The Last of Us

USA, (2023–2025), 16 h 7 min (Minutáž: 43–80 min)

Bella Ramsey, Pedro Pascal, Gabriel Luna, Merle Dandridge, Jeffrey Pierce, Nico Parker, Murray Bartlett, Con O'Neill, Anna Torv, Troy Baker, Storm Reid (viac)

Dvacet let po zániku moderní civilizace je otrlý přeživší Joel najat, aby propašoval čtrnáctiletou Ellie z nebezpečné karanténní zóny. Oba se musí vydat na cestu napříč Spojenými státy a spoléhat jeden na druhého, aby přežili. (HBO Max)

Recenzie používateľa ROCK,THE k tomuto seriálu (11)

The Last of Us (2023)

Naprosto epický seriál který je věrný své herní předloze a potěší svým zpracováním nejen fanoušky hry. 10/10 ()

Season 1 (2023) (S01)

První série … první díl, snad ani není co vytknout až na mírnou absenci nakažených, jinak je první série nádherným odrazem prvního herního dílu. 10/10 ()

Když se ztratíš v temnotě (2023) (S01E01)

Tak a mám za sebou první díl a musím říct že ten feeling ze hry je tam sakra znát a zpracování naprosto dechberoucí ! 10/10 ()

Nakažení (2023) (S01E02)

Druhý díl za námi a opět unikátní skvost, s každým dílem je to snad lepší a lepší, v životě jsem lepší adaptaci neviděl! 10/10 ()

Long Long Time (2023) (S01E03)

Další luxusní díl a velmi hezky, emočně a celkově skvěle zpracovaná linka Billa s Frankem! Mohu jen říct BRAVO! 10/10 ()

Drž mě za ruku (2023) (S01E04)

Tento čtvrtý díl byl zatím absolutně nejpřesnější podle předlohy! Naprostá bomba a za mě zatím nejlepší díl!!! 10/10 ()

Vydržet a přežít (2023) (S01E05)

Naprosto skvělý díl, opravdu díl od dílu je to lepší a lepší, legendární sniper scéna mě rozsekala, Bloater úplně boží a šel z něj stejný možná i větší respekt než ve hře, zvukové téma když se schovávají za autem stejné jak ze hry mě doslova položilo, rozšířená linka Henryho a Sama a trochu jinak pojatá ikdyž závěr stejně tak zničující jako ve hře naprostá bomba! A JOEL má konečně svůj legendární batoh! 10/10 ()

Rodina (2023) (S01E06)

A máme za sebou šestý díl, který konečně zkoumá mé osobně nejoblíbenější herní období a to jest ZIMA! Vztah mezi Joelem a Ellie se prohlubuje a konečně se vrací Tommy v podání skvělého Gabriela Luny. Další luxusně zpracovaný díl nejen výpravností a podobností s hrou ale i samotným emočním pojetím. PS: těch herních easter eggů je zde snad nejvíc ze všech dílů! 10/10 ()

Napospas (2023) (S01E07)

Příběh Left Behind křížený s hlavní linkou hry, trochu jinak poskládaný a trochu jinak zpracovaný ale jinak věrný předloze a ten herní feeling byl zkrátka mohutný! 10/10 ()

V časech nouze (2023) (S01E08)

Další naprosto skvělý díl, od legendárního lovu na jelena až po střet s Davidem. A musím říct že tvůrci opět vytvořili absolutně věrnou adaptaci, protože je to opravdu úplně přesný dle předlohy. Jediné co seriálu začínám pomalu vytýkat je absence runnerů a clickerů a obecně všech “houbových” zombie který jsou ve hře na každém kroku a zde jich je řekl bych prachmálo. Další věcí je absence spórů, stále jsem doufal ve scénu kdy si Joel vezme masku při procházení spóry ale ani to zde zatím nebylo ukázáno. Ale jinak naprosto věrné předloze od scenérií až po hlášky. PS: cameo originálního Joela víc než potěší srdce fanouška 9/10 ()

Hledej světlo (2023) (S01E09)

Finální díl byl opět více než luxusní a naprosto přesný předloze, legendární scéna s žirafami mi hrkla slzy do očí, maličkosti jako kdy Joel vysazuje Ellie pro žebřík mi zas vykouzlily úsměv na tváři a epická finální nemocniční vyvražďovačka byla naprosto skvělá a žďímala emoce stejně jako ve hře samotné. Jediné co mě mrzí že tam nebyla nejlegendárnější před závěrečná bitka s nakaženými v tunelu na kterou jsem se hodně těšil ale nevadí, jinak víc než luxusní zážitek a určitě si zaslouží 10/10 PS: Cameo Ashley alias originální Ellie ze hry taky víc než zahřálo u srdce a navíc nám dala nový pohled na matku Ellie o které jsme se prakticky ve hře nic moc nedozvěděli. ()

Vrátí se Johnny Depp jako Jack Sparrow?

Vrátí se Johnny Depp jako Jack Sparrow?

06.03.2024

30.12.2023

Sebastian Stan bude Donald Trump

Sebastian Stan bude Donald Trump

30.11.2023

Nominant ceny Emmy a Zlatého glóbu Sebastian Stan si po svém výkonu v roli Tommyho Lee z chválené série Pam & Tommy zahraje další excentrickou postavu, známou mimo jiné pro své na veřejnost… (viac)