět totálně ženskýma očima a až trapně pozitivním stylem. Ta nekonfliktnost je až k nepřežití. Na druhou stranu De Niro je báječný a svého mentora zahrál báječně. Jen kvůli němu a několika povedeným scénám s ním a jeho filmovými kámoši stojí zato film vidět. ()

StanislachKo

Ou... Na tak slušní nábeh až umŕtvujúca druhá polovica filmu. Napriek luxusným výkonom hlavnej hereckej dvojky, neubránim sa pocitu, že okrem Katky Bigelow (asi z toho dôvodu, že ako jediná filmárka hollywoodu má GULE) sa s ženskými príbehmi točenými ženami a zjavne pre ženy nejak nedokážeme stretnúť. ()

misulka03

Jedná se o film, který asi většina zde zařadí mezi mírný nadprůměr. A já jim asi nedokážu plně odporovat. Přesto mi tento film naprosto dokonale sedl do noty. Perfektně jsem si u něho odpočinula a Robert De Niro byl naprosto skvělý. Miluju filmy, které nepatří do té top, ale nějakým svým záhadným kouzlem mě dokáží strhnout, tak proč bych měla hledat chyby a dávat jiný počet hvězdiček... ()

vesper001

Dost dlouho dospělý De Niro jde dělat náhradního dědečka dosud nedospělé dělnici módy. Dobrý oddech a drobeček naděje pro ty, co si v moderní době připadají jako Důchodci. ()

FritoleXx

Americké sluníčkové klišé míle vzdálené od reality jedoucí dle klasické hollywoodské šablony feel good rodinného filmu, kde každý zvrat je přesně tam, kde ho očekáváte. Z nějakého důvodu mi to zde na rozdíl od jiných filmů vůbec nevadilo ale. Možná proto, že absentují trapné momenty, všechno odysýpá ideálním tempem a Hathaway s De Nirem dané role vyloženě, ale fakt vyloženě, sedly. Skvělé. ()

Vitow

Od americké komedie jsem čekal něco trochu jiného, tohle bylo opravdu příjemné překvapení. Konečně film, kde nejsou úplně stupidní postavy. ()

Tosi

Nejspíš jsou filmy s tímto zaměřením všechny podobné jako vejce vejci. Inu, chtěl jsem trošku utéct od vánoční filmové nadílky a naštěstí se mnou očekávaný trapas nekonal. Docela to šlo, tedy hlavně De Niro, já ani nevím jak tohle hodnotit. Docela dobrý. ()

Gothar

Veľmi dobrý "feel good" film. Vďaka traileru som očakával niečo viac ako priemer a očakávania boli výnimočne prekonané. Hlavné postavy sú sympatické, De Niro hrá štýlového dôchodcu v mladom kolektíve, Anne Hathaway zas oddanú majiteľku/riaditeľku a všetko spolu funguje. Scenár je trochu nezvyklý, ale nie je v ňom nič čo by sme už nevideli, no vyhráva vďaka pohodovej atmosfére. Naposledy som takúto atmosféru zažil pri filme Chef (2014) a predtým dlho-dlho nikde. Presne takto si predstavujem oddychové filmy. 80 % ()

viperDavid

Tak překvapivě dobrý. Opravdu, hodně silný a dobrý příběh. Anne to zahrála skvěle a fakt jsem ji žral každé slovo silné a nezávislé ředitelky a Robert je prostě Robert. Naprosto dokonalá dvojka a já se nestidím dát pět hvězd. ()