Když globální pandemie zničí civilizaci, přeživší Joel se ujme čtrnáctileté dívky, která může být poslední nadějí lidstva. (HBO Max)

JLo

Nepočúvajte puritánov bezhranične zaľúbených do hernej predlohy. Dokážu nadávať, kňučať a sťažovať sa na každú zbytočnú hlúposť od výzoru postáv, cez farbu auta až po fakt, že Craig Mazin má prsty napríklad aj v Superhero movie, zároveň ale “zabúdajú”, že spáchal Černobyl. Začiatok je veľmi dobrý, navnadí a vizuálne poňatie spolu so silným castingom sľubuje vysokú kvalitu aj naďalej. ()

emde

Nič nové pod slnkom. Ohrate klišé, ktoré sa hodí do hry, ale mutantov radšej pozriem v 28 dní/ týždňov potom. A výber hlavnej ženskej (myslím to nakazené decko) postavy? Od začiatku som si prial, aby ju niekto zabil. Apokalypsa na úrovni sa žiaľ nekoná. Ďalšie časti nepotrebujem. ()

timo1 odpad!

S tažkosťami som dopozeral prvú časť. Chcel som tomu dať šancu, či sa to nejak nepohne. Bez šance.  Marketingová bublina praskla... Obsadenie pod úroveň, vizuál za pár drobných, príbeh nula. ()

charlie.sambora

Nemohu říct, že by mě seriál nějak uchvátil. Hru jsem nehrála, přiznám se. Leč tento seriál měl prý být jasná pecka, zatím mi přijde jen jako další The Walking Dead. Postava Belly je mi krajně nesympatická. Co se týče Joela, připomíná mi Romana Stašu :-D Dám tomu ještě šanci a uvidíme. ()

Simon.Mp3

Poslední z nás název hry z roku 2013, kterou jsem měl šanci hrát a vlastně dohrát oba dva díly píšu to proto že můj nazor je dost zasažen nastalgií a srovnání některých postav bude nejspíše nevyhnutelné. Začneme jespíš obsazením hercu které je na vyjímky dokonalé. Joel, Marlene i Elie odvádí svoji práci na jedničku, ale mám problém s Sarou a s Tess omlouvám se, ale herecké výkony nebo sám vzhled vůbec neodpovídá předloze, nejspíš jsem si na to už asi zvykl, neboť jsem už videl Zaklínače s černými elfy, ale to už zacházím do jiných sfér. Dle mého názoru bude největší problém to že to není hra, tím pádem se nemůžeme vžít tak moc dobře do postavy a nejspíš většina diváku Joela na konci zapovrhne. Jinak všechny aspekty seriálu jsou perfektní, jako třeba hudba, kamera, zvuky a celkove herecké výkony nakažených jsou velmi nadstandartní a bude se vám po jejich pohybech naskaovat husí kuže. ()

klondike

Zajímavý mix Já legenda,Soudný den,Resident Evil ,virus který nejde zastavit (zatím).Herecké obsazení není vůbec známé, alespoň pro mě ale vůbec to nevadí.Masky naprosto super chování nakažených.Od prvního dílu nám to pěkně navazuje ,žádná hluchá místa,pořád se něco děje,nenudí to ani chvilku.Nenapadá mě srovnání s jiným seriálem podobného žánru a rozmáchlosti (každý díl něco kolem hodiny).Za mě hodně zábavný seriál na téma virus, pandemie ,doufejme že série pojede stejným tempem v kvalitě těch dosavadních . Hodnocení 80% ()

MickV21

Zatím velmi vydařená seriálová adaptace herní klasiky z postapokalyptického světa. Zemi zaplaví houba co ovládá lidi. První polovina je neskutečný akční a emotivní nářez, a jde zde vidět, že rozpočet musel být vysoko. Druhá půle je o něco pomalejší, ale i tak záživná. Pedro Pascal v roli zlomeného Joela nezklamal a Bella Ramsey jako Ellie s její prořízlou pusou mě osobně do této role taky sedla. Jsem zvědav jak se bude příběh vyvíjet dál, ale rozhodně má naběhnuto na seriálovou událost roku, což je zázrak když si vezmeme že jde o videoherní adaptaci. ()

Pimburger

Jelikož neznám předlohu, přistupoval jsem k tomu celkem bez emocí a bez očekávání a s o to větší objektivitou. Objektivně mi to nepřijde jako nějaká bomba. Je jasný, že se to asi bude trošku rozjíždět, ale nějak mě to neoslnilo. Prostě další zombíckej seriál. ()

sun.eagle

Když po nadějné půl hodině u toho usínáte, tak je něco špatně. Jako znalec herní předlohy a hrdý držitel platinové trofeje nedokážu překousnout obsazení Ellie. Když vám nesedne naprosto klíčová postava, je to problém. Nevím jaký materiál měli na castingu, ale tohle se nepovedlo. Přesto si tenhle projekt zaslouží šanci a uvidím jak se to bude vyvíjet, třeba si zvyknu i na clickera co hraje Ellie. ()

Erosenin

Bomba! Skvěle natočené! Herecké výkony fantastické! Joelova dcera super zahraná a Joel je perfetkní! Jen tak dál! Hlavně se nezkazit jako třeba Zaklínač. Miluju TLOU i Witchera,tak ať alespoň jeden seriál je top! Zde tomu věřím. ()

maelcum odpad!

Nic nového, zajímavého, překvapivého. Nevidím žádný důvod, proč pokračovat dál a ztrácet čas. Těšil jsem se na konec. ()

FildasCZ

První díl se velmi pomalu rozjíždí a nevěděl jsem, co přesně čekat část prvního dílu je pěkně podle počítačové hry. Díky Pedrovi tenhle seriál má charisma jinak tam nejsou moc sympatičtí herci a ta maličká je opravdu protivná. Původně jsem asi čekal více, ale první díl hodnotím slabých 3/5.. Spíš to bude pro fandy takový seriál. ()