Asterix a prekvapenie pre Cézara

• Česko Asterix a překvapení pro Cézara (viac)

Obelix sa zamiloval... Jeho vyvolená však už svojho nápadníka má a aby toho nebolo málo, tak ju unesú Rimania. Asterix s Obelixom ju však idú zachrániť. Dostanú sa až pred samotného Cézara, do Gladiátorskej arény, kde ich čaká napínavý boj. (STV)

Sajaman

Pro mě jednoznačně nejlepší film s Asterixem, kterému šlape na paty pouze 12 úkolů. Vychází sice z komiksu Asterix legionářem, pokud mě paměť neklame, ale příběh byl poněkud překopán a to k lepšímu. Pamatuju si, že to byl film mého mládí, jehož hlášky typu: "Špenát, špek a sejra" nebo "Marveles, Wonderfull - What he séz?" jsme často používali na škole. Nedávno jsem pustil tenhle film dcerce a těší mě, že i ona je ho schopná za den vidět 2-3x :) ()

uprchlice

Opět animovaný příběh s galskými hrdiny Asterixem a jeho nejlepším přítelem Obelixem. Tentokrát se potkají s Césarem a připraví si pro něho opravdové překvapení. ()

Wlashack

Jako spousta uživatelů přede mnou - Moje první setkání s Asterixem, a nejen to. Moje první originální kazeta, když jsem si v r. 1992 pořídil video. Podle mě jeden z nejlepších animovaných Asterixů. Krasné animace, doplněné perfektními dialogy v CZ dabingu. "Kde jsou zde informace? Nevím, zeptej se v informacích!" Nebo moje oblíbená scéna: "Dovolit mi otázka? Prachy! Kolik prachy mi dát na ruka?" spolu s "What he says?" Tohle žeru. ()

qwxyz

Až na "moderní" výjimky si Asterixe prostě nemohu dovolit kritizovat. Obecně se tak dá filmům odpustit i ledacos, zvláště při porovnání s některými....85% ()

Fujin

Nejlepší Asterix. Vynikající hlášky a humor. Výborná komedie. //// voják: Ideální čas k útoku, překvapíme je a zničíme, jdu svolat chlapy. setník: Héj počkej chvilku, jsi tady nový? voják: Dorazil jsem s poslední kohortou. setník: Tak si zapiš za uši, že na galy nikdy nebudeš útočit, rozumíš debile jeden zelenej? Dívej se, ze všech Caézarových podrobených provincií je Galie nejvzpurnějš a ze všech galských vesnic je tahleta nejnebezpečnější, nikdy tam nelez kreténe. Jsou to krvelačné bestie, odporné příšery, barbaři a divoši, lumpové surovci a bezcitný hovada. ()

Pitman.tom

100% nejlepší kreslený film co jsem kdy viděl (a viděl jsem ho snad 1000X). znám ho zpaměti ale stejně když se na něj koukám znovu tak padám smíchem. Sešitový komiks jsem nikdy nečetl ale jestli je lepší než tento film .... tak to musím mít ()

Sadova302b50

Vydařená adaptace, animovaný film bude vždycky něco jiného, než komiks, a s tímhle ohledem dávám plný počet hvězd, samotná animace je též na výborné úrovni. 90% ()